Szukasz dystrybutora wody do domu lub firmy, ale nie chcesz kupować i dźwigać butelek? Dystrybutory filtrujące zapewniają stały dostęp do czystej wody bez potrzeby montowania, wymiany i zamawiania dużych pojemników. Bezbutlowe dystrybutory oczyszczają wodę z wodociągów w naturalnym procesie odwróconej osmozy, dlatego bez gotowania i obaw, o każdej porze dnia i nocy można się delektować wodą zimną, gorącą, a nawet nasyconą CO2.

Bezbutlowe dystrybutory wody pitnej

Regularne sięganie po szklankę pitnej wody jest niezbędne do życia. Woda, chociaż nie dostarcza żadnych kalorii, węglowodanów czy tłuszczów, jest źródłem energii, poprawia koncentrację i sprawia, że czujemy się zdrowsi i pełni sił. Jednak butelki z wodą bywają ciężkie, nieporęczne, a ich produkcja przyczynia się do zwiększenia ilości odpadów na całym świecie. Dlatego bezbutlowe dystrybutory wody pitnej cieszą się coraz większym zainteresowaniem i są spotykane nie tylko w firmach, ale także w prywatnych domach.
Dystrybutor bezbutlowy Premium Touch UV

Dystrybutor wody Premium Touch UV

Nowoczesny dystrybutor bezbutlowy może do złudzenia przypominać znane z biur, stojące urządzenie z dwoma kurkami, na którym montowało się duży pojemnik z wodą. Jest on jednak pozbawiony butli, ale dyskretnie podpięty do wodociągu. Doskonałe są także bezbutlowe dystrybutory wody montowane na blacie, przypominające wyglądem ekspresy do kawy lub umieszczane pod blatem, z widoczną na zewnątrz wylewką. Nowoczesny design dystrybutorów filtrujących wodę pasuje do wnętrz nowoczesnych, a urządzenia zapewniają nieprzerwany dostęp do świeżej, czystej i smacznej wody, która przypomina tę z górskiego strumienia. Jednym ruchem można nalać ją do szklanki albo zaparzyć nią kawę lub herbatę. Niezależnie od tego, jaki model dystrybutora wybierzesz, zaoszczędzisz na dostawach i zakupie wody butelkowanej. Nie będziesz już nosić do domu czy biura ciężkich zgrzewek z butlami.

Czysta, filtrowana woda prosto z sieci wodociągowej

Niezależnie od tego, czy wybierzesz model nablatowy, czy stojący dystrybutor wody bez butli, urządzenie musi być podłączone do wodociągu. Pobierać z niego można wodę oczyszczaną przez filtry wykorzystujące proces odwróconej osmozy. Oczyszczona woda nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych. Jest wolna od bakterii, wirusów, zanieczyszczeń mechanicznych. Zawiera jednak związki, które wpływają na jej smak, dlatego jest tak smaczna, nadaje się do picia na zimno i do parzenia herbaty czy kawy. Ponieważ woda czerpana jest z wodociągu, nie trzeba płacić za żadne dostawy, a wystarczy jedynie opłacać rachunki za pobór z miejskiego wodociągu.

Gorąca, zimna i gazowana woda w Twojej firmie i w domu

Zimna woda jest doskonała w każdej sytuacji: zawsze służy do nawodnienia organizmu. Gorącą możesz zalać kawę, herbatę, zioła, a nawet zupki instant. Wodę zimną można wlać do dzbanka elektrycznego, czajnika lub do ekspresu do kawy. Ponieważ jest oczyszczona, nie pozostawia kamienia i osadów. Pełna bąbelków wodę zapewnią dystrybutory wody gazowanej – taka woda doskonale nadaje się do picia samodzielnie, ale także z sokiem, syropem, miętą czy cytryną. Bąbelki motywują do sięgania po napoje jeszcze zanim pojawi się silne uczucie pragnienia. Dzięki dystrybutorom wody gazowanej bez butli można cały czas korzystać z wody wodociągowej, która dzięki filtrom staje się ona krystaliczna i smakuje wszystkim.