Dystrybutor wody to obecnie podstawowy element wyposażenia każdego biura. Obecnie jednak możemy wybierać ze znacznie szerszej oferty urządzeń, niż tradycyjny plastikowy dystrybutor butlowy.

Które z nich sprawdzi się w naszej firmie?

Od kilkunastu już lat bezbutlowe dystrybutory wody stają się powszechnym rozwiązaniem.

Wybierają je małe jak i duże firmy, sklepy, przychodnie czy nawet lokale gastronomiczne.

Filtrujące urządzenia tego typu pojawiają się również coraz częściej w domach.

Czy warto inwestować w tego typu urządzenia ?

Bezbutlowe dystrybutory wody to alternatywa dla kranówki

Jakość wody kranowej często wzbudza wiele kontrowersji. Związane jest to z problemem kamienia, znanym niemal wszystkim, nieciekawym posmakiem wody z kranu, charakterystycznym osadem na powierzchni kawy i herbaty. Chociaż woda w polskich wodociągach jest najwyższych standardów, niekoniecznie to samo można powiedzieć o rurociągach.

Należy jednak nadmienić, że nie jest to rozwiązanie idealne. I nie chodzi jedynie o niewygodę związaną z wymienianiem butli.

Od momentu, gdy weszła moda na wymianę zwykłych dyspenserów butlowych na bezbutlowe każdy zadawał sobie pytanie po co?

Tylko w przypadku niewielkich firm można pozwolić sobie na zakup zgrzewek wody mineralnej dostępnej dla pracowników. Przy większych przedsiębiorstwach jest to działanie zupełnie nieopłacalne.

Z użytkowania takich dystrybutorów wody firmy, biura i lokale gastronomiczne czerpią same korzyści.

Użytkownicy dystrybutorów bezbutlowych w firmach zachwycają się opcją wody gazowanej w takich dystrybutorach, ponieważ mogą oni zrezygnować z nieekologicznych zakupów wody gazowanej butelkowanej dla pracowników, którym zwykła woda po prostu nie odpowiada.

Bezbutlowy dystrybutor wody jest w stanie spełnić każde zapotrzebowanie, albowiem podaje wodę zimną, gorącą, w temp. pokojowej i gazowaną CO2

WYBIERZ ZATEM BEZBUTLOWE DYSTRYBUTORY WODY DLA FIRMY, DO BIURA I DO DOMU.

Nie da się ukryć, że dystrybutory to oszczędna i ekologiczna alternatywa dla firm które jeszcze korzystają z wody butelkowanej. Woda posiada mnóstwo prozdrowotnych właściwości. Dzięki doskonale oczyszczonej wodzie łatwiej utrzymać odpowiedni poziom nawodnienia organizmu, które stanowi podstawę dobrego zdrowia i samopoczucia. Ponadto bezbutlowe dystrybutory wody idealnie komponują się w przestrzeniach kuchni biurowych, a za sprawą estetycznego wykonania idealnie wpływają na design całego pomieszczenia. Dodam jeszcze, że urządzenie takie po bardzo prostym podłączeniu do sieci wodno-kanalizacyjnej zapewnia nieograniczony dostęp do czystej wody, idealnej do bezpośredniego spożycia i zawsze świeżej.