Wyższa klasa ekspresów

Model Aulika Focus jest wynikiem połączenia nowoczesnej, a zarazem gustownej stylistyki. Ten profesjonalny ekspres stanowi doskonałe połączenie topowej technologii oraz ciekawych, nowatorskich rozwiązań. Dzięki temu w łatwy i prosty sposób stworzymy pyszną, aromatyczną kawę. Jeżeli cenisz sobie głęboki smak świeżo przygotowanej kawowej esencji, ten ekspres będzie dla Ciebie idealny!

Podwójnie pyszna kawa

Saeco Aulika Focus wyposażony jest w podwójne obwody hydrauliczne oraz zbiorniki o powiększonej pojemności. To sprawia, że urządzenie jest bardzo wydajne i sprawdzi się doskonale w miejscach gdzie dziennie przygotowuje się ponad 50 napojów dziennie. Wytrzymały, ceramiczny młynek gwarantuje niezawodność oraz kulturę pracy nawet po latach użytkowania.

Technologia mlecznej pianki

Tak zwana technologia „Pinless Wonder” zastosowana w modelu Aulika Focus pozwala na czyste przygotowanie pysznej mlecznej pianki. Odpowiednia temperatura i konsystencja mleka sprawia, że miłośnicy kaw mlecznych będą w siódmym niebie! Ta technologia gwarantuje również, że mleko nie pryska na boki i korpus urządzenia. Z ekspresem Aulika Focus otrzymamy lekką i sztywną piankę za każdym razem!

Idealny do biura

Aulika stanowi linię ekspresów przeznaczonych do biur oraz małej gastronomi. Z racji swojej dużej wydajności, pojemności oraz szybkości pracy model Focus będzie idealnym wyborem dla tego typu miejsc. Prosty w obsłudze, elegancki i wygodny, to właśnie Aulika Focus. Co więcej, dzięki podwójnym systemom będziesz w stanie przygotować kawy mleczne po naciśnięciu zaledwie jednego przycisku bez konieczności przesuwania filiżanki!

Ciekawa stylistyka

Obudowa tego nowoczesnego ekspresu wykonana z aluminium sprawia, że prezentuje się on doskonale. Symetrycznie ułożone przyciski z centralnie umiejscowionym wyświetlaczem oraz wylewką dodają urządzeniu prestiżowego wyglądu. Nie ważne czy w biurze, hotelu lub sklepie, ten ekspres idealnie wpasuje się w każde wnętrze!

Prostota obsługi

Dzięki kompaktowej budowie i wyjmowanych elementach, ekspres Aulika Focus jest bardzo łatwy w czyszczeniu i konserwacji. Co więcej, automatyczne programy ułatwiają utrzymanie tego wyjątkowego urządzenia w perfekcyjnej czystości. Menu w języku polskim, prosta nawigacja po opcjach ekspresu oraz intuicyjna obsługa. To właśnie Aulika Focus!

Specyfikacja techniczna

Graficzny cyfrowy wyświetlacz
Przygotowanie 2 napojów jednocześnie
Wylewka gorącej wody i pary
Podwójna pompa oraz podwójny bojler
System One Touch Cappuccino
wbudowany moduł Pinless Wonder Cappuccinatore
Ceramiczny młynek
Kolor / Obudowa Antracyt / Stalowa obudowa
Zbiornik na kawę 350g
Zbiornik na wodę 2,2l
Pojemność zbiornika na fusy 18 porcji
Wymiary (szer. x wys. x dług. ) 33,4 x 38 x 45,2 cm
Waga 15kg
Zasilanie 230V / 50Hz
Pobór mocy 1400 W