DZIERŻAWA DYSTRYBUTORÓW WODY DO BIURA

Poszukujesz rozwiązania, które zapewni Twoim pracownikom dostęp do zawsze świeżej i zdrowej wody w jak najniższej cenie? A co powiesz na dystrybutor do wody, którego nie musisz kupować? Oszczędź kilka tysięcy złotych na zakup dystrybutora. Jednocześnie przestań dźwigać butle z wodą do swojego biura. 

Skorzystaj z oferty dzierżawy dystrybutora przygotowanej specjalnie dla Twojej firmy!

Zadbaj o zdrowie swoich pracowników już od 80 zł miesięcznie. Zapomnij o dźwiganiu i montażu - wszystko zrobimy za Ciebie.

Wolnostojące dystrybutory wody dla firm — wynajem

ARKA Sp. z o.o., doświadczony dostawca wody do biur, proponuje wynajem dystrybutorów na terenie Warszawy i całej Polski. W katalogu produktów znajdują się wyłącznie sprawdzone urządzenia, dedykowane do biur. Czerpią ją z przyłącza wodociągowego, ale system niezawodnych filtrów oczyszcza ją z chorobotwórczych drobnoustrojów, zanieczyszczeń mechanicznych, poprawia jej smak i wprost zachęca do częstszego sięgania po zimne i ciepłe napoje.

Zamiast czekać na dostawę wody do firmy, możesz mieć dystrybutor stojący, nablatowy lub w formie wylewki, z którego bezpiecznie można czerpać wodę ciepłą i zimną. Urządzenia wyglądają bardzo estetycznie, dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych i w różnych wymiarach, a fachowy doradca pomaga klientowi wybrać optymalne urządzenie dostarczające wodę w biurze.

Wynajęcie dystrybutora wody ogranicza koszty prowadzenia firmy, ponieważ nie trzeba zamawiać dostaw wody do biura w plastikowych butelkach. Płacisz tylko za wynajem dystrybutora oraz opłacasz rachunki za zużycie wody. To prowadzi do oszczędności na poziomie 75%.

Nie ponosisz kosztów opakowania i transportu ogromnych butli. Nie musisz pamiętać o zamówieniu dostawy i wymianie ciężkich, nieporęcznych opakowań, które wymagają składowania. Wynajmując dystrybutor wody, nie trzeba martwić się o naprawy i serwis. Nasza firma świadczy te usługi na terenie Warszawy, zapewniając fachową, szybką pomoc i skuteczne naprawy lub wymianę zepsutych urządzeń.

Bezbutlowe dystrybutory wody pitnej do firmy i biura 

Ile kosztuje zdrowie Twoich pracowników? A ich dobre samopoczucie?

Być może odpowiesz, że jest bezcenne. I słusznie. To od Ciebie zależy, czy zachowają zdrowie i dobre samopoczucie dzięki codziennemu piciu pysznej i świeżej wody. Wody oczyszczającej organizm, wpływającej pozytywnie na ciśnienie krwi, serce i poziom cholesterolu.

ZYSKASZ OD RAZU:

1. Niesamowitą wygodę – skończ ze staniem w kolejkach po butelki z wodą i z wnoszeniem ich po schodach do siedziby firmy. Pobieraj wodę z sieci wodociągowej i pozwól filtrom odwróconej osmozy oczyścić ją do wody krystalicznie czystej i zdrowej. Koniec z dźwiganiem, koniec z dostawami wody. Oszczędzaj czas swój i swoich pracowników.

2. Przepyszną, świeżą wodę – naukowcy już dawno stwierdzili, że woda oczyszczona przy pomocy filtra odwróconej osmozy jest najzdrowsza i najsmaczniejsza – zupełnie jak krystaliczna woda z górskiego źródła. Twoi pracownicy zyskają zdrowie, energię i zaczną pracować wydajniej. W końcu woda to źródło życia i sił.

3. Aromatyczną kawę, herbatę o głębokim smaku – Twoi pracownicy najpierw muszą się obudzić, a dopiero potem zaczynają pracować? Obudź ich luksusowo kawą o wyjątkowym, głębokim smaku i aromacie, herbatą prawdziwą, bez ostrego smaku i kamienia na kubkach. Wysokiej jakości kawa i herbata to tylko połowa sukcesu – druga połowa to wysokiej jakości woda, która wydobędzie prawdziwy smak i aromat tych napojów. Spraw, by Twoi pracownicy witali dzień pracy w dobrym nastroju.

