Niesamowita moc tkwiąca w prostym, a zarazem spektakularnym designie

Model Premium Touch UV to niewielkich rozmiarów urządzenie, które dzięki swojej wydajności idealnie sprawdzi się zarówno w dużym jak i niewielkim biurze. Będzie też doskonałym dopełnieniem Twojej kuchni.

Jego klasyczny, ponadczasowy design ucieszy wszystkich, którzy cenią sobie proste formy. Górny panel w matowo srebrnym wykończeniu oraz panele boczne z wysokim połyskiem, idealnie wkomponują się w aranżację każdej kuchni.

Aby zapewnić najwyższą jakość, do urządzenia montujemy dodatkowo system wielostopniowej filtracji włoskiej firmy Atlas Filtrii i dzięki temu możemy uzyskać doskonale czystą i smaczną wodę.

Dzięki intuicyjnemu panelowi dotykowemu, od pierwszych chwil możemy się cieszyć wodą zimną, gazowaną oraz gorącą ( 82-87 st.C). Dodatkowo, Premium Touch UV posiada w standardzie system antyzalaniowy, który zabezpieczy przed wszelkimi niekontrolowanymi wyciekami wody z urządzenia.

W dobie zagrożeń wynikających z Covid 19 największą zaletą dystrybutora PREMIUM TOUCH UV jest wbudowany system sterylizacji wody promieniami UV. System jest umieszczony w pobliżu wylotu wody z dystrybutora aby zapewnić, pobór wody w pełni bezpiecznej dla użytkownika. Wysokowydajne światło UV eliminuje 99,9% zarazków bez podnoszenia temperatury wody oraz wpływu na jej smak. Dodatkowo dystrybutor PREMIUM TOUCH UV można wyposażyć w bezdotykowy sterownik umożliwiający pobór 3 rodzajów wody bez dotykania urządzenia

Dystrybutor bezbutlowy Premium Touch UV
Dystrybutor wody UV

Dystrybutor Premium TOUCH UV - dane techniczne

Parametr Wartość
Sugerowana ilość użytkowników: nieograniczona ilość
System filtracji: mechaiczno – węglowa + lampa UV
Wymiary (wys. × szer. × gł.): 400 x 230 x 470 mm
Wysokość od okapnika do wylewki: 21 cm
Waga: 23kg
Dostępne rodzaje wody: zimna, gazowana CO2, gorąca,
Temperatura podawanej wody: zimna/gazowana 6-10º C, gorąca 85ºC
Wydajność (ilość filtrowanej wody na godzinę): zimna/gazowana: 20L/h, gorąca: 12 L/h
Pobór mocy: zimna/gazowana: zimna: 100 W, gorąca: 500 W

Do dystrybutora polecamy higieniczny, bezdotykowy sterownik poboru wody - Touchless Control Box