• ARKA Sp. z o. o.
  • [22] 867 07 20

PREMIUM STREAM

Nowoczesna jakość we włoskim stylu

Dbasz o zdrowie i bezpieczeństwo swoich pracowników, klientów i interesantów, ale cenisz też ekologię? Wyobraź sobie świeżą i krystalicznie czystą wodę na wyciągnięcie ręki – bez kupowania plastikowych butelek, bez dźwigania ciężkich baniaków. Oszczędź do 75% wydatków na wodę pitną! Wszystko dzięki PREMIUM STREAM – nowoczesnemu, wygodnemu i ekologicznemu systemowi bezbutlowemu!

PREMIUM STREAM

Wszystko, czego potrzebujeszZyskaj najwyższej jakości wodę na wyciągnięcie ręki. Doskonale schłodzona i gazowana, zachowuje swoje dobroczynne właściwości dzięki innowacyjnemu systemowi oczyszczania. Opatentowany system chłodzący wykorzystuje antybakteryjną miedź – schładza wodę w 3 minuty! Zużywa przy tym zaledwie 7Wh energii.PREMIUM STREAM korzysta z Silver Turbo Clean – to profesjonalny system chłodzenia. Przy każdym poborze wytwarza się wir wodny, który zapobiega osadzaniu się warstwy powierzchniowej bakterii i mikroorganizmów (biofilmu) na wewnętrznych ściankach zbiornika. Dzięki temu podnosi się mikrobiologiczne bezpieczeństwo urządzenia.To jeszcze nie wszystko. Wykonany ze stali nierdzewnej, hermetycznie zamknięty zbiornik wody spawany jest z wykorzystaniem srebra znanego ze swoich właściwości antybakteryjnych. System chłodzenia STC z powodzeniem przeszedł testy do ciśnienia 100 barów. Co to oznacza dla Twoich pracowników, klientów, interesantów? Zawsze bezpieczną, czystą i zdrową wodę – każdego dnia!

GOTOWY DO PRACY

Zapomnij o wielogodzinnym montażu, prowadzeniu kabli, wierceniu dziur i reorganizowaniu kuchni. Bezbutlowy dystrybutor do wody PREMIUM STREAM dostajesz gotowy do użytku! Dzięki systemowi szybkozłączek instalacja urządzenia zajmie kilka minut. Zapomnij o sprawdzaniu poziomów i zbiorników.Nie masz czasu na pamiętanie o konserwacji? Świetnie! System chłodzenia ze stali nierdzewnej zastosowany w PREMIUM STREAM pozwala na bezpieczne korzystanie z wody pitnej bez konieczności okresowych kosztownych i pracochłonnych zabiegów sanityzacyjnych. Dzięki najwyższej jakości podzespołom bezbutlowy dystrybutor wody pracuje niezawodnie nawet przy intensywnej eksploatacji.

WYDAJNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Wyposażony w innowacyjne rozwiązania, dystrybutor wody PREMIUM STREAM został wyposażony w elektroniczny system zapobiegający niekontrolowanym wyciekom wody. W razie nieprzewidzianej sytuacji automatycznie odcina jej dopływu i alarmem sygnalizuje awarię.Projekt systemu nagazowywania wody dystrybutora PREMIUM STREAM jest także objęty patentem  – pozwala na podwojenie wydajności gazowania  w stosunku do standardowych systemów.Piękny we włoskim stylu, kompaktowy

Spójrz tylko na niego. PREMIUM STREAM idealnie wpasuje się we wnętrze Twojej nowoczesnej kuchni! Do wyboru masz trzy wersje dystrybutora wody:z trójfunkcyjną wylewką elektronicznąz pięciofunkcyjną wylewką mechanicznąz nablatową kolumną H2ONie tylko elegancki, ale też wyjątkowo cichy, dystrybutor wody PREMIUM STREAM sprawdzi się w nowoczesnym biurze, urzędzie, a nawet w kawiarni i małym barze. KOLUMNA H2O do domu, biur, barów, restauracji, hoteli i stołówekProfesjonalna, ultra wąska „kolumna H2O” dozująca wodę, zaprojektowana w niepowtarzalnym włoskim stylu, wyposażona w ekran dotykowy i w opcji w zdalny system zarządzania parametrami wody.Kolumna H2O jest dominująco praktyczna i jeszcze bardziej przyjazna dla środowiska naturalnego z uwagi na:- ergonomiczny i kompaktowy kształt, zajmuje minimalną ilość miejsca na blacie, współpracuje z podblatowym dystrybutorem wody Premium Stream– wysoko umieszczony punkt nalewania wody pozwala na bezproblemowe napełnianie dzbanków i karafek aż 34 cm (bez okapnika) oraz pojemny okapnik- 5 calowy wyświetlacz dotykowy z programowanym okresom oszczędzania energii i sterowanie mikroprocesorem- w opcji zdalne zarządzanie i monitoring parametrów pracy poprzez stronę internetową z dostępem z dowolnego PC lub telefonu komórkowego- bezpośredniemu dostępowi do bieżących danych pozwalających optymalizować działanie urządzenia i okresową konserwację

Akcesoria podstawowe:

obudowa ze stali nierdzewnej,

profesjonalny system gazujący ze stali nierdzewnej

Akcesoria dodatkowe:

reduktor CO2, butla CO2, system filtrujący ATLAS Filtri,

Trójdrożna wylewka elektroniczna lub 5-drożna wylewka mechaniczna lub kolumna H2O


DANE TECHNICZNE

Podstawowe parametry:

wydajność chłodzenia36 l/h
moc kompresora1/15 KM
waga16 kg
wymiary cm (wys/szer/głęb)39 x 24 x 33

Podstawowe parametry KOLUMNY H20:

Pobór wody3-opcje (w temp. pokojowej, schłodzona, gazowana CO2)
Liczba kurków2
Jednoczesne nalewanie wody2
Ustawienia ilości wodyTak
Wysokość nad blatem305 mm (340 mm bez okapnika)
Panel dotykowy 5”Tak
Zdalne zarządzanieTak (opcja)
Oszczędzanie energiiTak
Temperatura pracy5-43 stopnie C
Dodatkowe wyposażeniePojemny okapnik
Zasilanie wodneSzybkozłączka 1/4”
Ciśnienie w sieci1-5 barów
Zasilanie115-230 V, 50-60 Hz
Zużycie energii0,05 A / 8 W
Waga13 kg
Wymiary szer/głęb/wys (mm)335 x 308 x 505