Potrójna moc, wspaniała jakość

Aby osiągnąć najwyższą jakość parzonej kawy, ekspres jest wyposażony w podwójny bojler. Jeden element odpowiada za przygotowanie kawy i gorącej wody, a drugi służy wyłącznie do generowania pary. Trzy oddzielne obiegi wody w Idea Restyle umożliwiają jednoczesne operowanie gorącym strumieniem wody, przygotowanie kawy oraz wypuszczenie gorącej pary. To właśnie sprawia, że model ten jest tak wszechstronny!

Waga ciężka dla dużych biur

Ze względu na doskonałą wydajność oraz duże możliwości, ekspres Idea Restyle polecany jest do bardzo dużych biur oraz lokali gastronomicznych. Przygotowanie stu pięćdziesięciu kaw dziennie nie sprawi urządzeniu żadnych trudności! Po podłączeniu ekspresu do ujęcia wody do dyspozycji mamy potężny, ponad dwukilogramowy zbiornik na kawę oraz pojemnik na fusy mieszczący aż 100 pakietów!

 Gwarancja jakości i trwałości

Mimo skomplikowanej budowy oraz licznych zaawansowanych systemów, ekspres Saeco Idea Cappuccino jest jednym z najbardziej trwałych i bezawaryjnych urządzeń producenta. Perfekcyjny dobór materiałów i najwyższa jakość podzespołów skutkują wysoką trwałością oraz wydajnością urządzenia. Setki tysięcy przygotowanych kaw nie są żadnym wyzwaniem dla Saeco Idea Cappuccino!

 Profesjonalna kawa po jednym dotknięciu

Dzięki możliwości regulowania parametrów zaparzania i mielenia, ekspres Idea Cappuccino pozwala użytkownikom stworzyć swoją ulubioną kawę. Poczuj się jak profesjonalny barista i skosztuj kawy o różnym poziomie zmielenia! Ponadto ekspres dysponuje także podgrzewaną powierzchnią, na której można przechowywać filiżanki. W gorącej filiżance kawa smakuje przecież jeszcze lepiej.

Elegancki, gustowny wygląd

Poza rewelacyjnymi osiągami, ekspres Idea Restyle zachwyca także wyglądem. Gustowne, srebrne elementy świetnie współgrają z czernią dotykowego menu. Co więcej, Saeco umożliwia konfigurację kolorystyczną tego zaawansowanego ekspresu. Możemy dobrać kolor boku ekspresu w zależności od naszych preferencji. Klasyczna czerń, stylowe drewno, minimalistyczna biel czy może kreatywny błękit? Wybór zależy wyłącznie od naszych preferencji!

Łatwy i intuicyjny

Nowoczesy, zintegrowany panel umożliwia łatwą obsługę tego zaawansowanego urządzenia. 3,5 calowy, kolorowy wyświetlacz sprawia zaś, że z łatwością zaprogramujemy nasze ulubione specjały. Inteligentne oprogramowanie oraz czytelne komunikaty pomogą nam poruszać się po liczych ustawieniach ekspresu. Co więcej, dzięki możliwości blokowania niektórych funkcji z poziomu menu, możemy być spokojni o nasz ekspres, gdy jest on dostępny do szerszego grona osób.

Specyfikacja techniczna

Graficzny wyświetlacz LCD
Przygotowanie 2 napojów jednocześnie
Wylewka gorącej wody i pary
System One Touch Cappuccino
Wbudowany moduł Cappuccinatore
Ceramiczny młynek
Kolor / Obudowa Do wyboru
Zbiornik na kawę 2100g
Zbiornik na wodę 4l
Stałe podpięcie do sieci wodociągowej
Pojemność zbiornika na fusy 100 porcji
Wymiary (szer. x wys. x dług. ) 41 x 72 x 54,5 cm
Waga 56,7kg
Zasilanie 208-220V / 60Hz
Pobór mocy 3300 W