Dystrybutory wody pitnej - poznaj naszą ofertę

Chcesz zapewnić sobie, swoim bliskim albo pracownikom stały dostęp do wody pitnej? Wykorzystaj urządzenia klasy premium do filtrowania wody, podgrzewania, gazowania i chłodzenia.

Dystrybutory z opcją wody gorącej oraz z wariantami wody gazowanej, dystrybutory filtrujące, nablatowe i wolnostojące — to urządzenia eliminujące konieczność kupowania wody w butlach. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz kompaktowy dystrybutor do domu lub biura.

Dystrybutory wody pitnej — poznaj naszą ofertę

Stały dostęp do czystej wody to bezwzględna potrzeba każdej żyjącej istoty. Dorosły człowiek, który zachowuje średnią aktywność fizyczną, powinien codziennie wypijać 1,5-2 litry płynów, zwłaszcza w postaci czystej, źródlanej wody.

Dystrybutor z wodą w biurze, warsztacie, urzędzie, szkole czy w domu zapewnia zimne oraz ciepłe napoje, a nowoczesne automaty do wody czerpią ją z wodociągów, oczyszczają, a także wzbogacają o orzeźwiające bąbelki.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ TERAZ, A MY DOBIERZEMY DYSTRYBUTOR IDEALNIE DOPASOWANY DO TWOICH POTRZEB. W OFERCIE MAMY URZĄDZENIA W RÓŻNYCH CENACH I O RÓŻNYCH PARAMETRACH.

Dystrybutor bezbutlowy Premium Touch UV

Nablatowy dystrybutor wody

Doskonałej jakości wodę można czerpać z wodociągu, bez potrzeby kupowania i transportowania butelek. Wśród nablatowych urządzeń możemy polecić modele takie, jak: Premium Touch UV, PREMIUM SPARKLING, RO_CO2 czy HI CLASS.

Te nowoczesne, eleganckie urządzenia stoją na blacie w kuchni lub w aneksie kuchennym i nie wymagają montażu butli z wodą. Są źródłem wody pitnej pozbawionej zanieczyszczeń, chociaż pochodzącej z wodociągów.

Ich wygląd przypomina automat do robienia kawy, a minimalistyczna obudowa pasuje do wystroju większości współczesnych mieszkań oraz biur. Kiedy są podłączone do wodociągu oraz prądu, w każdej chwili można nalać sobie szklankę czy dzbanek wybornej wody.

Woda oczyszczona filtrami węglowymi ma doskonały smak. W zależności od tego, jaką funkcję wybierze użytkownik, woda może być schłodzona, mieć temperaturę pokojową lub może zostać podgrzana do temperatury, która umożliwia zaparzenie kawy, herbaty czy przygotowania zupy instant.

Takie urządzenia można wykorzystać nie tylko w biurze, ale także w domu, w szkole, firmie cateringowej czy w sali konferencyjnej. Są one również przyjazne dla środowiska, obniżają koszty utrzymania firmy i ułatwiają pracownikom nalewanie wody, która dodatkowo jest chroniona przed namnażaniem się chorobotwórczych drobnoustrojów.

Wolnostojący dystrybutor wody

Wolnostojące dystrybutory do wody pitnej to bez wątpienia jedne z najbardziej popularnych urządzeń w środowisku firmowym i biurowym. Nowoczesne modele mają niewielkie gabaryty, a wysoką wydajność.

Kupując/wynajmując dystrybutor z filtrem, eliminujesz potrzebę zamawiania wody butelkowanej i magazynowania jej zapasów. Korzystasz z czystej wody z wodociągu, co nie tylko jest wygodne, ale też znacznie tańsze. Wiele tego typu urządzeń ma także funkcję podgrzewania wody, dlatego eliminują konieczność stosowania energochłonnych czajników.

Regularne spożywanie odpowiedniej ilości wody wpływa korzystnie na kondycję fizyczną i psychiczną. Brak nawodnienia prowadzi do zmęczenia, obniżonej koncentracji i wydajności, a to z kolei negatywnie wpływa na wyniki pracy.

