Woda a firma

Firma, w której znajdują się dystrybutory wody, jest postrzegana jako bardziej profesjonalna. To kwestia wizerunku. Jeśli zainwestowałeś w remont lokalu i estetyczny, przemyślany wystrój wnętrza, zainwestuj w dobry dystrybutor. Jaka woda do biura jest dobra? Wbrew pozorom, nie masz wcale dużego wyboru.

Wydaje Ci się, że woda do biura to nie jest paląca kwestia? Inwestycję w dobrą wodę masz na końcu listy spraw do załatwienia? Oczywiście biznes nie upadnie, gdy o to nie zadbasz. Ale weź pod uwagę, że klient lub kontrahent poczęstowany smaczną wodą dobrej jakości, będzie postrzegał Twoją firmę jako profesjonalną. W jaką wodę warto zainwestować? Zróbmy mały przegląd dostępnych  rozwiązań.

Woda do biura w butelkach

O serwowaniu wody z kranu  nie będziemy nawet wspominać. Pierwszy pomysł, jaki zwykle przychodzi do głowy, zwłaszcza w małej  firmie,  to woda butelkowana. Smakuje lepiej niż kranówka, ale na dłuższą metę nie jest to dobre rozwiązanie. Przechowywanie zgrzewek z butelkami (nawet małymi) wymaga przestrzeni magazynowej, której na niewielkiej powierzchni i tak brakuje na towar lub dokumenty.

Dystrybutory wody z wymiennymi butlami

Dystrybutory w wymiennymi butlami to chyba wciąż najpopularniejsze rozwiązanie. Przy stosunkowo niewielkim spożyciu wody i jednocześnie regularnym wymianom butli z wodą, jest to rozwiązanie do zaakceptowania. Weźmy jednak pod uwagę, że woda powinna być ruchu, jeśli ma być czysta. Ponadto, wodę butelkowaną (pojemność butli nie gra roli), powinno się przechowywać w ciemnym, chłodnym pomieszczeniu oraz wypić w ciągu kilku dni od otwarcia. Jak długo przechowywana jest woda z baniaków w magazynie dostawcy, zanim zostanie dostarczona do Twojej firmy? Jak długo po zamontowaniu baniaka woda stoi w Twoim biurze?

Bezbutlowe dystrybutory wody – niestety mało popularne

Woda przefiltrowana to chyba najlepsza opcja dla firmy. Nie mamy na myśli filtrów stosowanych w kuchennych dzbankach, ale filtry odwróconej osmozy. Jak to działa? Do sieci wodociągowej w domu lub w biurze montuje się elegancki dystrybutor wody albo systemy filtrujące bez obudowy (w pomieszczeniu socjalnym, pod zlewem). Ten pierwszy umożliwia otrzymanie wprost do kubka czystej, smacznej wody zimnej, ciepłej, delikatnie mineralizowanej, a nawet gazowanej! Wszystko przy wykorzystaniu kranówki, która zostaje oczywiście odpowiednio oczyszczona. To rozwiązanie ekonomiczne i estetyczne.

Nie przeceniamy realnego znaczenia dla kondycji firmy, jakie ma woda do biura. Jeśli jednak dojrzałeś do tej inwestycji, wybierz wodę czystą i wysokiej jakości. To składowa wizerunku Twojego biznesu.