BEZBUTLOWE DYSTRYBUTORY WODY – TANIE I EKOLOGICZNE ZAOPATRZENIE W WODĘ PITNĄ W BIURACH, FIRMACH A TAKŻE LOKALACH GASTRONOMICZNYCH.

Od kilkunastu już lat bezbutlowe dystrybutory wody stają się powszechnym rozwiązaniem.

Wybierają je małe jak i duże firmy, sklepy, przychodnie czy nawet lokale gastronomiczne.

Filtrujące urządzenia tego typu pojawiają się również coraz częściej w domach.

Czy warto inwestować w tego typu urządzenia ? Ależ owszem! Postaram się to wyjaśnić.

Od momentu, gdy weszła moda na wymianę zwykłych dyspenserów butlowych na bezbutlowe każdy zadawał sobie pytanie po co?

Z użytkowania takich dystrybutorów wody firmy, biura i lokale gastronomiczne czerpią same korzyści.

Większe firmy zachwycają się opcją wody gazowanej w takich dystrybutorach, ponieważ mogą oni zrezygnować z nieekologicznych zakupów wody gazowanej butelkowanej dla pracowników, którym zwykła woda po prostu nie odpowiada. Bezbutlowy dystrybutor wody jest w stanie spełnić każde zapotrzebowanie, albowiem podaje wodę zimną, gorącą, w temp. pokojowej i gazowaną CO2

WYBIERZ BEZBUTLOWE DYSTRYBUTORY WODY DLA FIRMY, DO BIURA I DO DOMU

Wybór takiego rozwiązania jest o wiele wygodniejsze niż wybór klasycznego dyspensera butlowego. Dlaczego?

Należy sobie uczciwie powiedzieć, że zastępowanie jednego plastikowego pojemnika, innym nie może być potraktowane jako rozwiązanie bardziej ekonomiczne i ekologiczne.

Jak działają bezbutlowe dystrybutory wody?

Urządzenie takie po bardzo prostym podłączeniu do sieci wodno-kanalizacyjnej zapewnia nieograniczony dostęp do czystej wody, idealnej do bezpośredniego spożycia i zawsze świeżej.

DYSTRYBUTORY WODY – SAME ZALETY !

Nie da się ukryć, że dystrybutory to oszczędna i ekologiczna alternatywa dla firm które jeszcze korzystają z wody butelkowanej. Woda posiada mnóstwo prozdrowotnych właściwości. Dzięki doskonale oczyszczonej wodzie łatwiej utrzymać odpowiedni poziom nawodnienia organizmu, które stanowi podstawę dobrego zdrowia i samopoczucia.

Ponadto bezbutlowe dystrybutory wody idealnie komponują się w przestrzeniach kuchni biurowych, a za sprawą estetycznego wykonania idealnie wpływają na design całego pomieszczenia.