Bezbutlowy dystrybutor wody PREMIUM TOP

Zdrowie w stylowej oprawie.

Poszukujesz eleganckiego, nowoczesnego dystrybutora wody do domu lub biura? Masz dość dźwigania baniaków z wodą? Oto Premium Top – rozwiązanie doskonałe.

Najwyższej jakości bezbutlowy dystrybutor wody – idealne połączenie funkcjonalności z designem XXI wieku. Dzięki wielostopniowemu systemowi filtracji ze zwykłej wody uzyskasz wodę krystalicznie czystą, wolną od zanieczyszczeń, bakterii, wirusów i szkodliwych związków chemicznych – za to wciąż pyszną i zachowującą swoje dobroczynne właściwości.

Spójrz tylko na to stylowe urządzenie o niezwykłym designie – czy widzisz je w swojej kuchni? Przeznaczone do postawienia na blacie będzie stanowić doskonałe uzupełnienie nowoczesnego wnętrza. Gustowne połączenie czerni i szarości wkomponowuje dystrybutor w przestrzeń kuchenną. Premium Top występuje też w wersji wolnostojącej – wybierz model odpowiadający potrzebom Twojego domu lub biura!

Korzystaj z wody gorącej, zimnej lub gazowanej – w zależności od potrzeb, upodobań i zachcianek. Premium Top zapewnia Twoim bliskim lub pracownikom bezpieczne użytkowanie – urządzenie zostało wyposażone w przycisk blokujący pobór gorącej wody, który chroni użytkowników przed poparzeniem.

Zacznij oszczędzać. Zapomnij o kupowaniu i dźwiganiu baniaków z wodą – korzystaj z doskonale uzdatnionej wody wodociągowej. Oszczędzaj też na rachunkach – dystrybutor wody Premium Top to urządzenie ekonomiczne i ekologiczne, o niskim poborze mocy. Już dziś stań się przyjacielem środowiska naturalnego – skończ z wyrzucaniem do śmieci plastikowych butelek, które ulegają rozkładowi nawet setki lat!

Ciesz się prostotą obsługi dystrybutora Premium Top – korzystaj z praktycznych, elektronicznych przycisków. Dzięki wysoko umieszczonej wylewce z łatwością nalejesz wodę nawet do dużych naczyń – dzbanka, czajnika czy butelki.

Wybierz zdrowie, elegancję i najwyższą jakość – wybierz już dziś bezbutlowy dystrybutor wody Premium Top!

Dane techniczne

ParametrWartość
Typ Bezbutlowy dystrybutor do wody z wielostopniową filtracją do użytku domowego lub biurowego
Wymiary (wys. × szer. × gł.)390 mm x 230 mm x 360 m (wersja wolnostojąca
Waga23 kg (wersja wolnostojąca
Dostępne temperatury wodygorąca, zimna, gazowana
Ilość podgrzewanej wody na godzinędo 12 l/h
Ilość schładzanej/gazowanej wody na godzinędo 20 l/h
Pobór mocyzimna – 100 W; gorąca – 500 W