DZIERŻAWA EKSPRESÓW DO KAWY

Uwielbiasz zapach świeżo parzonej kawy o poranku? A może to Twoi pracownicy chętniej zaczynają dzień od kubka aromatycznego espresso? Świetnie! Pokażemy Ci, jak możesz zapewnić sobie i swoim bliskim, a także pracownikom zawsze pyszną kawę każdego dnia.

Jesteś pasjonatem kawy? Mamy zatem dla Ciebie rozwiązania profesjonalne – kawy i ekspresy, używane w gastronomii – mogą znaleźć się teraz w Twoim biurze. W ofercie posiadamy eksresy pozwalające zaparzyć najróżniejsze rodzaje kawy. Precyzyjne młynki dbają o dostosowanie parzonej kawy do indywidualnych potrzeb.

Na wyśmienitą kawę składają się dwa elementy: najwyższej jakości ziarna i funkcjonalny ekspres do kawy. Damy Ci oba te elementy. W naszej ofercie znajdziesz proste w obsłudze, wydajne urządzenia dostosowane do upodobań i potrzeb różnych osób i firm.

Kluczem do najlepszego smaku jest kawa najwyższej jakości. Zapewnimy Ci comiesięczną dostawę znanych z doskonałego smaku kaw takich jak Lavazza, Pellini, Segafredo i innych.

Jak myślisz, ile kosztuje świeża pyszna kawa przez cały miesiąc każdego dnia? Czy Twoją firmę stać na zapewnienie klientom czy pracownikom takiego luksusu? Owszem, stać! U nas przy zakupie kawy co miesiąc za dzierżawę ekspresu zapłacisz już od 1 zł miesięcznie!

 

Ekspres do kawy Nivona

PŁACISZ TYLKO ZA KAWĘ, EKSPRES DOSTAJESZ OD NAS ZA ZŁOTÓWKĘ! 

OCZYWIŚCIE OFERUJEMY RÓWNIEŻ ZAKUP EKSPRESÓW DO KAWY NA WŁASNOŚĆ.

ZAPEWNIAMY TEZ PROFESJONALNĄ OBSŁUGĘ SERWISOWĄ.

NIE CZEKAJ! SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ DZIŚ I POZWÓL NAM ZNALEŹĆ ROZWIĄZANIE IDEALNE DLA TWOJEJ FIRMY