WYJĄTKOWY DYSTRYBUTOR WODY GAZOWANEJ RO_CO2

Najczystszy smak w doskonałej oprawie – woda gazowana CO2. Najnowsza technologia  filtracji na zasadzie odwróconej osmozy – krystalicznie czysta woda w wielu wariantach do wyboru.

Filtr odwróconej osmozy – Ro_CO2 – to dzieło wielogodzinnej pracy projektantów, którzy zadbali nie tylko o najwyższą jakość, ale także o niezwykłą funkcjonalność i nowoczesny design urządzenia.

Ro-co2 to rozwiązanie stworzone dla estetów, dla osób uwielbiających przejrzystość, czystość i dbających o środowisko naturalne.

Dbaj o zdrowie – pij tylko najczystszą wodę, wolną od wszelkiego rodzaju szkodliwych związków chemicznych i bakterii. Podstawą zdrowia jest dobre odżywianie, a podstawą dobrego odżywiania – krystalicznie czysta woda.

Dzięki filtrowi osmotycznemu ro_co2 woda w twoim domu lub biurze stanie się nie tylko zdrowa, ale też wyjątkowo smaczna. Kawa i herbata nabiorą głębokiego, wyjątkowego smaku i aromatu. Idealna odwrócona osmoza do domu i biura.

Dystrbutor wody gazowanej

RO_CO2 JEST NIEZWYKŁYM FILTREM DO WODY DO DOMU I BIURA!

Woda + CO2 + lód. Filtr odwróconej osmozy RO_CO2 to pierwsze takie urządzenie wyposażone w dwa kraniki, wodę gazowaną CO2 po filtracji RO oraz praktyczny dozownik kostek lodu. Dzięki temu rozwiązaniu orzeźwiającą wodę, wodę gazowaną co2 lub napój z lodem masz zawsze pod ręką!

Zdrowa woda 24h/dobę, według potrzeb filtr wody RO_CO2 dostarcza wodę zimną, gorącą, w temperaturze pokojowej, a także gazowaną CO2 po filtracji RO. To jedno z nielicznych tak funkcjonalych urządzeń dodatkowo z kostkarką do lodu.

Wyjątkowo prosty w obsłudze filtr do wody wyposażony został w dotykowy panel sterujący. W standardzie posiada tryb oszczędzania energii, system antyzalaniowy, lampę UV oraz automatyczne płukanie membrany osmotycznej.

Oszczędzisz czas. Zapomnij o kupowaniu różnych rodzajów wody, podgrzewaniu jej i mrożeniu na kostki lodu. Wszystko to zrobi za ciebie filtr RO_CO2! docenisz to rozwiązanie szczególnie wtedy, gdy będziesz się spieszyć.

 

Już nie musisz kupować wody w butelkach!


1. Oszczędzaj pieniądze, które dziś wydajesz na zakup wody w butelkach.


2. Dbaj o środowisko – nie kupuj więcej wody w plastikowych butelkach, które rozkładają się od 100 do nawet 1000 lat!


3. Dbaj o bezpieczeństwo dzięki specjalnemu systemowi antybakteryjnemu, który powstrzymuje rozwój mikroorganizmów i niszczy je na zawsze.


4. Filtr odwróconej osmozy z wodą gazowaną ro_co2 będzie pasował do wnętrza twojej kuchni.


Czy już wiesz, gdzie go postawisz?

 

DANE TECHNICZNE:

Parametr Wartość
Typ: Filtr odwróconej osmozy z wodą gazowaną CO2 i kostkarką do lodu, do użytku domowego lub biurowego
Wymiary (wys. × szer. × gł.): 475 x 290 x 520 mm
Waga: 23 kg
Sugerowana ilość użytkowników: do 20 osób
Pojemność zbiorników: woda gazowana 0,7 l
woda pokojowa: 2,4 l
woda zimna: 1,6 l
woda gorąca: 0,57 l
lód: 0,4 kg
System filtracji RO – Reverse Osmosis (odwrócona osmoza)
Dostępne rodzaje wody: Pokojowa, zimna, zimna CO2, gorąca, kostki lodu
Wydajność (ilość filtrowanej wody na godzinę): 8 l/h
Zużycie energii: chłodzenie – 0,54A
grzanie – 1500W
lód – 0,51A