DYSTRYBUTOR WODY PREMIUM TAP – ŹRÓDŁO ZDROWIA DLA WYMAGAJĄCYCH

Dobrze wiesz, jak ważna jest czysta i zdrowa woda w Twoim domu czy biurze, jednak masz już dość kupowania plastikowych baniaków? Masz w kuchni niewiele miejsca? Wybierz dystrybutor do wody, który doskonale wkomponuje się we wnętrze Twojej kuchni. Zapomnij o niezgrabnych, zajmujących dużo miejsca urządzeniach. Oto Premium Tap – nowoczesny, najwyższej jakości dystrybutor oczyszczający wodę przy pomocy profesjonalnego systemu filtrującego włoskiej firmy Atlas Filtri, który umieścisz pod zlewem.
Zdrowie i dobre samopoczucie dla najbardziej wymagających
Dystrybutor Premium Tap to najlepsze, co możesz dać swoim pracownikom, klientom czy domownikom
Twoi pracownicy, klienci lub domownicy lubią wodę gazowaną? A może wolą zimną lub gorącą? Dzięki dystrybutorowi do wody Premium Tap każdy wybierze taką wodę, jaka mu odpowiada.

Dystrybutor do wody gazowanej Premium Tap

Wygoda, elegancja i prostota

Premium Tap jest dla Ciebie, jeśli cenisz sobie funkcjonalność i nowoczesny design
Wyobraź sobie filtr do wody, którego „serce” ustawiasz pod blatem w kuchni. Wodę nalewasz za pomocą eleganckiej wylewki z podświetlanymi przyciskami LED, które bardzo ułatwiają użytkowanie. Korzystanie z dystrybutora wody jeszcze nigdy nie było tak proste!
Wysoka wylewka umieszczona nad zlewem pozwala na nalanie wody do czajnika lub innego naczynia o dowolnym kształcie czy wysokości w swobodny sposób.
Premium Tap idealnie wkomponuje się we wnętrze każdej kuchni. To urządzenie eleganckie, funkcjonalne i uniwersalne.

Skończ dźwigać, zacznij oszczędzać!

Zobacz na własne oczy, jak szybko zwraca się koszt dystrybutora Premium Tap
Zapomnij o kupowaniu wody butelkowanej, korzystaj z zawsze dostępnego źródła świeżej wody w Twoim domu czy biurze. Zobaczysz, jak szybko zwróci Ci się ta inwestycja. Oczyszczanie zwykłej wody za pomocą Premium Tap to rozwiązanie nie tylko tańsze w dłuższym okresie czasu, ale też bardziej ekologiczne, a przede wszystkim wygodniejsze. Oszczędzasz czas i wysiłek, który musiałbyś poświęcić na kupowanie wody w marketach, jej transport i dźwiganie. Dbasz o środowisko, ponieważ nie wyrzucasz co miesiąc setek plastikowych butelek.
Nie czekaj, wybierz Premium Tap już dziś! Zainwestuj w zdrowie i dobre samopoczucie Twoich pracowników, klientów lub domowników!

Dane teczniczne

Parametr Wartość
Typ podblatowy do użytku biurowego i domowego
Wymiary (wys. × szer. × gł.) 390mm × 230mm × 390mm
Dostępne temperatury wody gorąca, zimna, gazowana
Wydajność (ilość schładzanej wody na godzinę) 20 l/h
Pojemność zbiornika na wodę gazowaną 4 l
Pobór wody Wylewka
System filtrujący Filtr mechaniczny
Filtr z węglem aktywnym
System antyzalaniowy z odcięciem dopływu wody w przypadku wycieku wody.
Zużycie energii max100 W
Zasilanie 230V
Zasilanie wewnętrzne 24 VDC