ŹRÓDEŁKA WODY DLA SZKÓŁ

Dbasz o uczniów w Twojej szkole? Szukasz rozwiązania, które zapewni im dostęp do świeżej i zdrowej wody do picia, a jednocześnie zmieści się w szkolnym budżecie? Spójrz tylko na stworzone w trosce o uczniów dystrybutory do wody River – wygodne, dostosowane do wzrostu dzieci i młodzieży w różnym wieku, proste w obsłudze i przede wszystkim bezpieczne.

POMYŚL, ILE ZYSKAJĄ UCZNIOWIE TWOJEJ SZKOŁY:

 

Przestaną pić niezdrowe słodzone napoje gazowane – po co mieliby je dźwigać w plecakach, skoro pod ręką mają prosty w obsłudze dystrybutor ze smaczną wodą? Dzięki świeżej wodzie uczniowie staną się zdrowsi, będą mieli więcej energii do nauki i nowych pomysłów. Na dłuższą metę przyczyni się to do ich prawidłowego rozwoju, utrzymania właściwej wagi ciała oraz ogólnego dobrego samopoczucia.

Zachowają czystość i porządekźródełko wody River powstały z myślą o zdrowiu i bezpieczeństwie uczniów oraz dbałości o środowisko naturalne. Spójrz tylko na ten praktycznie zaprojektowany dystrybutor dla szkół: Nie potrzeba plastikowych kubków – uczniowie piją wodę bezpośrednio z dozownika. Nie dotykają go ustami, dzięki czemu zachowują najwyższy poziom higieny.

Zaczną pić wodę – nie każda woda jest tak samo smaczna. Jednak przypomnij sobie smak krystalicznie czystej wody z górskiego źródła. Kiedy uczniowie są na wycieczce, piją taką wodę całymi garściami – tak bardzo im smakuje. Dzięki wykorzystaniu filtrów – Atlas Filtri – powstaje właśnie taka woda – doskonale czysta, zdrowa i wyjątkowo smaczna. Nie zmuszaj uczniów do picia wody – spraw, że sami zaczną jej pragnąć, dzięki dystrybutorom dla szkół River.

A TERAZ POMYŚL, ILE ZYSKA SAMA SZKOŁA INSTALUJĄC ŹRÓDEŁKO:

Mniej śmieci w koszach – zapomnij o stercie plastikowych kubeczków. Zapomnij o mnóstwie plastikowych i szklanych butelek po sokach. Mniej śmieci w koszach to nie tylko porządek w szkole, ale też oszczędność. Pomyśl też o ochronie środowiska, o której uczą nauczyciele. Niech uczniowie zobaczą na własne oczy, że szkoła nie tylko mówi o ekologii, ale też zachowuje jej zasady w praktyce.

Oszczędność – skończ z kupowaniem wody butelkowanej zarówno dla uczniów, jak i dla nauczycieli. Zobaczysz, jak szybko zwróci się koszt dzierżawy dystrybutora do wody, a inwestycja zacznie przynosić zyski.

Zgodność z wymogami Ministerstwa oraz zarządzeniem prezydenta Warszawy – zapewne dobrze wiesz, że zgodnie ze stanowiskiem Ministra Edukacji Narodowej, Ministra Zdrowia oraz Ministra Sportu i Turystyki w sprawie działań podejmowanych przez szkoły w zakresie zdrowego żywienia uczniów, obowiązkiem szkół jest „Umożliwienie uczniom dostępu do produktów i napojów (…) zapewnienie uczniom dostępu do wody pitnej”. Źródełko dla szkół River to najprostszy sposób na spełnienie tego wymogu.

Bezpieczeństwo – źródełka do wody River nie mają ostrych krawędzi, dzięki czemu są bezpieczne dla uczniów. Łatwo mocuje się je do podłoża lub do ściany. Dzięki wysokiej odporności na uszkodzenia dystrybutor będzie służył Twojej szkole przez wiele lat.

Podoba Ci się perspektywa postawienia praktycznego dystrybutora, ale nie wiesz, czy Twoją szkołę na to stać? Mamy na to prostą odpowiedź: Tak, Twoją szkołę na to stać. Oferujemy dzierżawę dystrybutora w miesięcznej, rozsądnej kwocie – szczegóły do ustalenia indywidualnie, po wypełnienie formularza, znajdującego poniżej lub kontakcie telefonicznym.

>> Czy to wysoka cena za zdrowie Twoich uczniów?

Atrakcyjna cena to nie wszystkie korzyści z zakupu dystrybutora dla szkół River. Dowóz i montaż zapewniamy gratis – dzięki temu masz pewność, że zrobimy to szybko i dobrze. Zapewniamy regularne przeglądy techniczne – niezbędne do prawidłowego działania urządzenia. Ewentualną usterkę naprawimy w ciągu 24 h lub zapewnimy urządzenie zastępcze na czas naprawy. Przez cały okres trwania umowy dystrybutor jest objęty gwarancją.

Oczywiście możesz też kupić dystrybutor – stanie się on wtedy własnością Twojej szkoły.Oferowane dystrybutory posiadają wszelkie wymagane atesty oraz takie atesty i certyfikaty, które nie są wymagane, ale dają pewność najwyższej jakości wody do picia.

 
POZWÓL NAM DOPASOWAĆ ŹRÓDEŁKA WODY DO POTRZEB TWOJEJ SZKOŁY.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI DZWONIĄC POD NR. TEL.:

[22] 867 07 20