DZIERŻAWA EKSPRESÓW DO KAWY

Uwielbiasz zapach świeżo parzonej kawy o poranku? A może to Twoi pracownicy chętniej zaczynają dzień od kubka aromatycznego espresso? Świetnie! Pokażemy Ci, jak możesz zapewnić sobie i swoim bliskim, a także pracownikom zawsze pyszną kawę każdego dnia.

Jesteś pasjonatem kawy? Mamy zatem dla Ciebie rozwiązania profesjonalne – kawy i ekspresy, używane w gastronomii – mogą znaleźć się teraz w Twoim biurze. W ofercie posiadamy eksresy pozwalające zaparzyć najróżniejsze rodzaje kawy. Precyzyjne młynki dbają o dostosowanie parzonej kawy do indywidualnych potrzeb.

Na wyśmienitą kawę składają się dwa elementy: najwyższej jakości ziarna i funkcjonalny ekspres do kawy. Damy Ci oba te elementy. W naszej ofercie znajdziesz proste w obsłudze, wydajne urządzenia dostosowane do upodobań i potrzeb różnych osób i firm.

Kluczem do najlepszego smaku jest kawa najwyższej jakości. Zapewnimy Ci comiesięczną dostawę znanych z doskonałego smaku kaw takich jak Lavazza, Pellini, Segafredo i innych.

Jak myślisz, ile kosztuje świeża pyszna kawa przez cały miesiąc każdego dnia? Czy Twoją firmę stać na zapewnienie klientom czy pracownikom takiego luksusu? Owszem, stać! U nas przy zakupie kawy co miesiąc za dzierżawę ekspresu zapłacisz już od 1 zł miesięcznie!

PŁACISZ TYLKO ZA KAWĘ, EKSPRES DOSTAJESZ OD NAS ZA ZŁOTÓWKĘ! 

OCZYWIŚCIE OFERUJEMY RÓWNIEŻ ZAKUP EKSPRESÓW DO KAWY NA WŁASNOŚĆ.

ZAPEWNIAMY TEZ PROFESJONALNĄ OBSŁUGĘ SERWISOWĄ.

NIE CZEKAJ! SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ DZIŚ I POZWÓL NAM ZNALEŹĆ ROZWIĄZANIE IDEALNE DLA TWOJEJ FIRMY.

ZADZWOŃ POD NUMER

[22] 867 07 20