DYSTRYBUTORY WODY,

NOWE ŻYCIE – ZDROWE ŻYCIE

Wielofunkcyjny PREMIUM STREAM i niesamowicie wytrzymała BLUSODA – wyposażone

w nowoczesne funkcje zapobiegające namnażaniu się bakterii i wirusów. Dystrybutory te cieszą się ogromnym uznaniem od momentu, gdy COVID-19 odcisnął swoje piętno na naszym życiu.

Epidemia koronawirusa SARS CoV-2 trwa i wiele wskazuje na to, że szybko się nie skończy.

Często spotykamy się ludźmi, którzy twierdzą, że pandemia pokrzyżowała ich wszystkie plany, że ich życie legło w gruzach. Jedni stracili pracę, inni popadając w depresję i obłęd strachu o możliwość zarażenia się sami z pracy zrezygnowali.

Czy czeka nas druga fala pandemii…. Czy może druga fala histerii??

Pod niemal każdym artykułem dotyczącym koronawirusa można teraz przeczytać komentarze, że pandemia nie istnieje, że to wymysł rządu albo sposób na to, żeby przymusowo wszystkich zaszczepić.

W co wierzyć a w co nie?

Bądźmy jednak odpowiedzialni i bierzmy pod uwagę wszelkie możliwe sytuacje, dbajmy o zdrowie pijąc czystą wodę.

Nadzorujemy i kreujemy działania mające na celu dobro i zdrowie publiczne obywateli. Podjęliśmy się zadania minimalizowania skutków zdarzeń niekorzystnie wpływających na życie Polaków.

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom w naszej ofercie pojawiły się nowe dystrybutory wody dla biur jak również do domowego użytku.

Dystrybutory te posiadają funkcje chroniące przed wirusem COVID-19

Jeśli interesuje Cię zatem temat zdrowia i poprawy odporności to dystrybutory wody, które przedstawione zostaną poniżej mogą być świetnym rozwiązaniem.

Już dzisiaj możesz zastanowić się, gdzie postawisz taki dystrybutor wody…?

W BIURZE CZY W DOMU…?

Dystrybutor wody PREMIUM STREAM w trzech opcjach do wyboru. Dzięki PREMIUM STREAM zadbasz o zdrowie i bezpieczeństwo swoje, jak i swoich pracowników , kontrahentów i domowników.

Dzięki nowoczesnemu systemowi oczyszczania przy każdym poborze wytwarza się wir wodny, który zapobiega osadzaniu się warstwy powierzchniowej bakterii i wirusów.

Ponadto system chłodzący wykorzystuje antybakteryjną miedź, a hermetycznie zamknięty zbiornik wody spawany jest z wykorzystaniem srebra znanego ze swoich właściwości antybakteryjnych.

Sam wybierasz, który model będzie idealny dla Ciebie. Dostępne opcje to klasyczna wersja urządzenia z 5-cio funkcyjną lub z 3-funkcyjną wylewką elektryczną, lub designerska „kolumna H2O” z dotykowym panelem.

Premium Stream klasyczny,

z 5-funkcyjną wylewką mechaniczną

a może…

Premium Stream E,

wyposażony

w 3-funkcyjną wylewkę elektryczna

profesjonalna wąska „kolumna H2O

zaprojektowana w nowoczesnym włoskim stylu

wyposażona w dotykowy ekran i zdalny system

zarządzania parametrami wodyNowoczesny, EKOLOGICZNY i funkcjonalny dystrybutor wody.

Wykonany w 100% ze stali nierdzewnej wysokiej jakości, wpływając w ten sposób na wytrzymałość urządzenia.

BLUSODA 30 HOT FIZZ to jeden z najmniejszych dystrybutorów nablatowych, który dopasuje się do każdego wnętrza biurowych pomieszczeń lub domowej kuchni zapewniając wszystkim użytkownikom luksus nieograniczonego dostępu do wody zimnej, gorącej i gazowanej.

Ekologiczna technologia i zastosowanie naturalnego gazu sprawia, że BLUSODA jest wyjątkowo przyjazna dla naszego środowiska.

Dystrybutor wody BLUSODA przeznaczona jest dla osób, które cenią sobie ekologiczne rozwiązania.

Urządzenie wykorzystuje naturalny czynnik chłodzący, który w połączeniu z cichym kompresorem jest nie tylko ekologiczny – jest również skuteczny i żywotny !!

UWAGA!!

W standardzie DYSTRYBUTOR WODY POSIADA LAMPĘ UV wbudowaną w kranik poboru wody

ZABEZPIECZAJĄC W TEN SPOSÓB PRZED WTÓRNYM SKAŻENIEM WODY, RÓWNIEŻ

PRZED COVID 19

Dystrybutor wody BLUSODA

może stać się urządzeniem wolnostojącym

po dodaniu dedykowanej podstawy.

To jeszcze nie wszystko…!

Dostępna jest opcja BLUSODA TOUCH FREE czyli dystrybutor wody dzięki któremu odbywa się BEZDOTYKOWY pobór wody. <obejrzyj filmik>