GOTOWY DO PRACY

Zapomnij o wielogodzinnym montażu, prowadzeniu kabli, wierceniu dziur i reorganizowaniu kuchni. Bezbutlowy dystrybutor do wody PREMIUM STREAM dostajesz gotowy do użytku! Dzięki systemowi szybkozłączek instalacja urządzenia zajmie kilka minut. Zapomnij o sprawdzaniu poziomów i zbiorników. Nie masz czasu na pamiętanie o konserwacji? Świetnie! System chłodzenia ze stali nierdzewnej zastosowany w PREMIUM STREAM pozwala na bezpieczne korzystanie z wody pitnej bez konieczności okresowych kosztownych i pracochłonnych zabiegów sanityzacyjnych. Dzięki najwyższej jakości podzespołom bezbutlowy dystrybutor wody pracuje niezawodnie nawet i przy intensywnej eksploatacji.

Bezbutlowy dystrybutor wody Premium Stream

WYDAJNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Wyposażony w innowacyjne rozwiązania, dystrybutor wody PREMIUM STREAM został wyposażony w elektroniczny system zapobiegający niekontrolowanym wyciekom wody. W razie nieprzewidzianej sytuacji automatycznie odcina jej dopływu i alarmem sygnalizuje awarię. Projekt systemu nagazowywania wody dystrybutora PREMIUM STREAM jest także objęty patentem i dzięki temu pozwala na podwojenie wydajności gazowania w stosunku do standardowych systemów. Piękny we włoskim stylu, kompaktowy

Spójrz tylko na niego. PREMIUM STREAM idealnie wpasuje się we wnętrze Twojej nowoczesnej kuchni! Do wyboru masz trzy wersje dystrybutora wody: z trójfunkcyjną wylewką elektroniczną z pięciofunkcyjną wylewką mechaniczną z nablatową kolumną H2O. Nie tylko elegancki, ale też i wyjątkowo cichy dystrybutor wody PREMIUM STREAM sprawdzi się w nowoczesnym biurze, urzędzie, a nawet w kawiarni i małym barze.

Nowoczesna jakość we włoskim stylu

Dbasz o zdrowie i bezpieczeństwo swoich pracowników, klientów i interesantów, ale cenisz też ekologię? Wyobraź sobie świeżą i krystalicznie czystą wodę na wyciągnięcie ręki – bez kupowania plastikowych butelek i dźwigania ciężkich baniaków. Oszczędź do 75% wydatków na wodę pitną! Wszystko dzięki PREMIUM STREAM – nowoczesnemu i wygodnemu, jak również ekologicznemu systemowi bezbutlowemu!

PREMIUM STREAM

 Wszystko, czego potrzebujesz! Zyskaj najwyższej jakości wodę na wyciągnięcie ręki. Doskonale schłodzona i gazowana, zachowuje swoje dobroczynne właściwości, ponieważ posiada innowacyjny system oczyszczania. Opatentowany system chłodzący wykorzystuje antybakteryjną miedź i schładza wodę w 3 minuty! Zużywa przy tym zaledwie 7Wh energii.

Korzysta z Silver Turbo Clean – tak, jest to profesjonalny system chłodzenia. Przy każdym poborze wytwarza się wir wodny, który zapobiega osadzaniu się warstwy powierzchniowej bakterii i mikroorganizmów (biofilmu) na wewnętrznych ściankach zbiornika. Dzięki temu podnosi się mikrobiologiczne bezpieczeństwo urządzenia. To jeszcze nie wszystko. Wykonany ze stali nierdzewnej i hermetycznie zamknięty zbiornik wody spawany jest z wykorzystaniem srebra znanego ze swoich właściwości antybakteryjnych. System chłodzenia STC z powodzeniem przeszedł testy do ciśnienia 100 barów. Co to oznacza dla Twoich pracowników, klientów i interesantów? Zawsze bezpieczną, czystą i zdrową wodę – każdego dnia!

Dystrybutor z wylewką
KOLUMNA H2O do domu, biur, barów, restauracji, hoteli i stołówek. Profesjonalna, ultra wąska „kolumna H2O” dozująca wodę, zaprojektowana w niepowtarzalnym włoskim stylu, wyposażona w ekran dotykowy i w opcji w zdalny system zarządzania parametrami wody. Kolumna H2O jest dominująco praktyczna i jeszcze bardziej przyjazna dla środowiska naturalnego z uwagi na:- ergonomiczny i kompaktowy kształt, zajmuje minimalną ilość miejsca na blacie, współpracuje z podblatowym dystrybutorem wody Premium Stream– wysoko umieszczony punkt nalewania wody pozwala na bezproblemowe napełnianie dzbanków i karafek aż 34 cm (bez okapnika) oraz pojemny okapnik- 5 calowy wyświetlacz dotykowy z programowanym okresom oszczędzania energii i sterowanie mikroprocesorem- w opcji zdalne zarządzanie i monitoring parametrów pracy poprzez stronę internetową z dostępem z dowolnego PC lub telefonu komórkowego- bezpośredniemu dostępowi do bieżących danych pozwalających optymalizować działanie urządzenia i okresową konserwację Akcesoria podstawowe:
  • obudowa ze stali nierdzewnej,
  • profesjonalny system gazujący ze stali nierdzewnej
Akcesoria dodatkowe:
  • reduktor CO2
  • butla CO2
  • system filtrujący ATLAS Filtri
  • Trójdrożna wylewka elektroniczna lub 5-drożna wylewka mechaniczna lub kolumna H2O

DANE TECHNICZNE

Podstawowe parametry:

wydajność chłodzenia 36 l/h
moc kompresora 1/15 KM
waga 16 kg
wymiary cm (wys/szer/głęb) 39 x 24 x 33

Podstawowe parametry KOLUMNY H20:

Pobór wody 3-opcje (w temp. pokojowej, schłodzona, gazowana CO2)
Liczba kurków 2
Jednoczesne nalewanie wody 2
Ustawienia ilości wody Tak
Wysokość nad blatem 305 mm (340 mm bez okapnika)
Panel dotykowy 5” Tak
Zdalne zarządzanie Tak (opcja)
Oszczędzanie energii Tak
Temperatura pracy 5-43 stopnie C
Dodatkowe wyposażenie Pojemny okapnik
Zasilanie wodne Szybkozłączka 1/4”
Ciśnienie w sieci 1-5 barów
Zasilanie 115-230 V, 50-60 Hz
Zużycie energii 0,05 A / 8 W
Waga 13 kg
Wymiary szer/głęb/wys (mm) 335 x 308 x 505