DIRECT 700 GPD

Wykorzystujesz dużo wody? Poszukujesz naprawdę wydajnego filtra, który zaspokoi potrzeby Twojej rodziny lub Twoich pracowników? Spójrz na to niepozorne urządzenie – to Direct 700 GPD – filtr, który oczyszcza wodę na bieżąco, bez przechowywania jej w zbiorniku! To niezwykle praktyczne rozwiązanie, które eliminuje w stu procentach możliwość przedostania się do wody jakichkolwiek bakterii i wirusów.

Filtr do wody Direct 700 GPD został stworzony z myślą o osobach, których zapotrzebowanie na wodę jest szczególnie duże. W ciągu minuty urządzenie oczyści aż 1,5 litra wody, co daje 96 litrów na godzinę. Co więcej, Direct 700 GPD został wyposażony w specjalną pompę podnoszącą wydajność. To filtr dla naprawdę wymagających.

Woda pobierana jest przez wylewkę. Dzięki temu możesz ustawić filtr na przykład pod zlewem, gdzie nikomu nie przeszkadza. Urządzenie będzie sobie cicho pracować, ale przypomni Ci o wymianie filtra dzięki specjalnemu systemowi alarmów monitorujących stopień zużycia wkładów.

A jak działa filtr do wody Direct 700 GPD? Wyobraź sobie wyjątkowy system filtrów, który sprawia, że zwykła woda wodociągowa staje się wodą krystalicznie czystą, niemal tak smaczną jak źródlana woda z najczystszych gór, nieskażonych cywilizacją. Najpierw urządzenie oczyszcza wodę z wszelkich osadów. Potem eliminuje chlor – a wszystko dzięki specjalnemu wkładowi Neo-Sense. A to dopiero początek! Najważniejsza jest filtracja wody przy wykorzystaniu procesu odwróconej osmozy, ponieważ to dzięki niej z wody zostaje usunięte wszystko, czego w niej nie chcemy: bakterie, wirusy, związki chemiczne szkodliwe dla zdrowia oraz te, które wprawdzie szkodliwe nie są, ale psują smak wody. Jakby tego było mało, filtr na koniec remineralizuje wodę, dzięki czemu jest jeszcze smaczniejsza oraz przywraca jej korzystne pH.

Nie oszczędzaj na zdrowiu – wybierz filtr do wody Direct 700 GPD i ciesz się krystalicznie czystą i smaczną wodą w swoim domu czy biurze.

coway