Zasada ich działania jest prosta. Dystrybutory takie podłącza się do sieci wodociągowej za pomocą elastycznych, atestowanych wężyków, a następnie woda podlega filtracji uzyskując krystalicznie czystą doskonałą postać. Korzystanie z bezbutlowych dystrybutorów wody daje firmom nielimitowany dostęp do świeżej, smacznej i doskonałej wody do picia. W zależności od wybranego modelu wynajmujący mają dostęp do wody zimnej, gorącej i gazowanej.

BEZBUTLOWE DYSTRYBUTORY WODY PITNEJ PODNOSZĄ STANDARD W DOSTARCZANIU WODY PITNEJ DLA PRACOWNIKÓW!!

Technologia XXI wieku cały czas się rozwija, zapewniając społeczeństwu lepsze życie. Jednym z przejawów poprawy standardów obsługi ludzi jest dostarczanie wody pitnej. Niemal w każdej instytucji publicznej, w firmach i w biurach dostępne są dla wszystkich bezbutlowe dystrybutory filtrujące wodę. Można pokusić się o stwierdzenie, że nie ma lepszej wody do picia. Wodociągi z roku na rok poprawiają jakość wody. Po dodatkowym uzdatnieniu poprzez przejście przez filtry, użytkownicy bezbutlowych dystrybutorów uzyskują nielimitowany dostęp do świeżej, smacznej wody gotowej do spożycia.

W zależności od wybranego modelu osoby korzystające z dystrybutorów wody mają dostęp do wody schłodzonej, gorącej a nawet gazowanej. Dzięki opcji wody gorącej firmy mogą zrezygnować z użytkowania czajników. Woda gorąca podawana z takiego dystrybutora osiąga temperaturę do 98 stopni, dzięki czemu swobodnie można zaparzyć aromatyczną herbatę i kawę.

Oprócz wspomnianej nielimitowanej ilości wody, najważniejszym jest komfort z używania bezbutlowych dystrybutorów wody, ponieważ dzięki nim nie potrzebujemy magazynu na przetrzymywanie butli, brak uciążliwego przenoszenia ciężkich butli przez personel, brak czekania na dostawy. 

Dystrybutory bezbutlowe są całkowicie bezobsługowe ze strony najmującego!

Wynajmujący instalują urządzenia, potem przez cały okres umowy dbają o prawidłową pracę urządzenia, czyli wykonują przegląd techniczny, wymieniają filtry i sanityzują.

DYSTRYBUTORY BEZBUTLOWE- NAJLEPSZY WYBÓR DLA TWOJEJ FIRMY.

OCHRONA ANTY-COVID-19

PRODUCENCI OFEROWANYCH PRZEZ NAS DYSTRYBUTORÓW ZADBALI O WSZELKIE DETALE UŻYTKOWANIA, ABY BYŁO PRZYJAZNE I INTUICYJNE.WŚRÓD OFEROWANYCH DYSTRYBUTORÓW ZNALEŹĆ MOŻNA NABLATOWE DYSTRYBUTORY WODY DAJĄCE WODĘ ZIMNĄ, GORĄCĄ I GAZOWANĄ , WOLNOSTOJĄCE DYSTRYBUTORY WODY DO PICIA RÓWNIEŻ Z WODĄ ZIMNĄ, GORĄCĄ I GAZOWANĄ. A TAKŻE PODBLATOWY DYSTRYBUTOR WODY PRZEZNACZONY DLA KLIENTÓW CENIĄCYCH SOBIE LUKSUS, DLA KTÓRYCH NOWOCZESNOŚĆ I PRESTIŻ MAJĄ ZNACZENIE. ZASADNICZĄ CZĘŚCIĄ DYSTRYBUTORA BEZBUTLOWEGO JEST WYSOKIEJ KLASY FILTR WĘGLOWY ORAZ FILTR ODWRÓCONEJ OSMOZY, KTÓRY ELIMINUJE PRAKTYCZNIE WSZYSTKIE ZANIECZYSZCZENIA ZNAJDUJĄCE SIĘ W WODZIE WODOCIĄGOWEJ GWARANTUJĄC CAŁKOWICIE CZYSTĄ I ZDROWĄ WODĘ.

System odwróconej osmozy jest najlepszą i najbardziej skuteczną metodą zapewnienia czystej wody. Technologia ta jest naturalnym procesem, którego istotą jest oddzielenie wody od rozpuszczonych w niej substancji bez stosowania jakichkolwiek środków chemicznych.

Odwrócona osmoza (ang.: reverse osmosis – RO) jest to proces, w którym zanieczyszczona woda przenika przez półprzepuszczalną błonę (membranę). Pod wpływem ciśnienia woda, przechodząc przez membranę z roztworu o większym stężeniu do roztworu o mniejszym stężeniu, zostaje trwale oddzielona od zanieczyszczeń, które są odprowadzane do ścieków.

Zastosowana w urządzeniach technologia odwróconej osmozy w połączeniu z systemem filtrów osadowych i aktywnych daje wodę praktycznie pozbawioną wszelkich szkodliwych zanieczyszczeń nasyconą w końcowym etapie o pierwiastki niezbędne dla zdrowia takie jak wapń czy magnez. Membrana usuwa z wody wszystkie mikroorganizmy, dzięki czemu uzyskujemy wodę wyjątkowo czystą. Dzieje się tak ze względu na nieproporcjonalnie mniejsze od bakterii otwory znajdujące się w półprzepuszczalnej błonie, z której zbudowana jest membrana. Technologia ta jest tak doskonała (stworzona przez NASA) że zabezpiecza użytkowników przed chemicznymi i bakteriologicznymi zanieczyszczeniami mogącymi skazić wodę.