Jedyny na rynku, niepowtarzalny, subtelny bezbutlowy dystrybutor wody

Spójrz tylko na tę elegancką wylewkę ze stali nierdzewnej – pomyśl, jak wiele przestrzeni oszczędzisz, wybierając właśnie takie rozwiązanie! Zapomnij o dużych, zajmujących miejsce dystrybutorach. Oto ProStream – niezwykle nowoczesne urządzenie ukryte pod blatem kuchennym – na widoku pozostaje wyłącznie stylowa wylewka z dotykowym panelem obsługi – elegancki detal w domu lub w biurze!

Pij bez ograniczeń czystą, zdrową wodę – wielostopniowy system filtracji usuwa z wody wodociągowej zanieczyszczenia, bakterie i szkodliwe związki chemiczne. Pozostawia tylko to, co najlepsze – doskonały smak i dobroczynne właściwości.

Ergonomia i wygoda. Dzięki wysokiej wylewce (23 cm) swobodnie napełnisz wodą każde naczynie – od filiżanki po czajnik elektryczny czy dzbanek. Zapomnij też o uciążliwym odkamienianiu za pomocą chemicznych preparatów – dystrybutor wody ProStream został wyposażony w specjalnie zaprojektowany system szybkiego płukania i opróżniania zbiorników, który skutecznie chroni urządzenie przed osadem z kamienia.

Bezpieczeństwo. Korzystaj z praktycznego systemu dozowania wody gorącej, który skutecznie ochroni Twoich najbliższych lub pracowników przed poparzeniem. Urządzenie zostało też wyposażone w elektroniczny system zapobiegający niekontrolowanym wyciekom wody. 

Dostosuj PROSTREAM do potrzeb swojego domu lub biura.

Bezbutlowy dystrybutor wody ProSteam
Dystrybutor bezbutlowy Pro Stream

KORZYSTAJ Z WODY GORĄCEJ – JUŻ OD PIERWSZEJ KROPLI JEJ TEMPERATURA WYNOSI 98 ST.! W CIĄGU ZALEDWIE 5 SEKUND NAPEŁNISZ ĆWIERĆ LITROWĄ SZKLANKĘ. W OPCJI DOSTĘPNA JEST TAKŻE WODA ZIMNA I GAZOWANA.

Zacznij oszczędzać! Skończ z kupowaniem i dźwiganiem wody butelkowanej. Oszczędzaj też energię – po dwóch godzinach braku aktywności ProStream automatycznie włącza funkcję oszczędzania energii. Ale uwaga! Obniża temperaturę wody tylko do 65 st., dzięki czemu w razie potrzeby błyskawicznie uzyskasz gorącą wodę! Po trzech godzinach nieaktywności urządzenie wyłącza się całkowicie – to doskonała opcja np. gdy wyjedziesz na weekend i zapomnisz go wyłączyć.

Istnieje możliwość dokupienia okapnika podłączonego bezpośrednio do odpływu.

Chcesz dodać swojej kuchni subtelnej elegancji – wybierz już dziś bezbutlowy dystrybutor wody ProStream!

DANE TECHNICZNE

Parametr Wartość
Typ: Bezbutlowy dystrybutor do wody z wielostopniową filtracją do użytku domowego lub biurowego
Wymiary (wys. × szer. × gł.):  407 mm x 242 mm x 315 m (dodatkowo opcja wody zimnej i gazowanej: 407 mm x 260 mm x 300 mm
Waga: 18 kg (dodatkowo opcja wody zimnej i gazowanej: 18 kg)
Dostępne rodzaje wody: zimna, gazowana, gorąca,
Wydajność (ilość schładzanej/gazowanej/podgrzewanej wody na godzinę): do 15 l/h zimna i gazowana ; do 45 l/h podgrzewana
Pobór mocy: 2600 W (dodatkowo opcja wody zimnej i gazowanej: 210 W)