• ARKA Sp. z o. o.
  • [22] 867 07 20

BEZBUTLOWE DYSTRYBUTORY WODY DLA BIUR, FIRM

Cze 21, 2021 Brak kategorii
BEZBUTLOWE DYSTRYBUTORY WODY DLA BIUR, FIRM.

Dystrybutor wody to obecnie podstawowy element wyposażenia każdego biura. Obecnie jednak możemy wybierać ze znacznie szerszej oferty urządzeń, niż tradycyjny plastikowy dystrybutor butlowy.

Które z nich sprawdzi się w naszej firmie?

Od kilkunastu już lat bezbutlowe dystrybutory wody stają się powszechnym rozwiązaniem.

Wybierają je małe jak i duże firmy, sklepy, przychodnie czy nawet lokale gastronomiczne.

Filtrujące urządzenia tego typu pojawiają się również coraz częściej w domach.

Czy warto inwestować w tego typu urządzenia ?

Bezbutlowe dystrybutory wody to alternatywa dla kranówki

Jakość wody kranowej często wzbudza wiele kontrowersji. Związane jest to z problemem kamienia, znanym niemal wszystkim, nieciekawym posmakiem wody z kranu, charakterystycznym osadem na powierzchni kawy i herbaty. Chociaż woda w polskich wodociągach jest najwyższych standardów, niekoniecznie to samo można powiedzieć o rurociągach.

Należy jednak nadmienić, że nie jest to rozwiązanie idealne. I nie chodzi jedynie o niewygodę związaną z wymienianiem butli.

Od momentu, gdy weszła moda na wymianę zwykłych dyspenserów butlowych na bezbutlowe każdy zadawał sobie pytanie po co?

Tylko w przypadku niewielkich firm można pozwolić sobie na zakup zgrzewek wody mineralnej dostępnej dla pracowników. Przy większych przedsiębiorstwach jest to działanie zupełnie nieopłacalne.

Z użytkowania takich dystrybutorów wody firmy, biura i lokale gastronomiczne czerpią same korzyści.

Użytkownicy dystrybutorów bezbutlowych w firmach zachwycają się opcją wody gazowanej w takich dystrybutorach, ponieważ mogą oni zrezygnować z nieekologicznych zakupów wody gazowanej butelkowanej dla pracowników, którym zwykła woda po prostu nie odpowiada.

Bezbutlowy dystrybutor wody jest w stanie spełnić każde zapotrzebowanie, albowiem podaje wodę zimną, gorącą, w temp. pokojowej i gazowaną CO2

WYBIERZ ZATEM BEZBUTLOWE DYSTRYBUTORY WODY DLA FIRMY, DO BIURA I DO DOMU

Nie da się ukryć, że dystrybutory to oszczędna i ekologiczna alternatywa dla firm które jeszcze korzystają z wody butelkowanej. Woda posiada mnóstwo prozdrowotnych właściwości. Dzięki doskonale oczyszczonej wodzie łatwiej utrzymać odpowiedni poziom nawodnienia organizmu, które stanowi podstawę dobrego zdrowia i samopoczucia. Ponadto bezbutlowe dystrybutory wody idealnie komponują się w przestrzeniach kuchni biurowych, a za sprawą estetycznego wykonania idealnie wpływają na design całego pomieszczenia. Dodam jeszcze, że urządzenie takie po bardzo prostym podłączeniu do sieci wodno-kanalizacyjnej zapewnia nieograniczony dostęp do czystej wody, idealnej do bezpośredniego spożycia i zawsze świeżej.

Przez woda

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *