Innowacyjność i niezawodność

Ekspres do kawy Saeco Aulika EVO Black charakteryzuje się niezawodną, w pełni automatyczną technologią. Stanowi idealne połączenie zaawansowanej funkcjonalności oraz nowoczesnego designu. Przygotowanie aromatycznej kawy jeszcze nigdy nie było tak proste. Nowoczesny interfejs z podświetlanymi ikonami pozwala szybko i łatwo wybrać napoje. Urządzenie sygnalizuje konieczność uzupełnienia wody lub ziaren kawy, a także opróżnienia tacki ociekowej. Model stworzony dla wszystkich miłośników czarnej kawy! Dodatkowo wyposażony jest w opcję serwowania wrzątku, którym można zalać herbatę, kawę zbożową, zioła lub inne specjały.

 Elektroniczne sterowanie

Ekspres Saeco Aulika Evo Black wyposażony jest w opcję elektronicznego sterowania. Aktywacja poszczególnych funkcji jest szybka i prosta, a przyciski i panel dotykowy są intuicyjne w obsłudze. Zaawansowana elektronika nadzoruje i zarządza pracą urządzenia oraz zapewnia dużą wygodę użytkowania.

Niezawodny młynek

Model Saeco Aulika Evo Black posiada niezawodny, wbudowany młynek który pracuje szybko i cicho, mieląc ziarna tu przed parzeniem. Dzięki temu zapewnia kawie wyjątkowy smak i wygodne w użytkowanie, ponieważ nie trzeba mielić ich samodzielnie. To duży walor, ponieważ nic nie zastąpi zapachu i aromatu świeżo zmielonej kawy!

 

 Praktyczne funkcje

Ekspres Saeco Aulika Evo Black posiada podwójny dozownik, który pozwala przyrządzać dwie filiżanki kawy naraz. Dozownik pasuje zarówno do wąskich i szerokich filiżanek. Dodatkowo posiada zbiornik na wodę o pojemności 2,5 l, który gwarantuje komfortowe użytkowanie ekspresu i nie wymaga dodatkowej obsługi.

Specyfikacja techniczna:

Przeznaczenie Do użytku biurowego
Kolor Czarny
Specjały kawowe Espresso, kawa czarna, gorąca woda
Regulacja mocy kawy 6 stopni
Zbiornik na wodę 2,5l
Pojemność zbiornika na ziarno 500g
Pojemność zbiornika na fusy 18 porcji
Wyświetlacz dotykowy
Regulacja wysokości wylewki kawy
Dysza gorącej wody
Wymiary (szer. x wys. x dług. ) 33,4 x 38 x 45,2 cm
Waga 14kg
Wydajność Do 40 kaw dziennie
Pobór mocy 1400 W