Już dziś skorzystaj z oferty, która da Ci swobodę, wolność i przyczyni się do poprawy zdrowia Twojego jak również Twoich pracowników.

Korzystając z butlowych dyspenserów przedsiębiorcy, którzy prowadzą firmy mają świadomość, że wiąże się to z obowiązkiem podpisania wieloletniej umowy, określenia stałej ilości dostarczanych butli, koniecznością magazynowania pustych i pełnych plastikowych butli, co ogranicza swobodę. W lecie firmy zazwyczaj potrzebują więcej wody, zimą mniej. A zatem posiadanie butlowego dyspensera skutkuje tym, że raz wody będzie brakować, a innym razem będzie jej stanowczo za dużo.

Dlatego też, świadomi przedsiębiorcy decydują się na wybór bezbutlowych dystrybutorów wody. Wiedzą, że ilość wody jaka w danym okresie będzie potrzebna będzie dostępna o każdej porze dnia i nocy. I będzie ona zawsze czysta i świeża, ponieważ nie będzie stała tygodniami w szkodliwym dla zdrowia ludzkiego plastiku. Bezbutlowy dystrybutor produkuje doskonałą wodę na bieżąco.

 Postaw na jakość dystrybutora filtrującego wodę, który wybierzesz.

Dystrybutory bezbutlowe są coraz bardziej popularne. Jako świadomy klient weź pod uwagę takie rzeczy jak wygląd, wykonanie, sposób filtracji, atesty. Na rynku istnieje wiele firm, które oferując swoje dystrybutory w niskiej cenie niestety używają słabej jakości filtrów, co w gruncie rzeczy skutkuje tym, że mimo posiadania filtrującego dystrybutora w firmie jakość wody może okazać się bardzo zła.

Firma Arka wyposaża swoje dystrybutory w najwyższej jakości włoskie filtry z atestami, dając gwarancję otrzymywania wody wysokiej jakości. Można się o tym przekonać dzięki możliwości korzystania z dystrybutora przez bezpłatny okres próbny.

 Bądź nowoczesnym i ekologicznym pracodawcą i postaw na jakość wody, którą oferujesz swoim pracownikom.

Twój zespół doceni fakt, że świadomie rezygnujesz z plastiku i zapewniasz w firmie smaczną, zdrową i orzeźwiającą wodę. Woda z dystrybutora bezbutlowego jest dużo smaczniejsza niż plastikowa woda z butli. Nikt nie musi już nosić ciężkich butli i podrzucać ich w celu zamontowania na dystrybutorze. Jeden obowiązek z głowy. Stosując w firmie dystrybutory bezbutlowe, przyczyniasz się do ochrony środowiska. Transport wody, ropa stosowana do wytworzenia butli oraz wody do tych butli, plastik, zużyte w procesie eksploatacji butle i wiele innych czynników negatywnie wpływa na przyrodę. Przerwij ten niepotrzebny łańcuch szkodzący naszej planecie.

 Dzięki korzystaniu z bezbutlowego dystrybutora wody w firmie oszczędność pieniędze i czas.

Można przyjąć, że dystrybutor bezbutlowy, który wynajmiesz dla swojej firmy to inwestycja, która się zwraca. Miesięczny koszt dystrybutora to połowa kosztów, jakie przeznaczają firmy korzystając z innego sposobu zaopatrzenia w wodę pitną pracowników. Przekonaj się o tym sam przeglądając dotychczasowe faktury. Przez rok możesz zaoszczędzić na tym rozwiązaniu na wspaniały wakacyjny wyjazd. Przyjemnie, prawda?!

Postaw na wygodę i funkcjonalność wybierając bezbutlowy dystrybutor filtrujący wodę.

Stosując rozwiązanie w postaci dystrybutora wody bez butli, zyskujesz dodatkową powierzchnię w swojej firmie. Gdzieś przecież trzeba magazynować puste i pełne butle, a każdy metr kwadratowy Twojej firmy to pieniądze. Stojak z plastikowymi butlami również nie należy do najlepszych elementów wykończenia wnętrz i raczej stanowi zbędny i brzydki dodatek. Czekanie na dostawę, która latem potrafi się znacząco opóźniać, bywa frustrujące. Niech to woda czeka na Ciebie, a nie Ty na wodę!!

WARTO ZREZYGNOWAĆ Z PLASTIKU!

Dystrybutory filtrujące wodę potrzebne są w większości miejsc użyteczności publicznej. W dobie rosnącej świadomości ekologicznej, warto zrezygnować z plastikowych pojemników i zastąpić je zdrowszymi dla ludzi i natury rozwiązaniami. Jak się okazuje, taka zmiana to także korzyść dla naszego portfela. Rynek oferuje dwa podstawowe typy dystrybutorów do wody. Rodzaje te różnią się sposobem budowy i zasadą działania. Dystrybutory butlowe i bezbutlowe najczęściej wybieranymi przez właścicieli biur, firm czy też lokali gastronomicznych są teraz bezbutlowe dystrybutory filtrujące wodę. Dlaczego?

