MONSOON – ŻYJ I PRACUJ ZDROWO

Dbasz o swoich pracowników, jednak lubisz też oszczędzać? Dystrybutor wody Monsoon zapewni Ci i jedno, i drugie. Dzięki zastosowaniu systemu odwróconej osmozy urządzenie perfekcyjnie oczyszcza wodociągową wodę ze wszelkich zanieczyszczeń – Twoi pracownicy będą zdrowi, zadowoleni i w pełni sił.

Dystrybutor wody Monsoon z filtrem odwróconej osmozy został zaprojektowany z myślą o tych biurach, w których kuchnie dla pracowników są stosunkowo niewielkie. Dzięki kompaktowym gabarytom urządzenia zmieścisz je praktycznie na każdym blacie. Odchodzi też problem wymiany butli z wodą – Monsoon czerpie wodę wodociągową i oczyszcza ją do najwyższej jakości wody pitnej.

Twoi pracownicy zamiast wody wolą kawę? Herbatę? Świetnie – zaparzą sobie nawet melisę dzięki trzystopniowej regulacji temperatury: woda z dystrybutora może być zimna (5 °C), letnia (temperatura pokojowa) lub gorąca (94 °C). Projektanci urządzenia zadbali również o bezpieczeństwo i wyposażyli kurek gorącej wody w specjalną konstrukcję zapobiegającą ryzyku poparzenia.

Woda z dystrybutora Monsoon jest tak czysta dzięki systemowi sześciostopniowej filtracji opartej na technologii odwróconej osmozy. Ten naturalny proces oczyszcza wodę bez konieczności stosowania środków chemicznych, takich jak np. chlor. Przeciwnie – filtr odwróconej osmozy usuwa takie związki z wody, razem z bakteriami, wirusami i zanieczyszczeniami mechanicznymi. Dobrze nawodniony organizm jest zdrowy i w pełni sił. Kawa i herbata, a także potrawy przygotowywane na takiej krystalicznie czystej wodzie mają wyjątkowy, głęboki smak i wspaniały aromat.

Bezbutlowy dystrybutor do wody Monsoon doceniają również przedstawiciele instytucji pożytku publicznego oraz innych placówek.

Oszczędzaj na innych rzeczach, ale nie na zdrowiu Twoich pracowników – wybierz dystrybutor wody Monsoon. Twoi pracownicy na to zasługują!

Dbaj o zdrowie swoich pracowników -zapewnij im nieograniczony dostęp do źródła dobrego samopoczucia – krystalicznie czystej wody.

Oszczędzaj – nie kupuj wody butelkowanej, nie dźwigaj jej ze sklepu – oszczędzaj czas, siły i pieniądze. Funkcja 'sleep’ pozwala oszczędzać energię elektryczną po godzinach pracy firmy.

Dbaj o wizerunek swojej firmy – bezbutlowe dystrybutor wody Monoon wygląda profesjonalnie i nowocześnie.

Dbaj o środowisko – przestań kupować wodę w butelkach, które rozkładają się od 100 do nawet 1000 lat! Nowoczesny przedsiębiorca to przedsiębiorca ekologiczny.

pobierz-ulotke

DANE TECHNICZNE:


Typ: Bezbutlowy dystrybutor do wody z filtrem odwróconej osmozy do użytku biurowego

Wymiary (wys. × szer. × gł.): 524mm × 365mm × 485mm

Waga: 23 kg

Dostępne temperatury wody:  5 – 94 °C

Wydajność (ilość filtrowanej wody na godzinę): 7,9 l/h

Moc: 350 W

Zasilanie: 230V / 50Hz

Pojemność zbiorników:

  • Gorąca woda:1,2 l
  • Zimna woda: 3,5 l
  • Rezerwa: 6,6 l

Filtry:

  • Filtr mechaniczny
  • Membrana osmotyczna
  • Filtr z węglem aktywnym
  • Lampa ultrafioletowa (opcjonalnie)
  • Postfiltr mineralizujący