Dystrybutory wody pitnej - poznaj naszą ofertę

Stały dostęp do czystej wody to bezwzględna potrzeba każdej żyjącej istoty. Dorosły człowiek, który zachowuje średnią aktywność fizyczną, powinien codziennie wypijać 1,5-2 litry płynów, zwłaszcza w postaci czystej, źródlanej wody. Dystrybutor z wodą w biurze, warsztacie, urzędzie, szkole czy w domu zapewnia zimne, ciepłe napoje, a nowoczesne automaty do wody czerpią ją z wodociągów, oczyszczają, a także zbogacają o orzeźwiające bąbelki.

Dystrybutory wody — wygodne bezbutlowe rozwiązania

Myśląc o potrzebie zaspokajania pragnienia, nie można zapomnieć także o naturze, o ziemi, którą trzeba objąć wyjątkową opieką. Dlatego możemy ogłosić koniec noszenia wielkich plastikowych butli, które z czasem trafiają na wysypisko śmieci. Koniec z ich dowożeniem i spalaniem paliw kopalnych czym ograniczamy ślad węglowy. Woda z dystrybutora podłączonego do sieci wodociągowej może być smaczna, zdrowa, tańsza i dostępna w każdym miejscu. Oferujemy dystrybutory wody pitnej bezbutlowe, niewymagające zakupu i montażu dużych zbiorników wykonanych z plastiku.

Bezbutlowe dystrybutory wody czerpią wodę z wodociągów, ale oczyszczają ją przy pomocy filtrów również odwróconej osmozy z zanieczyszczeń chemicznych, mechanicznych, z chorobotwórczych drobnoustrojów i wzbogacają jej smak. Woda czysta lub z dodatkiem owoców, soków, ziół, kawa, herbata — wszystkie napoje będą od teraz na wyciągnięcie ręki, bez pilnowania dostaw i montowania ciężkich zbiorników.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ TERAZ, A MY DOBIERZEMY DYSTRYBUTOR IDEALNIE DOPASOWANY DO TWOICH POTRZEB. W OFERCIE MAMY URZĄDZENIA W RÓŻNYCH CENACH I O RÓŻNYCH PARAMETRACH.

Dystrybutor bezbutlowy Premium Touch UV

Wynajem dystrybutorów filtrujących wodę to dobra inwestycja

Szybko i bez trudu zapewnisz wodę swoim pracownikom, uczniom, klientom, jeśli zdecydujesz się na wynajem dystrybutora na wodę. Usługę oferujemy firmom na terenie całego kraju, dostarczając nowoczesne dystrybutory na wodę zimną, ciepłą, a także na wodę gazowaną. W naszym katalogu produktów znajdują się niezawodne urządzenia o nowoczesnym designie, które dopasowane zostały do potrzeb wszystkich użytkowników. Są estetyczne, nie zajmują dużo miejsca, można je zamontować w kuchni, jadalni, w pokoju socjalnym, na korytarzu. Dostępne są w formie klasycznych dystrybutorów stojących z kurkami z zimną i gorącą wodą oraz urządzeń montowanych na kuchennym blacie i w postaci wylewki przypominającej klasyczny kran. Eleganckie dystrybutory na wodę pitną umożliwiają czerpanie smacznej i krystalicznej wody bez żadnych ograniczeń.

Profesjonalny serwis i instalacja dystrybutorów

Arka sp. z o.o. zapewnia profesjonalny serwis wszystkich oferowanych urządzeń. Klientom udzielamy fachowych porad dotyczących wyboru urządzenia, dowozimy dystrybutory wody pod wskazany adres i montujemy je w wybranym przez klienta miejscu. Starannie dopasujemy wszystkie elementy wyposażenia, by urządzenie wyglądało atrakcyjnie i działało niezawodnie. W przypadku jakichkolwiek problemów z dystrybutorem zapewniamy profesjonalne naprawy i wymiany zużytych elementów lub całych urządzeń. Bez obaw można użytkować proponowane przez nas dystrybutory bardzo intensywnie i w różnych warunkach.

Woda gazowana prosto z sieci wodociągowej

Wiele osób, niezależnie od wieku, chętnie sięga po napoje gazowane. Dlatego zachęcamy, by skorzystać z wody gazowanej, która gasi pragnienie, orzeźwia, ale w przeciwieństwie do dostępnych na rynku napojów nie zawiera cukru, słodziku, konserwantów i innych sztucznych dodatków. Woda gazowana z dystrybutora może skutecznie zmienić złe nawyki, zwłaszcza najmłodszych i sprawić, że zaczną częściej pić wodę. Do wody gazowanej można z powodzeniem dodać owoce, soki, zioła i cieszyć się jej smakiem. Zamiast kupować gazowaną wodę z butelki, warto skorzystać z nowoczesnego dystrybutora, który nasyca wodę CO2, a do tego podgrzewa ją i dostarcza wodę niegazowaną. Dystrybutor wody gazowanej stojący, nablatowy lub w formie wylewki może być zamontowany w biurze albo w domu. Czerpie wodę bezpośrednio z wodociągów. Zapewnia dostęp do wody oczyszczonej również w naturalnym procesie odwróconej osmozy (RO – reverse osmosis), a do tego do wody z bąbelkami. Woda z dystrybutora jest pozbawiona bakterii, zanieczyszczeń i szkodliwych związków chemicznych, a ponadto wzbogacona w związki, które korzystnie wpływają na jej smak.