 

ZA CHWILĘ ZOBACZYSZ:

4. Nowoczesny design – spójrz tylko na te dystrybutory: Monsoon postawisz na kuchennej szafce, gdzie znakomicie wpasuje się w otoczenie. Premium o niezwykle eleganckim designie postawisz nawet w poczekalni lub w sali konferencyjnej. Srebrny dystrybutor Neptune świetnie wpasuje się do nowoczesnego wnętrza. Zyskaj prestiż swojej firmy dzięki estetycznym i atrakcyjnym dystrybutorom do wody.

5. Oszczędność – postaw dystrybutor do wody w wygodnym miejscu i obserwuj, jak zwracają Ci się koszty jego dzierżawy. Za moment zobaczysz, jak Twój dystrybutor generuje dla Twojej firmy oszczędności. Oszczędź nie tylko pieniądze, ale też swój cenny czas.

6. Dziecinnie prosty serwis – nie musisz nic robić, ponieważ to my zajmiemy się serwisowaniem Twojego dystrybutora do wody. Aby urządzenie dobrze działało i zapewniało zawsze czystą i świeżą wodę, należy je poddawać przeglądom technicznym co rok lub co pół roku. Usterki usuwamy w ciągu 24 h lub zapewniamy urządzenie zastępcze.

7. Dobry wpływ na środowisko – bądź nowoczesnym przedsiębiorcą – nowoczesny przedsiębiorca jest ekologiczny. Przestań wyrzucać na śmietnik setek butelek po wodzie. Dbaj o środowisko i korzystaj z wody wodociągowej.

Dystrybutory do wody dla firm Neptune, Monsoon, Premium, Plus i Direct 700 GPD posiadają wszelkie atesty i certyfikaty – wymagane i niewymagane – to daje Ci pewność najwyższej jakości wody w Twoim biurze. Oszczędzaj czas i pieniądze. Oszczędzaj środowisko. Nie oszczędzaj na zdrowiu!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ TERAZ I POZWÓL NAM DOPASOWAĆ DYSTRYBUTOR DO POTRZEB TWOJEJ FIRMY. W OFERCIE MAMY URZĄDZENIA W RÓŻNYCH CENACH I O RÓŻNYCH PARAMETRACH.

SPRAWDŹ OFERTĘ I WYBIERZ DYSTRYBUTOR WODY DO BIURA

Dystrybutor bezbutlowy Premium Touch UV
Nowość - rozwiązanie anty-COVID19

Dbać o swoich pracowników i klientów możesz na wiele sposobów. Otocz ich opieką, zapewniając stały dostęp do świeżej, smacznej wody. Dystrybutory wody dla firm to nowoczesne urządzenia, które umożliwią gościom biura oraz pracownikom stałe pobieranie czystej, zimnej wody albo szybkie przygotowania kawy i herbaty. Pamiętaj, że woda to życiodajny, najdoskonalszy napój, a współczesny biurowy dystrybutor wody może być eleganckim i ekologicznym urządzeniem. 

Bezbutlowe dystrybutory wolnostojące i nablatowe – woda dla pracowników

Dystrybutor zapewnia stały dostęp do wody w temperaturze pokojowej i zimnej, może także nasycać ją CO2. Bąbelkowa woda doskonale orzeźwia, łagodzi pragnienie, zmniejsza głód, dodaje energii. Jej smak zachęca do tego, by pić jak najwięcej, a to korzystnie wpływa na samopoczucie. Woda jest źródłem minerałów, odżywia wszystkie komórki ciała, zwiększa wydolność organizmu i poprawia koncentrację. Jeśli w Twoim biurze zwykła woda nie cieszy się dużym powodzeniem, ta gazowana na pewno spotka się z większym zainteresowaniem. Zaproponuj wodę gazowaną swoim pracownikom oraz klientom. Wzbogać ją o świeże owoce, zioła, dodaj soku — taki napój doskonale sprawdza się nie tylko latem. Woda gazowana do biura także pochodzi z wodociągów i nie wymaga stosowania żadnych pojemników. Jest oczyszczana wysokowydajnymi filtrami i zawsze smakuje doskonale. Całe urządzenie wygląda efektownie, niezależnie od tego, czy wybierzesz dystrybutor wody gazowanej w kształcie wylewki, stojący podłogowy czy model nablatowy. 
Zadzwoń już dzisiaj do naszej firmy i spytaj o nowoczesne dystrybutory wody bez plastikowych butli.