OZONE- IDEALNY SMAK WODY

Poszukujesz praktycznego i ekonomicznego dystrybutora do biura lub siedziby instytucji? Świetnie! Popatrz tylko na nowoczesny dystrybutor do wody OZONE, który zapewni zawsze świeżą i czystą wodę Twoim pracownikom czy klientom. Skończ raz na zawsze z kupowaniem i noszeniem wody w baniakach – wybierz dystrybutor, który ze zwykłej wody wodociągowej uczyni krystalicznie czystą doskonałą w smaku – porównywalną z tą, której można się napić z górskiego źródła.

Wyobraź sobie szklankę doskonałej wody o prawdziwym, głębokim smaku. Wodę, która jest perfekcyjnie oczyszczona ze wszelkich szkodliwych zanieczyszczeń, ale nie pozbawiona dobrych związków, które odpowiadają za jej przyjemny smak. Kawa i herbata zaparzone z takiej wody smakują o niebo lepiej niż ze zwykłej wody przegotowanej. Dbaj o swoich pracowników – niech piją naprawdę smaczne i zdrowe napoje.

Bezbutlowy dystrybutor do wody OZONE dba o odpowiednią temperaturę wody. Doprowadza niemal do wrzenia wodę na herbatę, kawę czy posiłki instant, lecz ma w zanadrzu także wodę zawsze schłodzoną – dla orzeźwienia.

Lubisz nowoczesny design? Dystrybutor OZONE został stworzony dla estetów. Jego elegancki, wręcz nieco futurystyczny wygląd przyciąga wzrok. Biuro z takim dystrybutorem zacznie być postrzegane jako profesjonalne, dbające o pracowników i idące z duchem czasu. Jeśli dbasz o prestiż i pozytywny wizerunek swojej marki, zadbaj też o sprzęty, którymi dysponujesz – wybierz nowoczesny dystrybutor do wody OZONE.

Dystrybutor OZONE codziennie robi dla Ciebie coś, co sprawia, że woda jest doskonale czysta i niezwykle smaczna. Sanityzuje ozonem zbiornik wody, kraniki i przewody. Stąd jego nazwa. To wyjątkowy dystrybutor. Co więcej, OZONE dba o bezpieczeństwo Twoje i innych osób korzystających z niego. Wszystko dzięki kurkom wyposażonym w specjalne blokady bezpieczeństwa, które zapobiegają przypadkowemu oblaniu się zimną lub gorącą wodą.

Wiemy, że lubisz oszczędzać. Dzięki dystrybutorowi OZONE oszczędzisz na zakupie butelkowanej wody. Oszczędzisz też czas nie stojąc i nie transportując butelek do biura.

Nie zwlekaj – wybierz bezbutlowy dystrybutor do wody OZONE i ciesz się zdrową i czystą wodą każdego dnia!

DANE TECHNICZNE:


Typ: Bezbutlowy dystrybutor do wody z systemem ultrafiltracji do użytku biurowego

Wymiary (wys. × szer. × gł.): 111mm × 300mm × 380mm

Waga: 13,5 kg

Dostępne temperatury wody:  zimna, gorąca, bardzo gorąca

Przepływ wody gorącej: 42ml/sek

Przepływ wody zimnej: 45ml/sek

Moc: 520 W

Zasilanie: 230V / 50HzPojemność zbiorników:

  • Gorąca woda:1,2 l
  • Zimna woda: 3,8 l

Filtry:

  • Filtr mechaniczny
  • Membrana osmotyczna
  • Filtr z węglem aktywnym
  • Lampa ultrafioletowa (opcjonalnie)
  • Postfiltr mineralizujący