Woda z dystrybutora do domu to dobry pomysł, gdy chcemy mieć wygodny i stały dostęp do czystej, uzdatnionej wody bez kupowania jej w butelkach plastikowych. Jest to wygodne, oszczędne i ekologiczne rozwiązanie do każdego domu.

Nasze bezbutlowe dystrybutory wody do domu odznaczają się eleganckim designem i wysoką jakością. Podblatowe dystrybutory są niewidoczne i bardzo wygodne w użytkowaniu. Na górze widoczny jest jedynie kranik, z którego możemy pobierać wodę. Taki dystrybutor podblatowy idealnie pasuje do minimalistycznych kuchni, w których sprzęty AGD są w zabudowie.

Mały dystrybutor na wodę do domu to idealny wybór dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na ten o dużych wymiarach z powodu małej ilości miejsca.

Nowoczesne dystrybutory wody do domu

Dystrybutory wody można montować w dowolnym miejscu w pobliżu podłączenia do wody. Posiadamy modele wyposażone w panele dotykowe ułatwiające sterowanie, z filtrem odwróconej osmozy, a nawet dystrybutory do wody gazowanej z dozownikiem kostek lodu.

Oprócz sprzedaży bezbutlowych dystrybutorów wody oferujemy także pełną opiekę serwisową.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Od lat dostarczamy krystalicznie czystą, uzdatnioną i przefiltrowaną wodę do domów i firm. Dbamy o to, aby nasi Klienci mieli dostęp do zdrowej i smacznej wody.

Dzięki zastosowaniu filtrów odwróconej osmozy woda jest nie tylko uzdatniona i pozbawiona twardości, ale także wolna od wszelkich bakterii, drobnoustrojów, zanieczyszczeń i szkodliwych substancji chemicznych. Jednocześnie pozostają w niej pożyteczne związki i minerały, co czyni ją zdrową oraz smaczną.

Realizując zamówienia, staramy się podchodzić w sposób indywidualny do każdego Klienta i brać pod uwagę każdą sugestię. Z przyjemnością odpowiadamy na wszelkie pytania.