Masz ochotę na smaczną i czystą wodę z bąbelkami niezależnie od pory roku? Korzystając z dystrybutora wody gazowanej w pracy czy w domu, możesz ją czerpać z wylewki kranu lub z estetycznie wyglądającego urządzenia. Nie musisz nawet kupować dystrybutora wody gazowanej, ponieważ oferujemy wynajem takich urządzeń w korzystnych cenach.

Dystrybutory wody gazowanej — wynajem i dzierżawa

Zamiast kupować butelkowaną wodę i generować kilogramy odpadów, skorzystaj z dystrybutora wody gazowanej. Proponujemy opcję dzierżawy lub wynajmu, na prostych zasadach, łącznie z kompleksową obsługą klienta. Swoją ofertę kierujemy do firm i odbiorców prywatnych.

Wybierając montaż dystrybutora wody gazowanej w swojej kuchni lub firmie, masz nieograniczony dostęp do smacznej i czystej wody nasyconej CO2.

Dystrybutor bezbutlowy Premium Touch UV

Dystrybutor wody Premium Touch UV

Proponowane przez nas urządzenia są estetyczne i łatwe w obsłudze, a do tego czerpią wodę bezpośrednio z ujęcia dostępnego w każdej kuchni. Zapewniają wodę zimną, gorącą, w temperaturze pokojowej oraz gazowaną. Z całą pewnością są to urządzenia uniwersalne i odpowiadające potrzebom wszystkich użytkowników.

Woda z każdego naszego dystrybutora jest smaczna, wolna od zanieczyszczeń i drobnoustrojów. Można ją pić natychmiast po nalaniu do szklanki. Nie musisz jej chłodzić w lodówce ani podgrzewać w czajniku. Nie potrzebujesz też dodatkowych urządzeń, które nasycą ją bąbelkami.

Korzystając z systemu bezbutlowego, nie musisz zamawiać wody, ani składować jej w żadnym magazynie. Zadaniem naszych pracowników jest sprzedaż, montaż dystrybutora wody gazowanej w kuchni klienta, serwis i ewentualna naprawa sprzętu. Po naszej stronie leży także obsługa dotycząca umów dzierżawy i najmu. Oferta naszej firmy dostępna jest w dużych miastach, na terenie całego kraju.

Woda gazowana w domu i firmie

Dystrybutor wody sodowej to estetyczne i wykonane z wysokiej klasy materiałów urządzenie dostępne w kilku wersjach. Do domu lub firmy możesz zamówić nablatowe dystrybutory wody gazowanej, które przypominają wyglądem ekspresy kawowe.

Możesz też zdecydować się na dystrybutory podłogowe lub urządzenie, które przypomina tradycyjną wylewkę kranu. Bez przeszkód dopasujesz je do wyglądu swojej kuchni, estetyki biura i potrzeb wszystkich użytkowników.