VENILIA NAJCZYSTSZY SMAK W DOSKONAŁEJ OPRAWIE

Filtr odwróconej osmozy VENILIA to nowoczesne urządzenie idealne dla wszystkich, którzy cenią sobie niezawodność, estetykę idące w parze z nowatorstwem, profesjonalizmem oraz oszczędnościami finansowymi.

Dystrybutor VENILIA poprzez nowoczesny design doskonale komponuje się z obecnymi trendami wystroju wnętrz, jest więc elementem użytkowym, który stanowi idealne dopełnienie wyposażenia każdej kuchni . Podwójny kranik pozwala jednocześnie napełniać kubek i butelkę/dzbanek na wodę.

Dodatkowo poprzez niewielkie rozmiary pozwala w optymalny sposób wykorzystać przestrzeń kuchenną.

Filtr odwróconej osmozy VENILIA

VENILIA JEST NIEZWYKŁYM FILTREM DO WODY

Szczególnie polecamy go tym, dla których ważne są funkcjonalność, ergonomia użytkowania, komfort. Pozwala szybko napełnić butelkę wody np. w drodze na trening czy do szkoły.

Technologia wytwarzania zapewnia produkt najlepszej jakości. Urządzenie poprzez wielostopniowy system filtracji przy wykorzystaniu procesu odwróconej osmozy gwarantuje idealnie czystą i zdrową wodę.

VENILIA dostarcza wodę w temperaturze pokojowej gotową do spożycia, a herbata i kawa sporządzana na bazie wody przez niego oczyszczonej mają doskonały, głęboki smak.

JUŻ NIE MUSISZ KUPOWAĆ WODY W BUTELKACH

Technologia odwróconej osmozy jest naturalnym procesem, którego istotą jest oddzielenie wody od rozpuszczonych w niej substancji bez stosowania jakichkolwiek środków chemicznych. Proces ten jest uwarunkowany obecnością błony (półprzepuszczalnej membrany), przez którą mogą przeniknąć jedynie cząsteczki wody. Odwrócona osmoza (ang.: reverse osmosis – RO) jest to – w uproszczeniu – proces, w którym zanieczyszczona woda przenika przez półprzepuszczalną błonę (membranę). Wszelkie zanieczyszczenia pozostają na błonie membrany, na drugą stronę membrany przedostają się jedynie cząsteczki wody i prostych związków chemicznych takich jak niezłożone roztwory soli mineralnych. W efekcie konsument otrzymuje do dyspozycji idealnie czystą wodę.

Zastosowana w urządzeniu technologia odwróconej osmozy w połączeniu z systemem filtrów osadowych i aktywnych daje wodę praktycznie pozbawioną wszelkich szkodliwych zanieczyszczeń takich jak trujące i rakotwórcze związki chemiczne, metale ciężkie, bakterie i wirusy.

Urządzenia po bardzo prostym podłączeniu do sieci wodno – kanalizacyjnej zapewniają natychmiastowy dostęp do doskonale czystej wody, oszczędzając czas i pieniądze.

FILTR VENILIA BĘDZIE PASOWAŁ DO WNĘTRZA TWOJEJ KUCHNI.

CZY JUŻ WIESZ, GDZIE GO POSTAWISZ?

 

DANE TECHNICZNE:

Parametr Wartość
Model Filtr odwróconej osmozy Venilla
Filtry Filtr mechaniczno-węglowy
Membrana osmotyczna
Filtr z węglem aktywnym
Filtr antybakteryjny
Pojemność zbiornika 6 l
Ilość filtrowanej wody na godzinę 2,7l (temp. Pokojowa); 2,3 (zimna); 1l (gorąca)
Zużycie energii 15 W
Wymiary (szer – głęb – wys) w mm 320x550x407
Waga 19 kg