Podczas wyboru dystrybutora wolnostojącego weź pod uwagę cenę, design, wydajność i funkcje dodatkowe.

  • Dystrybutor do wody PLUS zapewnia czystą i chłodną wodę. Zintegrowane filtry eliminują zanieczyszczenia.
  • NEPTUNE wyposażony jest w zaawansowane systemy filtracyjne, dostarcza wodę o doskonałym smaku i jakości. Jego nowoczesny design sprawia, że stanowi elegancki dodatek do każdego biura.
  • PREMIUM BEAUTY jest stylowy, a dzięki zaawansowanym technologiom filtracyjnym woda jest nie tylko czysta, ale także smaczna i odświeżająca.
  • Premium Hot zapewnia dodatkowo dostęp do gorącej wody, szybko i wygodnie, bez czekania na podgrzanie czajnika, a intuicyjny panel sterowania zapewnia łatwą obsługę..

Wszystkie te dystrybutory są nie tylko praktyczne, ale także stanowią estetyczny dodatek do każdego biura, podnosząc komfort i wygodę picia wody dla pracowników. Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze, skontaktuj się z nami, a chętnie pomożemy Ci znaleźć idealne rozwiązanie dla Twojej firmy.

Dystrybutor wody do biura

Poszukujesz rozwiązania, które nie tylko zapewni Twoim pracownikom zawsze świeżą i zdrową wodę, ale także pozwoli Twojej firmie zaoszczędzić na kosztach? Skorzystaj z oferty dzierżawy dystrybutora do wody.

ARKA Sp. z o.o. proponuje wynajem dystrybutorów na terenie Warszawy i całej Polski. W naszym katalogu znajdziesz sprawdzone urządzenia do biur. Czerpią one wodę z przyłącza wodociągowego, a system niezawodnych filtrów usuwa z niej chorobotwórcze drobnoustroje i zanieczyszczenia mechaniczne, poprawiając jej smak i zachęcając tym samym do częstszego sięgania po zimne i ciepłe napoje.

Zamiast czekać na dostawę wody do firmy, możesz mieć dystrybutor stojący, nablatowy lub w formie wylewki, z którego bezpiecznie można czerpać wodę ciepłą i zimną. Urządzenia te są nie tylko estetyczne, dostępne w różnych wersjach kolorystycznych i wymiarach, ale także fachowo dobrane, aby do Twojej firmy trafiło najlepsze urządzenie dostarczające wodę w biurze.

Wynajęcie dystrybutora do wody ogranicza koszty prowadzenia firmy, ponieważ nie musisz zamawiać dostaw wody do biura, w plastikowych butelkach. Płacisz tylko za wynajem dystrybutora oraz za zużycie wody. Oznacza to oszczędność na poziomie aż 75%.

Nie ponosisz kosztów opakowania i transportu ogromnych butli. Nie musisz pamiętać o zamówieniu dostawy i wymianie ciężkich, nieporęcznych opakowań, które wymagają składowania. Wynajmując dystrybutor wody z filtrem, nie musisz martwić się o naprawy i serwis. Nasza firma świadczy te usługi na terenie całej Polski, zapewniając fachową, szybką pomoc i skuteczne naprawy lub wymianę zepsutych urządzeń.

Nasze dystrybutory mają wszelkie atesty i certyfikaty, co potwierdza, że oferują najwyższą jakość wody. Oszczędzaj czas, pieniądze i dbaj o zdrowie swoich pracowników. Zainwestuj w nasze dystrybutory wody i poczuj różnicę już dziś!

Nowoczesne dystrybutory wody — gwarancja smacznej, wysokiej jakości wody

Myśląc o potrzebie zaspokajania pragnienia, nie można zapomnieć także o naturze, o ziemi, którą trzeba objąć wyjątkową opieką. Dlatego możemy ogłosić koniec noszenia wielkich plastikowych butli, które z czasem trafiają na wysypisko śmieci. Koniec z ich dowożeniem i spalaniem paliw kopalnych, czym ograniczamy ślad węglowy.

