Stylowy Premium Top, wydajny i elegancki Premium Beauty, minimalistyczny i designerski ProSteam, a może HiClass – pierwszy w naszej ofercie dystrybutor zapewniający aż cztery rodzaje wody do wyboru? Oto nowe urządzenia, które podczas wakacji zdążyły na dobre zadomowić się w domach i biurach naszych Klientów. Który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom?

Czas letnich upałów powoli dobiega końca – apetyt na zdrową i smaczną wodę użytkowników naszych dystrybutorów trwa jednak cały rok. W biurach i domach na dobre zadomowiły się cztery nowe dystrybutory, które na początku wakacji pojawiły się w naszej ofercie. Jak zawsze postawiliśmy przede wszystkim na najwyższą jakość i nowoczesną technologię. Tak jak wszystkie bezbutlowe dystrybutory do wody z naszej oferty, HiClass, ProSteam, Premium Top i Premium Beauty wykorzystują proces wielostopniowej filtracji – ze zwykłej wody czynią wodę doskonale oczyszczoną, zachowującą swój znakomity smak i dobroczynne właściwości.

Nowe dystrybutory do wody kuszą nie tylko wysoką jakością, ale też nowoczesnym designem – doskonale wkomponowują się w wysmakowanych wnętrzach kuchni. Przeznaczone zarówno do użytku biurowego, jak i domowego, trafiają w potrzeby najbardziej wymagających użytkowników.

 

HICLASS

HiClass to pierwszy w naszej ofercie dystrybutor zapewniający aż cztery rodzaje wody do wyboru: gorącą, zimną, w temperaturze pokojowej oraz gazowaną. Regulowana wysokość wylewki pozwala z łatwością napełnić nawet wysokie naczynia. HiClass zachwyca wyjątkowym designem – połączenie stali nierdzewnej i hartowanego szkła doskonale wygląda we wnętrzach nowoczesnych kuchni. Wygodny, dotykowy panel znacznie ułatwia jego obsługę, a ekonomiczne funkcje oszczędzania energii pozwalają ograniczyć jej zużycie, a tym samym zmniejszyć rachunki.

 

 


PROSTREAM

 

ProStream to rozwiązanie polecane osobom ceniącym sobie minimalizm. Widoczna jest jedynie wyjątkowo elegancka, wysoka wylewka oraz nowoczesny, dotykowy panel obsługi. Ten bezbutlowy dystrybutor do wody doskonale sprawdzi się zarówno w biurze jak i domu. Doceniają go przede wszystkim użytkownicy posiadający niewielkie kuchnie, którzy nie chcą zajmować blatu dodatkowym sprzętem. Na uwagę zasługuje również konstrukcja modułowa, dzięki której możliwości dystrybutora można dopasować do potrzeb użytkowników. Do modułu wody gorącej można dodać moduł wody zimnej oraz gazowanej!


PREMIUM TOP

 

Premium Top to bardzo eleganckie urządzenie w stylowych kolorach, które pasują praktycznie do każdego kuchennego wnętrza – zarówno biurowego, jak i domowego. Wysoka wylewka umożliwia swobodne napełnienie różnego typu naczyń – zarówno małych szklanek czy bidonów, jak i dużych dzbanków oraz czajników. Wyjątkowa prostota obsługi oraz funkcje zapewniające bezpieczeństwo (np. blokada poboru wody gorącej) to dodatkowe atuty tego najwyższej jakości dystrybutora wody. Top to dystrybutor nablatowy, który może stać się urządzeniem wolnostojącym po dodaniu dedykowanej podstawy.

 

 


PREMIUM BEAUTY

 

Premium Beauty to urządzenie polecane przede wszystkim do użytku biurowego. Dystrybutor ten wyróżnia się wyjątkową estetyką i najwyższą jakością wykonania. Trzy rodzaje wody do wyboru – zimna, gorąca i gazowana – trafią w gust każdego pracownika, klienta czy kontrahenta. Wysoka wylewka pozwalająca napełnić nawet wysokie naczynia. Prosta obsługa za pomocą elektroprzycisków, blokada poboru gorącej wody – te i wiele innych zalet przekonało już wielu użytkowników do wyboru właśnie tego urządzenia.

 

 


BLUSODA

Nowoczesny, EKOLOGICZNY i funkcjonalny dystrybutor wody. Wykonany w 100% ze stali nierdzewnej wysokiej jakości, wpływając w ten sposób na wytrzymałość urządzenia. BLUSODA 30 HOT FIZZ to jeden z najmniejszych dystrybutorów nablatowych, który dopasuje się do każdego wnętrza biurowych pomieszczeń lub domowej kuchni zapewniając wszystkim użytkownikom luksus nieograniczonego dostępu do wody zimnej, gorącej i gazowanej. Ekologiczna technologia i zastosowanie naturalnego gazu sprawia, że BLUSODA jest wyjątkowo przyjazna dla naszego środowiska. Dystrybutor wody BLUSODA przeznaczona jest dla osób, które cenią sobie ekologiczne rozwiązania. Urządzenie wykorzystuje naturalny czynnik chłodzący.

W standardzie DYSTRYBUTOR WODY POSIADA LAMPĘ UV wbudowaną w kranik poboru wody ZABEZPIECZAJĄC W TEN SPOSÓB PRZED WTÓRNYM SKAŻENIEM WODY, RÓWNIEŻPRZED COVID 19


PREMIUM STREAM

Dystrybutor wody PREMIUM STREAM w trzech opcjach do wyboru. Dzięki PREMIUM STREAM zadbasz o zdrowie i bezpieczeństwo swoje, jak i swoich pracowników , kontrahentów i domowników.

DZIĘKI NOWOCZESNEMU SYSTEMOWI OCZYSZCZANIA PRZY KAŻDYM POBORZE WYTWARZA SIĘ WIR WODNY, KTÓRY ZAPOBIEGA OSADZANIU SIĘ WARSTWY POWIERZCHNIOWEJ BAKTERII I WIRUSÓW.

Ponadto system chłodzący wykorzystuje antybakteryjną miedź. Hermetycznie zamknięty zbiornik wody spawany jest z wykorzystaniem srebra znanego ze swoich właściwości antybakteryjnych.

Sam wybierasz, który model będzie idealny dla Ciebie.

Dostępne opcje to:

  • klasyczna wersja urządzenia z 5-cio funkcyjną,
  • wersja z 3-funkcyjną wylewką elektryczną,
  • designerska „kolumna H2O” z dotykowym panelem.


Korzystając z dystrybutora do wody z wielostopniowym systemem filtracji otrzymujesz źródło doskonale czystej i smacznej wody każdego dnia.

Setki naszych Klientów przekonało się o ergonomii, wygodzie i wysokiej jakości dystrybutorów bezbutlowych. Prócz tych korzyści płynących dla firmy i jej pracowników możesz otrzymać produkt przyczyniający się  do ochrony środowiska – nasze dystrybutory nie tylko wykluczają plastikowe odpady w postaci butli i butelek, ale także zmniejszają ślad węglowy – nie wymagają transportowania oraz oszczędzają energię (funkcja uśpienia w czasie bezczynności). Nasze dystrybutory są bezpieczne dla użytkowników – każdy wyposażono w system zabezpieczenia przed przypadkowym poparzeniem oraz niekontrolowanym wyciekom.