REWOLUCYJNY, BEZDOTYKOWY, KOMPAKTOWY, WYGODNY I SUPER WYTRZYMAŁY

Jeden z najnowocześniejszych dystrybutorów do wody dostępny na Polskim rynku.

Wykonany został w całości ze stali nierdzewnej z najwyższą jakością.

Ceniony za zastosowane technologie bez zbędnych kompromisów.

Doceniany za swoje bezpieczeństwo, higienę, ekologię i wiele innych opcji.

Daje do myślenia?

Każda woda jakiej tylko zechcesz w tak niewielkiej przestrzeni!

BLUSODA 30 HOT Fizz to jeden z najmniejszych dystrybutorów nablatowych z naszej oferty a jego przestrzeń do poboru wody wynosi aż 281 mm wysokości.

Doskonale sprawdzi się w biurze jak i w domu.

Ciesz się nieograniczonym dostępem do wody zimnej, gorącej, i gazowanej CO2. Dzięki zastosowaniu gazu naturalnego i ekologicznych technologii, dystrybutor do wody BLUSODA jest wyjątkowo przyjazny dla środowiska naturalnego bez wpływu na globalne ocieplenie.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ W MINIMALISTYCZNEJ OPRAWIE


Dystrybutor wody BLUSODA wykorzystuje technologię Dry Cooling – innowacyjny system bezpośredniego schładzania wody przy wykorzystaniu spirali ze stali nierdzewnej z wodą oraz gazu chłodzącego w spirali miedzianej osadzonych razem w pojedynczym odlewie aluminiowym.

BLUSODA jest dostępna również w opcji TOUCH FREE. Dzięki technologii Nano Silver Pipe lub UV OUT, aby zapobiec proliferacji bakterii. Zewnętrzna powierzchnia jest pokryta technologią Nano Silver Protection, która wykorzystuje jony srebra i jest w ciągu 24 h. Jest to skuteczna ochrona przeciw rozprzestrzenianiu się koronawirusa. 

 

BLUSODA pracuje cicho i niezawodnie. Do tego wyróżnia się wyjątkową łatwością konserwacji. To wyjątkowe urządzenie powstało z myślą o użytkowniku. Innowacyjny system Dry Cooling to doskonała wydajność przy niewielkich gabarytach urządzenia.

 

TECHNOLOGIA BEZDODYTKOWA  to maksymalna higiena i najnowocześniejsza technologia dzięki promieniom UV, które umożliwiają aktywację systemu z odległości 1,5 cm.

 

CO JESZCZE ZYSKASZ Z DYSTRYBUTOREM WODY BLUSODA?


  • Wysokiej jakości przyciski ze stali nierdzewnej, doskonale znoszące nawet intensywną eksploatację. Profesjonalny 1-litrowy zbiornik ciepłej wody wykonany ze stali nierdzewnej AISI305.

  • Nowoczesną, kompaktową i doskonale wytrzymałą konstrukcję.

  • Szybką i łatwą instalację do użytku biurowego i domowego.

  • BEZPIECZEŃSTWO, HIGIENĘ, EKOLOGIĘ!

  • BEZ KOMPROMISÓW!

Cenisz ekologiczne rozwiązania? Dystrybutor wody BLUSODA wykorzystuje całkowicie naturalny czynnik chłodzący (HC), taki jak R290. W połączeniu z wyjątkowo cichym kompresorem system chłodzenia BLUSODA jest nie tylko ekologiczny, ale też wyjątkowo  skuteczny i żywotny.

Zyskaj doskonale czystą, świeżą i smaczną wodę. Wszystko dzięki profesjonalnemu systemowi filtrującemu ATLAS Filtri z filtrem węgla aktywnego.

W standardzie dystrybutor BLUSODA posiada lampę UV wbudowaną w kranik poboru wody zabezpieczając przed wtórnym skażeniem wody.

 


DANE TECHNICZNE:

 

Typ urządzenia: Bezbutlowy dystrybutor do wody z CO2 do użytku biurowego
Wymiary (wys. × szer. × gł.): 418mm × 261mm × 499mm
Waga:  31 kg
Dostępne temperatury wody:  gorąca, zimna i gazowana
Ilość schładzanej wody ~5º C na godzinę:  do 30 l/h
Ilość gazowanej wody:  ~5º C na godzinę: do 30 l/h
Pobór mocy: 1220 W