SALACJA = WYGODA, NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Filtr odwróconej osmozy SALACJA to nowoczesne urządzenie idealne dla wszystkich, którzy cenią sobie niezawodność, estetykę idące w parze z nowatorstwem, profesjonalizmem oraz oszczędnościami finansowymi.

Dystrybutor wody SALACJA poprzez stonowany design doskonale komponuje się z większością wystrojów wnętrz, jest więc elementem użytkowym, który stanowi idealne dopełnienie wyposażenia każdej kuchni .

Szczególnie polecamy go tym, dla których ważne są funkcjonalność, ergonomia użytkowania, komfort. SALACJA nie wymaga podłączenia do energii elektrycznej. Dodatkowo poprzez niewielkie rozmiary pozwala w optymalny sposób wykorzystać przestrzeń kuchenną.

Technologia wytwarzania zapewnia produkt najlepszej jakości. Urządzenie poprzez wielostopniowy system filtracji przy wykorzystaniu procesu odwróconej osmozy gwarantuje idealnie czystą i zdrową wodę.

SALACJA dostarcza wodę w temperaturze pokojowej gotową do spożycia, a herbata i kawa sporządzana na bazie wody przez niego oczyszczonej mają doskonały, głęboki smak.

Technologia odwróconej osmozy jest naturalnym procesem, którego istotą jest oddzielenie wody od rozpuszczonych w niej substancji bez stosowania jakichkolwiek środków chemicznych. Proces ten jest uwarunkowany obecnością błony (półprzepuszczalnej membrany), przez którą mogą przeniknąć jedynie cząsteczki wody. Odwrócona osmoza (ang.: reverse osmosis – RO) jest to – w uproszczeniu – proces, w którym zanieczyszczona woda przenika przez półprzepuszczalną błonę (membranę). Wszelkie zanieczyszczenia pozostają na błonie membrany, na drugą stronę membrany przedostają się jedynie cząsteczki wody i prostych związków chemicznych takich jak niezłożone roztwory soli mineralnych. W efekcie konsument otrzymuje do dyspozycji idealnie czystą wodę.

Zastosowana w urządzeniu technologia odwróconej osmozy w połączeniu z systemem filtrów osadowych i aktywnych daje wodę praktycznie pozbawioną wszelkich szkodliwych zanieczyszczeń takich jak trujące i rakotwórcze związki chemiczne, metale ciężkie, bakterie i wirusy.

Urządzenia po bardzo prostym podłączeniu do sieci wodno – kanalizacyjnej zapewniają natychmiastowy dostęp do doskonale czystej wody, oszczędzając czas i pieniądze.

FiltryFiltr mechaniczno-węglowy
Membrana osmotyczna
Filtr z węglem szlifującym
Ceramiczny filtr antybakteryjny
Pojemność zbiornika6,5 l
Ilość filtrowanej wody na godzinę4,7 l/godz
Wymiary (szer – głęb – wys) w mm304 – 409 – 404 mm
Waga5,7 kg