ZDROWIE W NOWOCZESNEJ OPRAWIE

Jesteś przedsiębiorcą, który dba o wizerunek swojej firmy? Masz nowoczesne biuro i poszukujesz dystrybutora do wody równie nowoczesnego?  

Nie szukaj, bo już go znalazłeś: to Neptune – profesjonalny bezbutlowy dystrybutor do wody wykorzystujący proces odwróconej osmozy

Przestań kupować i dźwigać plastikowe butle z wodą i oszczędzaj! Przekonasz się jak szybko zwraca się koszt zakupu lub dzierżawy dystrybutora. 

Nowoczesny, niezwykle elegancki design to nie jedyne, czym wyróżnia się Neptune. Przede wszystkim dostarcza on krystalicznie czystą wodę, oczyszczoną w sześciostopniowym procesie filtracji. Tak oczyszczona woda jest nie tylko zdrowa, ale też wyjątkowo smaczna. Twoi pracownicy lub KLIENCI zaparzą sobie przepyszną, aromatyczną kawę lub herbatę.

W zimie gorąca, a latem zimna – dystrybutor Neptun dostarcza wodę w trzech różnych temperaturach: pokojowej, zimnej (5 °C) oraz gorącej (94 °C). Dbaj o swoich pracowników, a odwdzięczą się oni efektywną i wydajną pracą.

NIE CZEKAJ – JUŻ DZIŚ POSTAW NA ZDROWĄ NOWOCZESNOŚĆ!

W procesie filtrowania wody przy wykorzystaniu procesu odwróconej osmozy z wody usuwane są bakterie, wirusy, a także szkodliwe związki chemiczne, takie jak chlor czy rtęć. Masz pewność, że woda z Twojego dystrybutora jest krystalicznie czysta – niczym z nieskalanego cywilizacją górskiego źródła. W przeciwieństwie do dystrybutorów Z FILTRACJĄ MECHANICZNO-WĘGLOWĄ, Neptune został wyposażony w zaawansowany system antybakteryjny. Powiedz ‘nie’ szkodliwym mikroorganizmom – wybierz urządzenie, które ochroni Cię przed nimi w stu procentach.

Jakie jeszcze korzyści zapewni Ci dystrybutor do wody Neptune? Twoi pracownicy się nie poparzą. Każdy, kto kiedykolwiek dotknął gorącego kraniku wie, jakie to bolesne. Dzięki zaprojektowaniu w kurku gorącej wody specjalnej konstrukcji zapobiegającej poparzeniu masz ten problem z głowy. Każdy, kto zechce napić się wody w Twoim biurze, może czuć się bezpiecznie.

Dystrybutor wody do firmy

DOPRACOWANY W KAŻDYM DETALU


Oszczędzaj – skończ z kupowaniem drogiej wody w plastikowych butelkach. Korzystaj z DOKŁADNIE OCZYSZCZONEJ wody wodociągowej i sprawdź, jak szybko zwróci Ci się koszt dystrybutora.

Dbaj o zdrowie swoje i swoich pracowników – woda to podstawa zdrowia, dobrego samopoczucia i wydajnej pracy. Pomóż swoim pracownikom pracować jeszcze lepiej!

Dbaj o środowisko – śmiecenie jest niemodne i nie pasuje do nowoczesnego przedsiębiorcy, jakim jesteś! Skończ w wyrzucaniem plastikowych butelek, które zaśmiecają naszą planetę.


DBAJ O WIZERUNEK FIRMY – NIECH TWOJE BIURO ŚWIADCZY O TOBIE.

WYBIERZ DYSTRYBUTOR NOWOCZESNY, PROFESJONALNY I TRAFIAJĄCY W POTRZEBY TWOICH PRACOWNIKÓW I GOŚCI.

DANE TECHNICZNE

Parametr Wartość
Typ Bezbutlowy dystrybutor z filtrem odwróconej osmozy
Wymiary (wys. × szer. × gł.) 1150 mm × 260 mm × 448 mm
Waga 29 kg
Dostępne temperatury wody 5 – 94 °C
Wydajność ( ilość filtrowanej wody na godzinę ) 11,8 l/h
Moc 715 W
Zasilanie 230 V / 50 Hz
Pojemność zbiorników Gorąca woda: 2 l; zimna woda: 3 l; rezerwa: 6l
Filtry Filtr mechaniczny; membrana osmotyczna; filtr z węglem aktywnym; lampa UV (opcja); postfiltr mineralizujący