Wysoka technologia dla domu i biura

Wyobraź sobie wyjątkowo smaczną, krystalicznie czystą wodę na wyciągnięcie ręki w trzech opcjach: zimną, gorącą, w temperaturze pokojowej i gazowaną. Bez butelek, bez grzania, bez czekania. Jedno kliknięcie i trzymasz w ręku szklankę pełną takiej wody, na jaką akurat masz ochotę. A wszystko to w niezwykle nowoczesnej i eleganckiej oprawie, która idealnie wkomponuje się w wystrój Twojej kuchni. Oto HiClass – bezbutlowy dystrybutor wody, który zapewni Ci to wszystko!

To pierwszy taki dystrybutor z czterema rodzajami wody do wyboru.

HiClass doskonale sprawdzi się zarówno w domu i w biurze. Dzięki wielostopniowemu systemowi filtracji uzyskana woda pomaga zachować zdrowie i dobre samopoczucie całej rodziny lub pracowników. Dystrybutor doskonale oczyszcza wodę z kranu, dzięki czemu jest wolna od szkodliwych związków chemicznych i bakterii, a także zanieczyszczeń, zachowuje przy tym swoje dobroczynne właściwości i znakomity smak.

Unikatowy design. Spójrz tylko na ten elegancki dystrybutor – ponieważ wykonany ze stali nierdzewnej oraz hartowanego szkła z chromowanymi detalami nada wnętrzu niepowtarzalny styl i podkreśli jego nowoczesność. Duży panel dotykowy (129 x 64 mm) to łatwość i szybkość obsługi oraz możliwość monitorowania pracy urządzenia w czasie rzeczywistym. HiClass posiada funkcję samodzielnej diagnostyki.

Kubek, czajnik, a może butelka? Wlewaj wodę, gdzie chcesz dzięki regulowanej wysokości wylewki – od 22 do 27 cm. Już nie musisz zastanawiać się jak napełnić wodą butelkę czy czajnik, ponieważ HiClass daje Ci wygodę napełniania wodą dowolnego naczynia!

OSZCZĘDNOŚCI!


Oszczędzaj pieniądze wydawane na zakup wody butelkowanej. Oszczędzaj czas i energię – dzięki elektronicznemu termostatowi HiClass może pracować w trybie „stand by” z minimalnym zużyciem energii elektrycznej.

Ekologiczny, ergonomiczny i bezpieczny – taki jest bezbutlowy dystrybutor wody HiClass. Funkcja blokady poboru gorącej wody chroni Ciebie i Twoich bliskich przed poparzeniem.

HiClass to dystrybutor nablatowy. Jednak jeśli chcesz, szybko stanie się urządzeniem wolnostojącym – w opcji dostępna jest podstawa ze stali z wbudowanym podajnikiem na 100 kubeczków. Mieści ona także butlę z gazem CO2 oraz system filtracji.

DOKONAŁA WODA I NAJWYŻSZA JAKOŚĆ, A TAKŻE ELEGANCKI DESIGN – ZAPEWNIJ SWOIM BLISKIM ZDROWIE I WYGODĘ KAŻDEGO DNIA!

Typ:  Bezbutlowy dystrybutor do wody z wielostopniową filtracją do użytku domowego lub biurowego

Wymiary (wys. × szer. × gł.):  340 mm x 540 mm x 400 m (podstawa w opcji: 1072 mm x 353 mm x 340 mm

Waga:  32 kg (podstawa w opcji: 23 kg)

Dostępne temperatury wody:  gorąca, zimna, pokojowa, gazowana

Ilość schładzanej/gazowanej wody na godzinę:  do 45 l/h

Ilość podgrzewanej wody na godzinę:  do 13 l/h

Pobór mocy: 1600 W