Zapewnij swoim uczniom łatwy i nieograniczony dostęp do wody pitnej

Dbasz o uczniów w Twojej szkole? Szukasz rozwiązania, które zapewni im dostęp do świeżej i zdrowej wody do picia, a jednocześnie zmieści się w szkolnym budżecie? Spójrz tylko na stworzone w trosce o uczniów dystrybutory do wody River - wygodne, dostosowane do wzrostu dzieci i młodzieży w różnym wieku, proste w obsłudze i przede wszystkim bezpieczne.

Co zyskają uczniowie Twojej szkoły, gdy zainstalujesz źródełko wody pitnej?

Zachowają czystość i porządek

Źródełko wody pitnej River powstały z myślą o zdrowiu i bezpieczeństwie uczniów oraz dbałości o środowisko naturalne. Spójrz tylko na ten praktycznie zaprojektowany dystrybutor dla szkół: Nie potrzeba plastikowych kubków - uczniowie piją wodę bezpośrednio z dozownika. Nie dotykają go ustami, dzięki czemu zachowują najwyższy poziom higieny.

Przestaną pić niezdrowe słodzone napoje gazowane

Po co mieliby je dźwigać w plecakach, skoro pod ręką mają prosty w obsłudze dystrybutor ze smaczną wodą? Dzięki świeżej wodzie uczniowie staną się zdrowsi, będą mieli więcej energii do nauki i nowych pomysłów. Na dłuższą metę przyczyni się to do ich prawidłowego rozwoju, utrzymania właściwej wagi ciała oraz ogólnego dobrego samopoczucia.

Zaczną pić wodę

Nie każda woda jest tak samo smaczna. Jednak przypomnij sobie smak krystalicznie czystej wody z górskiego źródła. Kiedy uczniowie są na wycieczce, piją taką wodę całymi garściami - tak bardzo im smakuje. Dzięki wykorzystaniu filtrów - Atlas Filtri - powstaje właśnie taka woda - doskonale czysta, zdrowa i wyjątkowo smaczna. Nie zmuszaj uczniów do picia wody - spraw, że sami zaczną jej pragnąć, dzięki dystrybutorom dla szkół River.

Zgodność z wymogami Ministerstwa oraz zarządzeniem prezydenta Warszawy – zapewne dobrze wiesz, że zgodnie ze stanowiskiem Ministra Edukacji Narodowej, Ministra Zdrowia oraz Ministra Sportu i Turystyki w sprawie działań podejmowanych przez szkoły w zakresie zdrowego żywienia uczniów, obowiązkiem szkół jest „Umożliwienie uczniom dostępu do produktów i napojów (…) zapewnienie uczniom dostępu do wody pitnej”. Źródełko dla szkół River to najprostszy sposób na spełnienie tego wymogu.

A TERAZ POMYŚL, ILE ZYSKA SAMA SZKOŁA INSTALUJĄC ŹRÓDEŁKO WODY PITNEJ:

Mniej śmieci w koszach

Zapomnij o stercie plastikowych kubeczków. Zapomnij o mnóstwie plastikowych i szklanych butelek po sokach. Mniej śmieci w koszach to nie tylko porządek w szkole, ale też oszczędność. Pomyśl też o ochronie środowiska, o której uczą nauczyciele. Niech uczniowie zobaczą na własne oczy, że szkoła nie tylko mówi o ekologii, ale też zachowuje jej zasady w praktyce.

Oszczędność pieniędzy

Skończ z kupowaniem wody butelkowanej zarówno dla uczniów, jak i dla nauczycieli. Zobaczysz, jak szybko zwróci się koszt dzierżawy dystrybutora do wody, a inwestycja zacznie przynosić zyski.

Bezpieczeństwo

źródełka do wody River nie mają ostrych krawędzi, dzięki czemu są bezpieczne dla uczniów. Łatwo mocuje się je do podłoża lub do ściany. Dzięki wysokiej odporności na uszkodzenia dystrybutor będzie służył Twojej szkole przez wiele lat.

