WYJĄTKOWY RO_CO2

Najczystszy smak w doskonałej oprawie+ woda gazowana CO2Najnowsza technologia na twój użytek i zadowolenie

Filtr odwróconej osmozy – ro_co2 – to dzieło wielogodzinnej pracy projektantów, którzy zadbali nie tylko o najwyższą jakość, ale także o niezwykłą funkcjonalność i nowoczesny design urządzenia. Ro-co2 to rozwiązanie stworzone dla estetów, dla osób uwielbiających przejrzystość, czystość i dbających o środowisko naturalne. Dbaj o zdrowie – pij tylko najczystszą wodę, wolną od wszelkiego rodzaju szkodliwych związków chemicznych i bakterii. Podstawą zdrowia jest dobre odżywianie, a podstawą dobrego odżywiania – krystalicznie czysta woda. Dzięki filtrowi osmotycznemu ro_co2 woda w twoim domu lub biurze stanie się nie tylko zdrowa, ale też wyjątkowo smaczna. Kawa i herbata nabiorą głębokiego, wyjątkowego smaku i aromatu.

RO_CO2 JEST NIEZWYKŁYM FILTREM DO WODY!

Woda + CO2 + lód. Filtr odwróconej osmozy RO_CO2 to pierwsze takie urządzenie wyposażone w dwa kraniki, wodę gazowaną CO2 po filtracji RO oraz praktyczny dozownik kostek lodu. Dzięki temu rozwiązaniu orzeźwiającą wodę, wodę gazowaną co2 lub napój z lodem masz zawsze pod ręką!

Zdrowa woda 24h/dobę, według potrzeb filtr wody RO_CO2 dostarcza wodę zimną, gorącą, w temperaturze pokojowej, a także gazowaną CO2 po filtracji RO. To jedno z nielicznych tak funkcjonalych urządzeń dodatkowo z kostkarką do lodu.

Wyjątkowo prosty w obsłudze filtr do wody wyposażony został w dotykowy panel sterujący. W standardzie posiada tryb oszczędzania energii, system antyzalaniowy, lampę UV oraz automatyczne płukanie membrany osmotycznej.

Oszczędzisz czas. Zapomnij o kupowaniu różnych rodzajów wody, podgrzewaniu jej i mrożeniu na kostki lodu. Wszystko to zrobi za ciebie filtr RO_CO2! docenisz to rozwiązanie szczególnie wtedy, gdy będziesz się śpieszyć.

JUŻ NIE MUSZISZ KUPOWAĆ WODY W BUTELKACH!

OSZCZĘDZAJ PIENIĄDZE, KTÓRE DZIŚ WYDAJESZ NA ZAKUP WODY W BUTELKACH.

DBAJ O ŚRODOWISKO – NIE KUPUJ WIĘCEJ WODY W PLASTIKOWYCH BUTELKACH, KTÓRE ROZKŁADAJĄ SIĘ OD 100 DO NAWET 1000 LAT!

DBAJ O BEZPIECZEŃSTWO DZIĘKI SPECJALNEMU SYSTEMOWI ANTYBAKTERYJNEMU, KTÓRY POWSTRZYMUJE ROZWÓJ MIKROORGANIZMÓW I NISZCZY JE NA ZAWSZE.

FILTR RO_CO2 BĘDZIE PASOWAŁ DO WNĘTRZA TWOJEJ KUCHNI.

CZY JUŻ WIESZ, GDZIE GO POSTAWISZ?

 

 

 

 

 

 

 

DANE TECHNICZNE:


Typ: Filtr odwróconej osmozy z wodą gazowaną CO2 i kostkarką do lodu

do użytku domowego lub biurowego

System filtracji: RO (reverse osmosis)

Wymiary (wys. × szer. × gł.): 475 x 290 x 520 mm

Waga: 23 kg

Sugerowana ilość użytkowników: do 20 osób

Dostępne temperatury wody: Pokojowa, zimna, zimna CO2, gorąca, kostki lodu

Wydajność (ilość filtrowanej wody na godzinę): 8 l/h


Pojemność zbiornika: 

  • woda gazowana 0,7 l
  • woda pokojowa: 2,4 l
  • woda zimna: 1,6 l
  • woda gorąca: 0,57 l
  • lód: 0,4 kg 

Zużycie energii:

  • chłodzenie – 0,54A
  • grzanie – 1500W
  • lód – 0,51A