Doskonałej jakości wodę można czerpać z wodociągu, bez potrzeby kupowania i transportowania butelek. Woda z dystrybutora nablatowego, eleganckiego urządzenia z intuicyjnym panelem do obsługi, jest wielokrotnie oczyszczona systemem filtrów. Może być podgrzana, schłodzona, a nawet nasycona dwutlenkiem węgla.

Dostęp do czystej i smacznej wody w biurze bywa tak samo ważny, jak dostęp do biurka z wydajnym komputerem. Regularne picie wody poprawia koncentrację i ogólne samopoczucie, a możliwość zrobienia smacznej kawy czy herbaty umożliwia rozgrzanie się, dodanie sobie energii i poczęstowanie gości.

Dystrybutor bezbutlowy Premium Touch UV

Dystrybutor wody Premium Touch UV

Nablatowy dystrybutor wody do biura

Jest nowoczesny, elegancki, stoi na blacie w kuchni lub w aneksie kuchennym i nie wymaga montażu butli z wodą. Nablatowy dystrybutor wody to źródło wody pitnej pozbawionej zanieczyszczeń, chociaż pochodzącej z wodociągów.

Urządzenie wyglądem przypomina automat do robienia kawy, a minimalistyczna obudowa pasuje do wystroju większości współczesnych biur. Jeśli bezbutlowy dystrybutor jest podłączony do wodociągu oraz prądu, w każdej chwili można nalać sobie szklankę czy dzbanek doskonałej wody.

Woda jest oczyszczona filtrami węglowymi, dzięki czemu nie ma w niej osadów pochodzących z ujęcia wody. To znacząco poprawia jej smak, bo chociaż woda z kranu w naszym kraju wszędzie jest zdatna do picia, to jednak stare rury i metody dezynfekcji mogą mieć niekorzystny wpływ na jej smak.

W zależności od wyboru użytkownika, woda może być schłodzona, mieć temperaturę pokojową lub może zostać podgrzana do temperatury, która umożliwia zaparzenie kawy, herbaty czy przygotowanie zupy instant. Zastępuje więc czajnik elektryczny. Podgrzewa wodę na bieżąco, bez magazynowania jej i straty ciepła.

Nablatowe, bezbutlowe dystrybutory wody z powodzeniem można wykorzystać nie tylko w biurze, ale także w domu, w szkole, firmie cateringowej czy w sali konferencyjnej.

Warto pamiętać, że umożliwiają one obniżenie kosztów zakupu wody — po prostu czerpią ją z wodociągów. Nie trzeba więc zamawiać zgrzewek wody, składować butli, płacić za dostawy. Nablatowy dystrybutor wody można kupić lub wydzierżawić.

Nablatowy dystrybutor wody gazowanej

Gazowana woda bardzo skutecznie gasi pragnienie. Jest zdrowa i bezkaloryczna. Motywuje do sięgania po życiodajny płyn także te osoby, które nie lubią smaku wody niegazowanej. Chociaż nie należy jej pić bez ograniczeń i warto sięgać także po niegazowaną, na pewno skusi niejednego pracownika firmy.

Nasycona bąbelkami woda będzie dostępna po naciśnięciu jednego przycisku, jeśli wybierzesz nablatowy dystrybutor wody z opcją wody gazowanej. To nowoczesne urządzenie zapewnia również dostęp do wody zimnej i ciepłej. Tak samo, jak inne tego typu urządzenia, czerpie wodę z wodociągu i oczyszcza ją systemem filtrów węglowych.

Ponadto jest bezpieczne dla środowiska. Obniża koszty utrzymania firmy i ułatwia pracownikom nalewanie wody, która dodatkowo jest chroniona przed namnażaniem się chorobotwórczych drobnoustrojów.

Wysoka wylewka umożliwia nabranie wody do szklanki, dzbanka albo butelki.