Arka Sp. z o.o., wiodący dostawca najwyższej jakości dystrybutorów do wody, filtrów odwróconej osmozy i ekspresów do kawy.

Od lat zapewnia dostęp do czystej wody zarówno rodzinom, jak i pracownikom firm. W trosce o zdrowie i dobre samopoczucie naszych Klientów starannie selekcjonujemy oferowane produkty. Wybieramy jedynie najwyższej jakości urządzenia wiodących europejskich producentów. Dzięki temu nasi Klienci mają pewność, że woda, którą piją, jest nie tylko smaczna, ale też zdrowa.

Jesteśmy przedstawicielem wiodących producentów filtrów do wody, wkładów oraz urządzeń do uzdatniania wody. Marki te dbają o produkowanie urządzeń zgodnie z europejskimi i światowymi normami. Dzięki temu nasi Klienci mają pewność, że oferujemy wyłącznie urządzenia najwyższej jakości, o zróżnicowanym stopniu filtracji – całkowicie bezpieczne dla zdrowia.

Naszą misją jest zapewnienie źródła zdrowej i czystej wody zarówno dla rodzin, jak i dla klienta biznesowego. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, analizujemy potrzeby i dobieramy optymalne rozwiązania. Dystrybutory do wody – zarówno biurowe, jak i do użytku domowego – zapewniają źródło wody oczyszczonej w naturalnym procesie odwróconej osmozy (RO – reverse osmosis). Dzięki temu woda jest czysta, pozbawiona wszelkich bakterii, zanieczyszczeń i szkodliwych związków chemicznych. Jest też zdrowa, ponieważ odwrócona osmoza pozostawia w wodzie wszelkie pożyteczne związki, które nadają jej głęboki smak.

 

Damy o ciągłe poszerzanie oferty urządzeń do uzdatniania wody. Najnowszym naszym osiągnięciem jest wprowadzenie najwyższej jakości dystrybutorów do wody dla szkół. Zależy nam na dobrym samopoczuciu i zdrowiu naszych „najmłodszych”, dlatego dostarczamy im tylko najwyższej jakości rozwiązania, zgodne z europejskimi standardami.