PLUS – ZDROWO I BEZ DŹWIGANIA

Dbasz o wizerunek swojej firmy? Chcesz zapewnić swoim pracownikom i klientom najwyższe standardy, ale nie lubisz przepłacać? Dystrybutor do wody PLUS to rozwiązanie dla Ciebie! To nowoczesne urządzenie nie wymaga dźwigania i montowania drogich butli z wodą. Dzięki wykorzystaniu procesu odwróconej osmozy PLUS z wody wodociągowej czyni krystalicznie czystą wodę do picia. Taka woda jest smaczniejsza i zdrowsza nawet od wody butelkowanej. Jak to możliwe?

Woda oczyszczona przy pomocy filtrów odwróconej osmozy nie zawiera żadnych szkodliwych substancji chemicznych, bakterii, wirusów i zanieczyszczeń mechanicznych. Wciąż jednak ma wyjątkowy smak dzięki pozostawaniu w niej m.in. azotu, tlenu czy dwutlenku węgla. Kawa i herbata parzone przy użyciu takiej wody mają wyjątkowy smak i aromat. Wspaniale smakują też potrawy. Taką właśnie doskonałość osiąga zwykła woda z sieci wodociągowej. Nie wierzysz? Sprawdź!

Bezbutlowy dystrybutor wody PLUS został zaprojektowany z myślą o niewielkich biurach. Urządzenie jest wysokie i bardzo wygodne w użyciu. Dzięki wielokrotnym testom udało się stworzyć dystrybutor idealnie dopasowany zarówno do osób wysokich, jak i niskich. Podchodzisz, nalewasz wodę jednym ruchem, pijesz. Nie musisz się schylać, szukać przycisków czy gimnastykować. Taki właśnie jest bezbutlowy dystrybutor wody PLUS – praktyczny i wygodny.

Woda to za mało? Chcesz jeszcze, aby Twoi pracownicy czy klienci mieli dostęp do kawy i herbaty? W takim razie PLUS to zdecydowanie dystrybutor dla Ciebie. Użytkownik wybiera, jaką chce wodę – zimną, gorącą czy o temperaturze pokojowej. Zaparzysz aromatyczną kawę, herbatę, a nawet melisę.

Dbaj o swoich pracowników – zapewnij im najczystszą wodę i ciesz się ich dobrym samopoczuciem, zdrowiem, wydajnością w pracy i odpornością organizmu.

Oszczędzaj na butelkowanej wodzie, która nie zawsze jest tak czysta jak się wydaje. Kup lub skorzystaj z możliwości dzierżawy dystrybutora PLUS i sprawdź, ile zyskasz!

Dbaj o środowisko – tak robi każdy nowoczesny przedsiębiorca. Wykorzystuj wodę wodociągową i przestań kupować wodę w plastikowych butelkach, ponieważ plastik szkodzi środowisku.

Dbaj o wizerunek firmy, biura czy instytucji – kupuj tylko wysokiej jakości sprzęty.

Dbaj o zdrowie, siły i dobre samopoczucie Twoich pracowników!

DANE TECHNICZNE:


Typ: Bezbutlowy dystrybutor do wody z filtrem odwróconej osmozy do użytku biurowego

Wymiary (wys. × szer. × gł.): 1260mm × 410mm × 400mm

Waga: 33 kg

Dostępne temperatury wody:  zimna, gorąca, w temp. pokojowej

Wydajność (ilość filtrowanej wody na godzinę): 16 l/h

Moc: 750 W

Zasilanie: 230V/ 50Hz


Pojemność zbiorników:

  • Woda zimna: 3 l
  • Woda gorąca: 3 l
  • Rezerwa: 16 l

Filtry:

  • Filtr mechaniczny
  • Membrana osmotyczna
  • Filtr z węglem aktywnym
  • Lampa ultrafioletowa (opcjonalnie)
  • Postfiltr mineralizujący