PREMIUM HOT - źródło zdrowia w futurystycznej oprawie

Marzysz o świeżej, doskonale oczyszczonej wodzie, bez użycia żadnych środków chemicznych? Jesteś nowoczesnym przedsiębiorcą, który dba o zdrowie i komfort swoich pracowników i interesantów?

To znakomicie!

Jeśli dodatkowo jeszcze lubisz nowatorskie rozwiązania i dbasz o prestiż firmy, dystrybutor do wody Premium HOT to rozwiązanie stworzone dla Ciebie! Futurystyczne kształty, niesamowita wygoda, oszczędność i przede wszystkim zdrowa woda każdego dnia. Wszystko to zapewni Ci to najwyższej jakości urządzenie.

Premium Hot – woda taka, jak lubisz

Spójrz na dystrybutor Premium Hot i wyobraź sobie, jak działa. Otwarta przestrzeń ze stylowym kranikiem to rozwiązanie o wiele bardziej praktyczne niż tradycyjne. Po obu stronach kranu masz podajniki kubeczków – nie musisz ich szukać, widać je od razu! Bierzesz kubeczek, podstawiasz pod kranik i wybierasz, na jaką wodę masz ochotę. Zimna woda dla ochłody? Gazowana czy niegazowana? A może woda gorąca na kawę lub herbatę? Nie ograniczaj się! Bezbutlowy dystrybutor wody Premium HOT daje Ci te wszystkie możliwości. Dzięki podświetleniom LED z łatwością nalejesz wodę nawet w ciemnym pomieszczeniu, a stylowo podświetlone urządzenie znakomicie się prezentuje.

Gdzie sprawdzi się dystrybutor wody Premium Hot?

Dystrybutor wody Premium HOT to świetne rozwiązanie na targi, konferencje i inne spotkania biznesowe. Dzięki formie mini baru umożliwia swobodną rozmowę przy kubku świeżej wody. Stylowy i profesjonalny wygląd podniesie renomę Twojej firmy w oczach interesantów. Czego chcieć więcej?

Dzięki dystrybutorowi do wody Premium HOT nie tylko zagwarantujesz swoim pracownikom i kontrahentom źródło zdrowia każdego dnia, ale też oszczędzisz. Jak to możliwe? Skończ raz na zawsze z kupowaniem i dźwiganiem wody butelkowanej i obserwuj, jak szybko zwróci Ci się koszt dystrybutora. Urządzenie pobiera bowiem wodę wodociągową. Doskonale ją oczyszcza wykorzystując profesjonalne filtry włoskiej firmy Atlas Filtri. Bez chemii, bez ulepszaczy, za to pozostawiając wyjątkowy i głęboki smak naturalnie czystej wody.

Postaw na wygodę, zdrowie i oszczędność – wybierz stylowy, nowoczesny i wydajny bezbutlowy dystrybutor do wody Premium HOT i ciesz się przepyszną wodą każdego dnia!

Woda do biura Premium Hot