Niepowtarzalny dystrybutor filtrujący wodę w oparciu o technologię

odwróconej osmozy.

System odwróconej osmozy jest najlepszą i najbardziej skuteczną metodą zapewnienia czystej wody. Technologia ta jest naturalnym procesem, którego istotą jest oddzielenie wody od rozpuszczonych w niej substancji bez stosowania jakichkolwiek środków chemicznych. Proces ten jest uwarunkowany obecnością błony (półprzepuszczalnej membrany), przez którą mogą przeniknąć jedynie cząsteczki wody. Odwrócona osmoza (ang.: reverse osmosis – RO) jest to proces, w którym zanieczyszczona woda przenika przez półprzepuszczalną błonę (membranę). Pod wpływem ciśnienia woda, przechodząc przez membranę z roztworu o większym stężeniu do roztworu o mniejszym stężeniu. Zostaje trwale oddzielona od zanieczyszczeń, które są odprowadzane do ścieków. Zastosowana w urządzeniach technologia odwróconej osmozy w połączeniu z systemem filtrów osadowych i aktywnych daje wodę praktycznie pozbawioną wszelkich szkodliwych zanieczyszczeń. W końcowym etapie woda jest nasycona pierwiastkami niezbędnymi dla zdrowia (wapń, magnez, potas).

Membrana usuwa z wody wszystkie mikroorganizmy, dzięki czemu uzyskujemy wodę wyjątkowo czystą. Dzieje się tak ze względu na nieproporcjonalnie mniejsze od bakterii otwory znajdujące się w półprzepuszczalnej błonie, z której zbudowana jest membrana. Technologia ta jest tak doskonała, że zabezpiecza użytkowników przed chemicznymi i bakteriologicznymi zanieczyszczeniami mogącymi skazić wodę.

Filtr odwróconej osmozy eliminuje praktycznie wszystkie zanieczyszczenia znajdujące się w wodzie wodociągowej. RO_CO2 gwarantuje całkowicie czystą i zdrową wodę. Dystrybutor ten jest najlepszym wyborem w obecnej sytuacji, jaką jest COVID-19.