Woda z dystrybutora podłączonego do sieci wodociągowej może być smaczna, zdrowa, tańsza i dostępna w każdym miejscu. Oferujemy dystrybutory wody pitnej bezbutlowe, niewymagające zakupu wody butelkowanej i montażu dużych zbiorników wykonanych z plastiku.

Bezbutlowe dystrybutory wody czerpią wodę z wodociągów, ale oczyszczają ją przy pomocy filtrów, w tym również odwróconej osmozy, z zanieczyszczeń chemicznych, mechanicznych, z chorobotwórczych drobnoustrojów i wzbogacają jej smak. Woda czysta lub z dodatkiem owoców, soków, ziół, kawa, herbata — wszystkie napoje będą od teraz na wyciągnięcie ręki, bez pilnowania dostaw i montowania ciężkich zbiorników.

Bezbutlowy dystrybutor wody gazowanej na wynajem

Szybko i bez trudu zapewnisz wodę swoim pracownikom, uczniom, klientom, jeśli zdecydujesz się na wynajem dystrybutora na wodę. Usługę oferujemy firmom na terenie całego kraju, dostarczając nowoczesne dystrybutory na wodę zimną, ciepłą, a także na wodę gazowaną.

W naszym katalogu produktów znajdują się niezawodne urządzenia o nowoczesnym designie, które dopasowane zostały do potrzeb wszystkich użytkowników. Są estetyczne, nie zajmują dużo miejsca, można je zamontować w kuchni, jadalni, w pokoju socjalnym, na korytarzu.

Dostępne są w formie klasycznych dystrybutorów stojących z kurkami z zimną i gorącą wodą oraz urządzeń montowanych na kuchennym blacie i w postaci wylewki przypominającej klasyczny kran. Eleganckie dystrybutory na wodę pitną umożliwiają czerpanie smacznej i krystalicznej wody bez żadnych ograniczeń.

Profesjonalny serwis i instalacja automatów do wody

Arka sp. z o.o. zapewnia profesjonalny serwis wszystkich oferowanych urządzeń. Klientom udzielamy fachowych porad dotyczących wyboru urządzenia, dowozimy dystrybutory wody pod wskazany adres i montujemy je w wybranym przez klienta miejscu.

Starannie dopasujemy wszystkie elementy wyposażenia, by urządzenie wyglądało atrakcyjnie i działało niezawodnie. W przypadku jakichkolwiek problemów z dystrybutorem zapewniamy profesjonalne naprawy i wymiany zużytych elementów lub całych urządzeń. Bez obaw można użytkować proponowane przez nas dystrybutory bardzo intensywnie i w różnych warunkach.

Woda gazowana prosto z sieci wodociągowej

Wiele osób, niezależnie od wieku, chętnie sięga po napoje gazowane. Dlatego zachęcamy, by skorzystać z wody gazowanej, która gasi pragnienie, orzeźwia, ale, w przeciwieństwie do dostępnych na rynku napojów, nie zawiera cukru, słodzików, konserwantów i innych sztucznych dodatków.

Woda gazowana z dystrybutora może skutecznie zmienić złe nawyki, zwłaszcza najmłodszych, i sprawić, że zaczną częściej pić wodę. Do wody gazowanej można z powodzeniem dodać owoce, soki, zioła i cieszyć się jej smakiem.

Zamiast pić gazowaną wodę z butelki, warto skorzystać z nowoczesnego dystrybutora, który nasyca wodę CO2, a do tego podgrzewa ją i również dostarcza wodę niegazowaną.

Dystrybutor wody gazowanej stojący, nablatowy lub w formie wylewki może być zamontowany w biurze albo w domu. Czerpie wodę bezpośrednio z wodociągów. Zapewnia dostęp do wody oczyszczonej, również w naturalnym procesie odwróconej osmozy (RO – reverse osmosis), a dodatkowo też do pysznej wody z bąbelkami.

Woda z dystrybutora jest pozbawiona bakterii, zanieczyszczeń i szkodliwych związków chemicznych, a ponadto wzbogacona w związki, które korzystnie wpływają na jej smak.