Nowoczesny design i duża moc!

Perfekcyjny i wydajny ekspres automatyczny JURA X6 wyposażony jest w wiele nowoczesnych funkcji, które pomogą przygotować nam filiżankę doskonałej kawy. Innowacyjny oraz trwały młynek AromaG3 jest niezwykle precyzyjny co pozwala na błyskawiczne zmielenie kawy przy zachowaniu jej aromatu. Co więcej zastosowany w ekspresie Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej doskonale optymalizuje czas zaparzania wszelkich specjałów, które dzięki temu smakują jeszcze lepiej!

 

Łatwa Obsługa

Model X6 jest bardzo prosty w obsłudze oraz serwisowaniu. Wszystkie elementy sterujące tego modelu zostały umieszczone z przodu, w łatwo dostępnym miejscu. Ponadto X6 wyposażony jest w duży zbiornik na wodę i pojemnik na ziarna kawy, które można uzupełniać od przodu! Co więcej, dzięki czytelnemu i prostemu menu z łatwością wybierzemy swój ulubiony specjał z listy dostępnych kaw.

 

Wygodne rozwiązania

Automatyczny ekspres JURA X6 z powodzeniem może być wykorzystany w miejscach użyteczności publicznej. Ekspres ten posiada podzespoły umożliwiające podłączenie systemu uzupełniania świeżej wody, a także bardzo wygodny system poboru opłat. Dzięki temu X6 może być skonfigurowany pod pracę w poczekalni czy hotelowym lobby!

Idealna czystość wody

Zastosowany w modelu X6 inteligentny system zapewnia zawsze świeżą wodę, która w znacznym stopniu wpływa na smak kawy. Dzięki temu nowoczesnemu rozwiązaniu nasze kawy będą smakowały jeszcze lepiej, a podzespoły zaparzające uwydatnią smak świeżo zmielonych ziaren. Ponadto X6 wyposażony jest w filtr wody CLARIS Pro Blue, który dba o krystaliczną czystość wody.

 

Świetnie zaprojektowany

Ekspres automatyczny JURA X6 zachwyca nie tylko doskonałym smakiem przygotowywanej kawy ale również pięknym wyglądem. Mocne, wyraźnie zarysowane kształty doskonale korespondują z chromowanymi elementami oraz błyszczącą tacką ociekową. Elegancka wylewka z wyraźnym logiem producenta podkreśla prestiżowe pochodzenie ekspresu i jego przynależność do ekskluzywnej marki JURA. Całość wygląda pięknie i z pewnością doskonale wkomponuje się w każdym pomieszczeniu.

Łatwość konserwacji

Nowinki technologiczne oraz wydajne rozwiązania sprawiają, że dbanie o higienę ekspresu JURA X6 jest bardzo proste. Dzięki zintegrowanym automatycznym programom płukania i czyszczenia z łatwością przeprowadzimy konserwację naszego urządzenia. Zarówno tacka ociekowa jak i pojemnik na fusy są tak zaprojektowane, że łatwo jest je wyjąć i umyć – nawet jedną ręką. Dzięki zintegrowanym procesom czyszczenia, płukania i odkamieniania model X6 osiągnął najwyższy poziom higieny potwierdzony certyfikatem TÜV.

Dane techniczne:

Dzienna wydajność: 80
Pojemność zbiornika na wodę: 5l
Zbiornik na ziarna kawy z pokrywą chroniącą aromat:
Pojemność zbiornika na ziarna: 500g
Pojemnik na ziarna może być rozbudowany: 1000g
Pojemnik na fusy (maksimum ilość porcji): 40
Długość kabla zasilającego: 1,2m
Napięcie: 220-240V
Moc: 1450W
Wymiary (szer. x wys. x dług. ): 37,3 x 47 x 46,1 cm