VENILIA NAJCZYSTSZY SMAK W DOSKONAŁEJ OPRAWIE

Filtr odwróconej osmozy VENILIA to nowoczesne urządzenie idealne dla wszystkich, którzy cenią sobie niezawodność, estetykę idące w parze z nowatorstwem, profesjonalizmem oraz oszczędnościami finansowymi.

Dystrybutor VENILIA poprzez nowoczesny design doskonale komponuje się z obecnymi trendami wystroju wnętrz, jest więc elementem użytkowym, który stanowi idealne dopełnienie wyposażenia każdej kuchni . Podwójny kranik pozwala jednocześnie napełniać kubek i butelkę/dzbanek na wodę.

Dodatkowo poprzez niewielkie rozmiary pozwala w optymalny sposób wykorzystać przestrzeń kuchenną.

VENILIA JEST NIEZWYKŁYM

FILTREM DO WODY


Szczególnie polecamy go tym, dla których ważne są funkcjonalność, ergonomia użytkowania, komfort. Pozwala szybko napełnić butelkę wody np. w drodze na trening czy do szkoły.


Technologia wytwarzania zapewnia produkt najlepszej jakości. Urządzenie poprzez wielostopniowy system filtracji przy wykorzystaniu procesu odwróconej osmozy gwarantuje idealnie czystą i zdrową wodę.

VENILIA dostarcza wodę w temperaturze pokojowej gotową do spożycia, a herbata i kawa sporządzana na bazie wody przez niego oczyszczonej mają doskonały, głęboki smak.

JUŻ NIE MUSZISZ KUPOWAĆ WODY W BUTELKACH


Technologia odwróconej osmozy jest naturalnym procesem, którego istotą jest oddzielenie wody od rozpuszczonych w niej substancji bez stosowania jakichkolwiek środków chemicznych. Proces ten jest uwarunkowany obecnością błony (półprzepuszczalnej membrany), przez którą mogą przeniknąć jedynie cząsteczki wody. Odwrócona osmoza (ang.: reverse osmosis – RO) jest to – w uproszczeniu – proces, w którym zanieczyszczona woda przenika przez półprzepuszczalną błonę (membranę). Wszelkie zanieczyszczenia pozostają na błonie membrany, na drugą stronę membrany przedostają się jedynie cząsteczki wody i prostych związków chemicznych takich jak niezłożone roztwory soli mineralnych. W efekcie konsument otrzymuje do dyspozycji idealnie czystą wodę.

Zastosowana w urządzeniu technologia odwróconej osmozy w połączeniu z systemem filtrów osadowych i aktywnych daje wodę praktycznie pozbawioną wszelkich szkodliwych zanieczyszczeń takich jak trujące i rakotwórcze związki chemiczne, metale ciężkie, bakterie i wirusy.

Urządzenia po bardzo prostym podłączeniu do sieci wodno – kanalizacyjnej zapewniają natychmiastowy dostęp do doskonale czystej wody, oszczędzając czas i pieniądze. 

FILTR VENILIA BĘDZIE PASOWAŁ DO WNĘTRZA TWOJEJ KUCHNI.

CZY JUŻ WIESZ, GDZIE GO POSTAWISZ?


DANE TECHNICZNE:

ModelVenilla
FiltryFiltr mechaniczno-węglowy
Membrana osmotyczna
Filtr z węglem aktywnym
Filtr antybakteryjny
Pojemność zbiornika6 l
Ilość filtrowanej wody na godzinę2,7l (temp. Pokojowa); 2,3 (zimna); 1l (gorąca)
Zużycie energii15 W
Wymiary (szer – głęb – wys) w mm320x550x407
Waga19 kg