Dystrybutory bezbutlowe pracują w oparciu o wodę pitną pochodzącą z wodociągów. Tym, co wyróżnia je na tle poprzednio omawianej grupy, jest fakt, że maszyny te mają zdolność do oczyszczania wody kranowej oraz poprawiania jej walorów jakościowych i smakowych.

Dystrybutory te wykorzystują zjawisko odwróconej osmozy i system skutecznych filtrów, które często można samodzielnie wymienić bez konieczności wzywania serwisu.

Co więcej, urządzenia te eliminują konieczność zmieniania butli, ich składowania, a także pozwalają na ograniczenie produkcji odpadów plastikowych.

W obudowie odpornej na wszelkie uszkodzenia zamknięte są filtry i elementy wywołujące odpowiednie ciśnienie służące transportowi wody. Systemy filtracyjne, skutecznie oczyszczające wodę z pierwiastków i związków odpowiadają za doskonałą jakość wody.

Zwykle w bezbutlowych dystrybutorach wody umieszcza się filtr wstępny i zasadniczy oraz filtry węglowe. Poza dozowaniem wody, dystrybutor ma za zadanie podnoszenie i obniżanie temperatury wody. Nowoczesne technologie dystrybutorów posiadają także zdolność produkcji wody gazowanej, dzięki wbudowanemu mieszalnikowi i możliwości zamontowania butli CO2.

Zasada działania dystrybutora bezbutlowego.

System filtrów w dystrybutorach podłączonych bezpośrednio do sieci wodno-kanalizacyjnej działa w oparciu o wielostopniową, odwróconą osmozę lub filtrację węglową. Za sprawą technologii odwróconej osmozy pozyskiwana woda z bezbutlowego dystrybutora jest krystalicznie czysta i smaczna.

Czym jest odwrócona osmoza?

Jest to proces przenikania rozpuszczalnika z roztworu o niższym stężeniu do tego, w którym stężenie jest wyższe. Zjawisko to zachodzi poprzez membrany półprzepuszczalne. Krótko mówiąc, polega to na tym, że woda przepłynie w kierunku roztworu, w którym znajduje się więcej jakiejś innej (poza wodą) substancji. Roztwory dążą bowiem do równowagi osmotycznej, czyli wyrównania stężeń.

Na czym zatem polega odwrócona osmoza? Projektanci filtrów stosowanych w dystrybutorach bezbutlowych wykorzystali zasadę osmozy, by oczyszczać wodę z zanieczyszczeń. Skoro jednak osmoza polega na przepływaniu rozpuszczalnika w kierunku cieczy bardziej stężonej, a nie odwrotnie, należy wymusić odwrócenie tej sytuacji.

Na skutek przyłożenia do membrany określonego ciśnienia, następuje przepływ w przeciwną do osmozy stronę, a więc rozpuszczalnik z roztworu o wyższym stężeniu przepływa w stronę cieczy o niższej zawartości różnych substancji. W ten sposób uzyskujemy wodę oczyszczoną i wyjątkowo smaczną.

DLA KOGO DYSTRYBUTORY BEZBUTLOWE?

Bezbutlowe dystrybutory to znakomite rozwiązania dla miejsc użyteczności publicznej. Higieniczne a także proste w obsłudze i spełniające kryteria i wymogi who, a wiadomo, że woda w naszzym życiu to ważna inwestycja ponieważ to dzięki niej mamy lepsze samopoczucie, a im bardziej smaczna woda tym zdrowsi i silniejsi jestemy.

Dystrybutory bezbutlowe to znakomite rozwiązanie dla miejsc użyteczności publicznej. Higieniczne, proste w obsłudze i tanie w eksploatacji, pozwalają oferować wodę o doskonałych parametrach.

Urządzenia w wersji stojącej wolno, a także podblatowe dystrybutory do wody to rozwiązanie dla zakładów gastronomicznych i miejsc użyteczności publicznej.

Warto pamiętać, że według Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 28 maja 1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów mówi, pracodawca jest zobowiązany do udostępniania zatrudnionym napojów:

– w sytuacji, gdy temperatura przewyższa 25°C lub jest niższa od 10°C – przy pracy na zewnątrz;

– gdy temperatura przekroczy 28°C – w przypadku wykonywania obowiązków w pomieszczeniach;

– zimą, gdy wskaźnik siły chłodzącej powietrza (WCI) wynosi więcej niż 1.000;

– w przypadku wykonywania pracy fizycznej.

Dystrybutor wody bez butli to dzisiaj standard w nowoczesnej firmie. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego urządzenia w swoim biurze lub firmie to zmień to już dzisiaj. Zamontuj w swojej firmie nowoczesny i prestiżowy bezbutlowy dystrybutor filtrujący wodę i ciesz się krystalicznie czystą wodą oszczędzając pieniądze.