[22] 867 07 20

BEZBUTLOWE DYSTRYBUTORY WODY DO BIURA, DLA FIRMY, DO DOMU.

BEZBUTLOWE DYSTRYBUTORY WODY DO BIURA, DLA FIRMY, DO DOMU.

Bezbutlowe dystrybutory wody pitnej to najnowsza alternatywa dla butlowych dyspenserów wody.

Zasada ich działania jest prosta. Dystrybutory takie podłącza się do sieci wodociągowej za pomocą elastycznych, atestowanych wężyków, a następnie woda podlega filtracji uzyskując krystalicznie czystą doskonałą postać. Korzystanie z bezbutlowych dystrybutorów wody daje firmom nielimitowany dostęp do świeżej, smacznej i doskonałej wody do picia. W zależności od wybranego modelu wynajmujący mają dostęp do wody zimnej, gorącej i gazowanej. Czyli dzięki posiadaniu takiego dystrybutora pracownicy firmy mają możliwość picia wody, jak również zrezygnować nawet z czajników, ponieważ dostęp do wody gorącej umożliwia zaparzenie aromatycznej kawy czy herbaty.

Jakie są podstawowe zalety bezbutlowych urządzeń uzdatniających wodę do picia?

Oprócz wspomnianej nielimitowanej ilości pozyskiwanej wody, ważnym jest komfort z używania dystrybutorów wody brak magazynu na przetrzymywanie butli, brak uciążliwego przenoszenia ciężkich butli przez personel w celu wymiany w automacie, brak czekania na nowe dostawy itp. Dystrybutory bezbutlowe są całkowicie bezobsługowe ze strony najmującego.

Wynajmujący instalują urządzenia, potem przez cały okres umowy dbają o prawidłową pracę urządzenia, czyli wykonują przegląd techniczny, wymieniają filtry i sanityzują.

Producenci oferowanych przez nas dystrybutorów zadbali o wszelkie detale użytkowania, aby było przyjazne i intuicyjne. Wśród oferowanych dystrybutorów znaleźć można nablatowe dystrybutory wody dające wodę zimną, gorącą i gazowaną , wolnostojące dystrybutory wody do picia również z wodą zimną, gorącą i gazowaną. A także podblatowy dystrybutor wody przeznaczony dla klientów ceniących sobie luksus, dla których nowoczesność i prestiż mają znaczenie.

Dane kontaktowe

  • "ARKA" Sp. z o.o.
  • ul. gen. K. Sosnkowskiego 5i
  • 02-495 Warszawa
  • tel: [22] 867 07 20
  • e-mail: biuro@arkafiltry.pl
  • Google+
  • Twitter
  • Facebook