Poidełko wody pitnej dla szkół

Dystrybutory wody serii RIVER, z których Państwo korzystacie, są urządzeniami, które oczyszczają wodę bieżącą w wszelkich zanieczyszczeń chemicznych i bakteriologicznych stwarzających zagrożenia zdrowotne, jak również z chlorków i wolnych gazów powodujących zły smak i zapach wody.

Są to doskonałe i wydajne urządzenia działające na bazie systemu filtrującego wykorzystującego technologię trzystopniowej filtracji.

Dystrybutory serii RIVER zapewniają nieograniczony i natychmiastowy dostęp do wody zimnej i gorącej gotowej do bezpośredniego spożycia.

Woda z dystrybutorów RIVER jest czysta, zdrowa i smaczna, nadaje się do picia bez przegotowania, doskonale nadaje się do rozcieńczania soków i napojów, przygotowywania kostek lodu czy drinków, zalecana jest do picia przy skłonnościach do kamicy nerek czy woreczka żółciowego oraz dla osób z nadciśnieniem tętniczym. Woda po oczyszczeniu jest doskonale czysta, nisko zmineralizowana o niskiej zawartości CaCO3 (węglanu wapnia, powodującego osadzanie się kamienia) zalecana dla wszystkich niezależnie od wieku czy schorzeń.

Zastosowana w urządzeniach technologia filtracji daje wodę praktycznie pozbawioną wszelkich szkodliwych zanieczyszczeń.

Potwierdzenie najwyższej jakości wody uzyskiwanej w drodze zastosowanej przez nas filtracji jest uzyskanie przez dystrybutor certyfikatu Państwowego Zakładu Higieny.