PREMIUM BEAUTY

Doskonała woda w nowoczesnym biurze

Poszukujesz ekonomicznego i ekologicznego źródła doskonałej wody dla swojego biura? Cenisz sobie nie tylko najwyższą jakość, ale też nowoczesny wyglad? Poznaj Premium Beauty – wolnostojący, bezbutlowy dystrybutor wody wykorzystujący wielostopniową filtrację, która doskonale oczyszcza wodę wodociągową z zanieczyszczeń i gwarantuje jej znakomity smak i dobroczynne właściwości. Zapewnij swoim pracownikom zdrową wodę każdego dnia – to podstawa dobrego samopoczucia i efektywnej pracy!

Zapomnij o kupowaniu i dźwiganiu baniaków z wodą. Oszczędzaj dzięki temu czas, siły i pieniądze. Oszczędzaj też energię – Premium Beauty to urządzenie o niskim poborze prądu, wyjątkowo ekonomiczne. Stań się przyjacielem środowiska naturalnego – Premium Beauty to doskonałe uzupełnienie działań proekologicznych!

Dzięki dystrybutorowi wody Premium Beauty woda gorąca, zimna i gazowana będzie zawsze w zasięgu ręki! To urządzenie bezpieczne dla Twoich pracowników i kontrahentów – posiada przycisk blokujący pobór wody gorącej. 

Spójrz tylko na nowoczesny design Premium Beauty. Czy już wiesz, w którym miejscu biura postawisz ten stylowy dystrybutor? Eleganckie połączenie czerni i chromowanych detali idealnie pasuje do wystroju wnętrz XXI wieku i będzie stanowić jego idealne dopełnienie.

Obsługuj dystrybutor wygodnie i prosto dzięki elektronicznemu, dotykowemu panelowi. Wszystkie czynności wykonasz w kilka sekund! Zwróć również uwagę na wysoki poziom wylewki – dzięki niej z łatwością napełnisz nie tylko szklankę, ale też wysokie naczynia, np. dzbanek  czy czajnik!

WYBIERZ NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ I NOWOCZESNY DESIGN DO SWOJEGO BIURA – WYBIERZ JUŻ DZIŚ BEZBUTLOWY DYSTRYBUTOR WODY PREMIUM BEAUTY I CIESZ SIĘ ZDROWIEM I DOBRYM SAMOPOCZUCIEM SWOICH PRACOWNIKÓW KAŻDEGO DNIA!

DANE TECHNICZNE


Typ:  Bezbutlowy dystrybutor do wody z wielostopniową filtracją do użytku domowego lub biurowego

Wymiary (wys. × szer. × gł.):  1130 mm x 230 mm x 360 m

Waga:  20 kg

Dostępne temperatury wody:  gorąca, zimna, gazowana

Ilość podgrzewanej wody na godzinę:  do 12 l/h

Ilość schładzanej/gazowanej wody na godzinę:  do 20 l/h

Pobór mocy: zimna – 100 W; gorąca – 500 W