KOMPAKTOWY, WYGODNY I SUPER WYTRZYMAŁY DYSTRYBUTOR WODY GAZOWANEJ PREMIUM SPARKLING

Jeden z najnowocześniejszych dystrybutorów do wody dostępny na Polskim rynku.

Wykonany został w całości ze stali nierdzewnej z najwyższą jakością.

Ceniony za zastosowane technologie bez zbędnych kompromisów.

Doceniany za swoje bezpieczeństwo, higienę, ekologię i wiele innych opcji.

 

Dystrybutor wody
dYSTRYBUTOR WODY BLUESODA

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ W MINIMALISTYCZNEJ OPRAWIE

Każda woda jakiej tylko zechcesz w tak niewielkiej przestrzeni! PREMIUM SPARKLING to jeden z najmniejszych dystrybutorów nablatowych z naszej oferty a jego przestrzeń do poboru wody wynosi aż 281 mm wysokości.

Doskonale sprawdzi się w biurze jak i w domu.

Ciesz się nieograniczonym dostępem do wody zimnej, gorącej, i gazowanej CO2. Dzięki zastosowaniu gazu naturalnego i ekologicznych technologii, dystrybutor do wody PREMIUM SPARKLING jest wyjątkowo przyjazny dla środowiska naturalnego bez wpływu na globalne ocieplenie.

 

Innowacyjne systemy poboru wody w kompaktowym designie

Dystrybutor wody PREMIUM SPARKLING wykorzystuje technologię Dry Cooling – innowacyjny system bezpośredniego schładzania wody przy wykorzystaniu spirali ze stali nierdzewnej z wodą oraz gazu chłodzącego w spirali miedzianej osadzonych razem w pojedynczym odlewie aluminiowym.

PREMIUM SPARKLING jest dostępna również w opcji TOUCH FREE . Dzięki technologii Nano Silver Pipe lub UV OUT, aby zapobiec proliferacji bakterii. Zewnętrzna powierzchnia jest pokryta technologią Nano Silver Protection , która wykorzystuje jony srebra i jest w ciągu 24 h. Jest to skuteczna ochrona przeciw rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

PREMIUM SPARKLING pracuje cicho i niezawodnie. Do tego wyróżnia się wyjątkową łatwością konserwacji. To wyjątkowe urządzenie powstało z myślą o użytkowniku. Innowacyjny system Dry Cooling to doskonała wydajność przy niewielkich gabarytach urządzenia.

TECHNOLOGIA BEZDODYTKOWA to maksymalna higiena i najnowocześniejsza technologia dzięki promieniom UV, które umożliwiają aktywację systemu z odległości 1,5 cm.

 

Bezbutlowy dystrybutor wody Premium Sparkling

CO JESZCZE ZYSKASZ Z DYSTRYBUTOREM WODY PREMIUM SPARKLING?

  • Wysokiej jakości przyciski ze stali nierdzewnej, doskonale znoszące nawet intensywną eksploatację. Profesjonalny 1-litrowy zbiornik ciepłej wody wykonany ze stali nierdzewnej AISI305.
  • Nowoczesną, kompaktową i doskonale wytrzymałą konstrukcję.
  • Szybką i łatwą instalację do użytku biurowego i domowego.
  • BEZPIECZEŃSTWO, HIGIENĘ, EKOLOGIĘ! BEZ KOMPROMISÓW!

Naturalnie czysta i świeża woda

Cenisz ekologiczne rozwiązania? Dystrybutor wody PREMIUM SPARKLING wykorzystuje całkowicie naturalny czynnik chłodzący (HC), taki jak R290. W połączeniu z wyjątkowo cichym kompresorem system chłodzenia PREMIUM SPARKLING jest nie tylko ekologiczny, ale też wyjątkowo skuteczny i żywotny.

Zyskaj doskonale czystą, świeżą i smaczną wodę. Wszystko dzięki profesjonalnemu systemowi filtrującemu ATLAS Filtri z filtrem węgla aktywnego.

W standardzie dystrybutor PREMIUM SPARKLING posiada lampę UV wbudowaną w kranik poboru wody zabezpieczając przed wtórnym skażeniem wody.