POZWÓL NAM DOPASOWAĆ ŹRÓDEŁKA WODY PITNEJ DO POTRZEB TWOJEJ SZKOŁY

Podoba Ci się perspektywa postawienia praktycznego dystrybutora, ale nie wiesz, czy Twoją szkołę na to stać? Mamy na to prostą odpowiedź: Tak, Twoją szkołę na to stać. Oferujemy dzierżawę dystrybutora w miesięcznej, rozsądnej kwocie – szczegóły do ustalenia indywidualnie, po wypełnienie formularza, znajdującego poniżej lub kontakcie telefonicznym.

Czy to wysoka cena za zdrowie Twoich uczniów?

Atrakcyjna cena to nie wszystkie korzyści z zakupu dystrybutora dla szkół River. Dowóz i montaż zapewniamy gratis – dzięki temu masz pewność, że zrobimy to szybko i dobrze. Zapewniamy regularne przeglądy techniczne – niezbędne do prawidłowego działania urządzenia. Ewentualną usterkę naprawimy w ciągu 24 h lub zapewnimy urządzenie zastępcze na czas naprawy. Przez cały okres trwania umowy dystrybutor jest objęty gwarancją.

Oczywiście możesz też kupić dystrybutor – stanie się on wtedy własnością Twojej szkoły.Oferowane dystrybutory posiadają wszelkie wymagane atesty oraz takie atesty i certyfikaty, które nie są wymagane, ale dają pewność najwyższej jakości wody do picia.

Poidełko River Circle

Poznaj nasze źródełka wody dla szkół

Wzrost świadomości ekologicznej i zdrowotnej powoduje, że źródełka w szkołach stają się coraz bardziej popularne. Dzieci wzajemnie się naśladują. Kiedy widzą, że koledzy chętnie korzystają z wody pitnej w szkole, zamiast kupować słodzone soki i napoje, także decydują się na użycie źródełka. A kiedy źródełko jest zamontowane w wielu miejscach, dostęp do wody pitnej jest łatwiejszy.

Dystrybutory wody dla szkół

Woda pitna w szkole bierze się z oczywistego źródła — z wodociągów miejskich, gminnych czy wiejskich. A ta jest coraz lepsza: czystsza, smaczniejsza, pozbawiona nieprzyjemnych zapachów, i musi spełniać wymogi Polskiej Normy, dlatego można ją pić bez przegotowania.

Niemniej wodę w każdym źródełku poddajemy procesowi filtracji profesjonalnymi włoskimi filtrami firmy ATLAS Filtri.

Jednak, żeby dzieci nie czerpały wody z kranu w łazienkach, nie musiały nabierać jej przy pomocy nie zawsze czystych rąk, lepiej podłączyć źródełko w szkole. Wystarczy, że maluch nachyli się, wciśnie przycisk i skorzysta z wody pitnej w szkole. Wodę pitną można pobrać także do bidonu, kubka lub własnej butelki.

Źródełka w szkole przypominają dzieciom i młodzieży o tym, że należy jak najczęściej pić, ułatwiają do niej dostęp nie tylko wtedy, kiedy pojawia się pragnienie. Warto pamiętać, że dziecko powinno wypijać nawet 2 litry wody dziennie. Biorąc pod uwagę fakt, że dzieci spędzają w szkole większość dnia, trudno sobie wyobrazić, aby każdy maluch codziennie dźwigał dużą butlę z napojem w swoim plecaku.

Woda pitna w szkole — korzyści dla rodziców

Dla wielu przedsięwzięć w szkole potrzeba akceptacji rodziców. Możliwość zamontowania źródełek wody pitnej na pewno przekona wielu opiekunów, którzy nie będą musieli wydawać dodatkowych środków na zakup wody czy soków dla swoich pociech.

Lżejszy plecak, brak śmieci, mniejsze ryzyko zalania książek i zeszytów — te praktyczne skutki montażu źródełek wody w szkole są zdecydowanymi argumentami, które przekonają wielu.

Woda dla szkół — propozycja firmy Arka

Arka Sp. z o.o. od wielu lat dostarcza najwyższej jakości dystrybutory do wody dla firm i instytucji. Proponuje również praktyczne, trwałe i bezpieczne źródełka dla szkół.

Działające na terenie całego kraju, w tym w największych polskich miastach przedsiębiorstwo, może zaproponować różne rodzaje źródełek z montażem i podłączeniem do dodatkowo przefiltrowanej wody pitnej w szkole.