szklanka wody

Dystrybutory zapewniają dostęp do krystalicznie czystej, przefiltrowanej wody, która jest wolna od zanieczyszczeń. To również wiele korzyści dla środowiska, ponieważ zmniejsza się ilość plastikowych odpadów. Sprawdź, jakie są rodzaje dystrybutorów wody.

Oferujemy różne typy urządzeń, możesz więc wybrać dyspenser dostosowany do Twoich potrzeb oraz możliwości lokalowych. Do popularnych rozwiązań należą dystrybutory: bezbutlowe, nablatowe, podblatowe, wody gazowanej oraz wielofunkcyjne.

Bezbutlowe dystrybutory wody

Bezbutlowe dystrybutory wody to rodzaj urządzeń, które nie wymagają stosowania ciężkich plastikowych butli. Zamiast tego woda jest dostarczana do dyspensera bezpośrednio z instalacji wodociągowej. Jest to zatem rozwiązanie bardzo przyjazne dla środowiska.

Oferowany sprzęt ma nowoczesny wygląd i sprawdza się zarówno w firmach, szkołach, urzędach, jak i gospodarstwach domowych. Dzięki niemu masz nieograniczony dostęp do wody, która jest filtrowana, a następnie może być schładzana lub podgrzewana.

To duża oszczędność czasu i pieniędzy. Użytkowanie bezbutlowego dystrybutora wody eliminuje konieczność zakupu, przechowywania i wymiany pojemników. Zaletą tego rozwiązania jest również łatwość obsługi i bezpieczeństwo.

Ponadto możesz zamówić dystrybutor dostosowany do indywidualnych preferencji. Mają one różne rozmiary, kształty i wydajność. Mogą być też wyposażone w wiele dodatkowych funkcji, takich jak ekran dotykowy czy regulowana temperatura przefiltrowanej wody.

Dystrybutor wody nablatowy

Ten typ dystrybutora, jak wskazuje na to nazwa, można postawić na blacie stołu lub szafki. Jest to popularne rozwiązanie w biurach, szkołach, urzędach oraz innych miejscach, gdzie liczy się łatwy i szybki dostęp do wody. To bardzo wygodne, oszczędne i praktyczne rozwiązanie.

Nablatowy dystrybutor wody jest stosunkowo małych rozmiarów, co umożliwia ustawienie go praktycznie w dowolnym miejscu, w pobliżu którego znajduje się wyjście instalacji wodnej oraz gniazdko elektryczne.

Urządzenia mogą przygotowywać różne rodzaje wody: schłodzoną, gazowaną lub ciepłą. Dzięki zastosowaniu systemu filtrów węglowych oraz odwróconej osmozy woda jest idealnie czysta. Natomiast obecne w niej związki i minerały sprawiają, że jest smaczna i znakomicie gasi pragnienie.

Dystrybutor wody podblatowy

Z kolei dystrybutory wody podblatowe to urządzenia, które są montowane pod stołem lub szafką, co pozwala zaoszczędzić przestrzeń na powierzchni blatu. Są one szczególnie popularne w biurach, kuchniach, restauracjach oraz wszędzie tam, gdzie liczy się łatwy dostęp do wody, a jednocześnie jest ograniczona ilość miejsca.

Oferujemy rozmaite modele dystrybutorów podblatowych z systemem filtrów, które usuwają niepożądane zanieczyszczenia z wody. Są one wykonane z wysokiej jakości materiałów i wyposażone w najnowocześniejsze technologie chłodzenia i podgrzewania. Charakteryzują się również dużą wydajnością, dlatego polecane są w miejscach, gdzie przebywa jednocześnie wiele osób.

Podblatowe dystrybutory wody są eleganckie i funkcjonalne. Ich główna część znajduje się przeważnie pod szafką lub stołem. Widoczny jest tyko kran, który może być wyposażony w intuicyjny, elektroniczny system sterowania.

Dystrybutory wody gazowanej

Dystrybutory wody gazowanej to znakomita alternatywa dla wody butelkowanej. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie i przyjazne dla środowiska, ponieważ nie generujesz kilogramów plastikowych odpadów.

W zamian otrzymujesz przyjazne dla klimatu urządzenie, które umożliwia przygotowanie wody gazowanej w dowolnej ilości. Ten popularny i smaczny napój znakomicie gasi pragnienie, dlatego cieszy się dużą popularnością, szczególnie w okresie letnim. Nie jest przy tym kaloryczny i mogą go pić osoby w każdym wieku.

Nasze urządzenia są łatwe w obsłudze i zostały wyposażone w innowacyjne technologie oraz filtry, które zapewniają wysoką jakość wody wzbogaconej CO2. Proponujemy różne modele sprzedaży, dzierżawy lub wynajmu. Nie musisz więc inwestować własnych pieniędzy, aby cieszyć się wyjątkowym orzeźwieniem.

Dystrybutory wody wielofunkcyjne

Są to urządzenia, które umożliwiają dostęp do różnych rodzajów wody, w tym zimnej, gorącej oraz gazowanej. Niektóre dystrybutory wody, wielofunkcyjne, przygotowują również kostki lodu. Nie trzeba więc kupować kilku urządzeń lub zdecydować się tylko na jedną opcję, ponieważ wszystko mamy w jednym dyspenserze.

Tego typu dystrybutory są idealne dla firm, biur, restauracji, barów i hoteli, które chcą zaoferować swoim klientom szeroki wybór napojów. Znakomicie sprawdzają się również w domu, ponieważ często mieszkańcy mają różne preferencje.

Proponowane dystrybutory wody mają wbudowany system filtrów, dlatego zawsze przygotowują smaczne i wolne od wszelkich zanieczyszczeń napoje. Mimo posiadania wielu funkcji są bardzo wygodne i łatwe w obsłudze. Ten elegancki i funkcjonalny sprzęt może również stanowić ozdobę kuchni lub biura. Oferujemy kompleksową usługę, która obejmuje również doradztwo oraz serwis. Zadzwoń i zapytaj o nowoczesny i ekologiczny dystrybutor wody.

Sprawdź również:

Dystrybutor wody dla firm — jaki wybrać?

Woda w firmie — dlaczego nie powinno się kupować wody w butelkach plastikowych?

Bezbutlowe dystrybutory wody dla biur i firm