Poidełko wody pitnej dla szkół

Stały dostęp do wody w miejscach, w których każdego dnia przebywa spora grupa osób, jest niezwykle ważny dla ich zdrowia i dobrego samopoczucia. Jednym z takich miejsc jest szkoła, w której uczniowie powinni mieć nieograniczony dostęp do wody pitnej. Młodzi ludzie często zapominają o zabraniu ze sobą napoju czy drugiego śniadania, a szkolny stres, przebywanie w dusznych pomieszczeniach czy na zatłoczonych korytarzach mogą prowadzić do poważnego w skutkach odwodnienia.

Sposobem na zapewnienie takiego dostępu jest montaż bezbutlowego dystrybutora wody RIVER, podłączonego bezpośrednio do sieci wodociągowej. Dystrybutor ma estetyczny, nowoczesny wygląd, dzięki któremu idealnie wpasuje się w każde otoczenie.

Jest komfortowy w użyciu oraz bezpieczny ze względu na brak ostrych krawędzi. Dlatego sprawdzi się jako źródełko wody w miejscach, w których przebywają dzieci.

Dystrybutor RIVER stanowi połączenie wygody z oszczędnością i dostępem do zdrowej wody. Nie musisz zamawiać i zmieniać butli, wygospodarowywać miejsca na ich przechowywanie, ani ponosić wysokich kosztów. Pobieramy stałą opłatę miesięczną bez względu na to, ile wody wypiją Twoi podopieczni.

Źródełko wody RIVER idealne dla szkół

RIVER to doskonały dystrybutor wody dla dzieci. Jest bezpieczny, estetyczny, łatwy w obsłudze. Świeża woda jest oczyszczona i przystosowana do picia przez najmłodszych, dzięki znajdującym się w urządzeniu filtrom.

Zamawiając taki dystrybutor do szkoły zyskujesz:

  • nieograniczony dostęp do czystej, świeżej i odkażonej wody,
  • praktyczne rozwiązanie, które nie wymaga wiele miejsca i czasu na obsługę,
  • nowatorskie i profesjonalne urządzenie w estetycznej oprawie,
  • funkcjonalność, ergonomię i komfort korzystania, bez problematycznych kubków,
  • stałe mocowanie do podłoża lub ściany,
  • bezpieczeństwo dzieci i możliwość kształtowania zdrowych nawyków przez picie wody zamiast słodkich, gazowanych napojów.

Ponadto możesz liczyć na niskie i niezmienne koszty eksploatacji urządzenia. Dzięki temu nie zaskoczy Cię dodatkowy i nieprzewidziany wydatek.

Dystrybutor do szkoły RIVER jest wyposażony w najwyższej jakości filtry oraz system antybakteryjny, chroniący wodę przed skażeniem groźnymi drobnoustrojami.