Masz ochotę na smaczną i czystą wodę z bąbelkami niezależnie od pory roku? Korzystając z dystrybutora wody gazowanej w pracy czy w domu, możesz ją czerpać z wylewki kranu lub z estetycznie wyglądającego urządzenia. Nie musisz nawet kupować dystrybutora wody gazowanej, ponieważ oferujemy wynajem takich urządzeń w korzystnych cenach.

Dystrybutory wody gazowanej — wynajem i dzierżawa

Zamiast kupować butelkowaną wodę i generować kilogramy odpadów, poznaj dystrybutor z wodą gazowaną. Proponujemy opcję dzierżawy lub wynajmu, na prostych zasadach, łącznie z kompleksową obsługą klienta. Swoją ofertę kierujemy do firm i odbiorców prywatnych.

Wybierając montaż dystrybutora wody do firmy lub domu, masz nieograniczony dostęp do wody z CO2.

Dystrybutor bezbutlowy Premium Touch UV

Dystrybutor wody Premium Touch UV

Dystrybutory wody zimnej, gorącej oraz gazowanej

Proponowane przez nas urządzenia są estetyczne i łatwe w obsłudze, a do tego czerpią wodę bezpośrednio z ujęcia dostępnego w każdej kuchni. Zapewniają trzy rodzaje wody gazowaną w temperaturze pokojowej, zimną i wodę gorącą. Z całą pewnością są to urządzenia uniwersalne i odpowiadające potrzebom wszystkich użytkowników.

Woda z dystrybutora jest smaczna, wolna od zanieczyszczeń i drobnoustrojów. Można ją pić natychmiast po nalaniu do szklanki. Nie musisz jej chłodzić w lodówce ani podgrzewać w czajniku. Nie potrzebujesz też dodatkowych urządzeń, które nasycą ją bąbelkami.

Korzystając z systemu bezbutlowego, nie musisz zamawiać wody, ani składować jej w żadnym magazynie. Zadaniem naszych pracowników jest sprzedaż, montaż dystrybutora wody gazowanej w kuchni klienta, serwis i ewentualna naprawa sprzętu. Po naszej stronie leży także obsługa dotycząca umów dzierżawy i najmu. Oferta naszej firmy dostępna jest w dużych miastach, na terenie całego kraju.

Nowoczesne dystrybutory wody pitnej

Nowoczesny dystrybutor wody gazowanej, to nie tylko najwyższa jakość wody, ale także stylowy wygląd samego urządzenia. Dzięki temu funkcjonalność tego urządzenia idzie w parze z przemyślanym i designem. Zarówno nablatowy jak i podłogowy i podblatowy dystrybutor wody pitnej jest doskonałym sposobem na zapewnienie sobie stały dostępu do wody. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszy się nablatowy dystrybutor wody gazowanej. Pobór wody jest dzięki temu maksymalnie wygodny i ekologiczny, ponieważ eliminuje to konieczność korzystania z tradycyjnej wody butelkowanej.

Jeśli chodzi o wygodę i maksymalne bezpieczeństwo, to dostępny jest także bezbutlowy dystrybutor wody gazowanej z lampą UV. Promieniowanie ultrafioletowe pozwala na eliminację bakterii, dzięki czemu taki dystrybutor jest idealny zarówno do gorącej i zimnej wody. Bezbutlowe dystrybutory wody wyróżniają się swoim eleganckim wyglądem, ponieważ nie posiadają butli. Co więcej, wiele z nich jest wyposażony także w panel dotykowy, który pozwala szybko wybrać odpowiedni rodzaj wody.

Bardzo popularny jest także dystrybutor z filtrem, który zapewnia zawsze świeżą wodę. Taki sposób na dostarczenie swoim pracownikom smacznej wody do biura jest obecnie bardzo powszechny, ponieważ zapewnia zawsze świeżą wodę. Z tego też powodu jest to oszczędność czasu i pieniędzy. Warto podkreślić, że filtracja wody jest na bardzo wysokim poziomie. Na szczególną uwagę zasługuje także możliwość ustawienia temperatury wody. Dzięki temu w trakcie upałów możesz słodzić wodę do satysfakcjonującej temperatury. Z kolei zimą szklanka ciepłej wody pozwoli z uśmiechem powitać nowy dzień – zarówno w domu, jak i w biurze.

Automat do wody to niezależność zarówno od uciążliwej wody butelkowanej lub wody wątpliwej jakości z sieci wodociągowej. Podłogowy dystrybutor pozwala na zapewnienie wody o maksymalnie wysokiej jakości. Co więcej, taki wolnostojący dystrybutor wody staje się bardzo stylowym elementem wystroju każdego wnętrza. W naszej ofercie znajdziesz takie dystrybutory, jak Premium Stream, Premium Beauty, ProStream czy RO_CO2 z funkcją gazowania i podgrzewania wody. Pozwalają one oszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze, ponieważ zawsze zapewniają świeżą wodę tam, gdzie najbardziej jej potrzeba. Warto zaznaczyć, że wymiana filtrów w takim dystrybutorze jest bardzo prosta. Dzięki temu dystrybutor filtrujący podaje wodę krystalicznie czystą i pozbawioną wszelkich zanieczyszczeń.

Nablatowy dystrybutor wody do biura i do domu

Niewielki dystrybutor wody z filtrem to estetyczne i wykonane z wysokiej klasy materiałów urządzenie dostępne w kilku wersjach. Do domu lub firmy możesz zamówić nablatowe dystrybutory wody gazowanej, które przypominają wyglądem ekspresy kawowe.

Możesz też zdecydować się na dystrybutory podłogowe lub urządzenie, które przypomina tradycyjną wylewkę kranu. Bez przeszkód dopasujesz je do wyglądu swojej kuchni, estetyki biura i potrzeb wszystkich użytkowników. Zapoznaj się z naszą ofertą!