[22] 867 07 20

Dzierżawa dystrybutorów wody dla biur

Poszukujesz rozwiązania, które zapewni Twoim pracownikom dostęp do zawsze świeżej i zdrowej wody w jak najniższej cenie? A co powiesz na dystrybutor do wody, którego nie musisz kupować? Oszczędź kilka tysięcy złotych na zakup dystrybutora. Jednocześnie przestań dźwigać butle z wodą do swojego biura. Skorzystaj z oferty dzierżawy dystrybutora przygotowanej specjalnie dla Twojej firmy!

oferta

Zyskasz od razu:

Niesamowitą wygodę - skończ ze staniem w kolejkach po butelki z wodą i z wnoszeniem ich po schodach do siedziby firmy. Pobieraj wodę z sieci wodociągowej i pozwól filtrom odwróconej osmozy oczyścić ją do wody krystalicznie czystej i zdrowej. Koniec z dźwiganiem, koniec z dostawami wody. Oszczędzaj czas swój i swoich pracowników.

Przepyszną, świeżą wodę - naukowcy już dawno stwierdzili, że woda oczyszczona przy pomocy filtra odwróconej osmozy jest najzdrowsza i najsmaczniejsza - zupełnie jak krystaliczna woda z górskiego źródła. Twoi pracownicy zyskają zdrowie, energię i zaczną pracować wydajniej. W końcu woda to źródło życia i sił.

Aromatyczną kawę, herbatę o głębokim smaku - Twoi pracownicy najpierw muszą się obudzić, a dopiero potem zaczynają pracować? Obudź ich luksusowo kawą o wyjątkowym, głębokim smaku i aromacie, herbatą prawdziwą, bez ostrego smaku i kamienia na kubkach. Wysokiej jakości kawa i herbata to tylko połowa sukcesu - druga połowa to wysokiej jakości woda, która wydobędzie prawdziwy smak i aromat tych napojów. Spraw, by Twoi pracownicy witali dzień pracy w dobrym nastroju.

Nowoczesny design - spójrz tylko na te dystrybutory: Monsoon postawisz na kuchennej szafce, gdzie znakomicie wpasuje się w otoczenie. Premium o niezwykle eleganckim designie postawisz nawet w poczekalni lub w sali konferencyjnej. Srebrny dystrybutor Neptune świetnie wpasuje się do nowoczesnego wnętrza. Zyskaj prestiż swojej firmy dzięki estetycznym i atrakcyjnym dystrybutorom do wody.

Za chwilę zobaczysz:

Oszczędność - postaw dystrybutor do wody w wygodnym miejscu i obserwuj, jak zwracają Ci się koszty jego dzierżawy. Za moment zobaczysz, jak Twój dystrybutor generuje dla Twojej firmy oszczędności. Oszczędź nie tylko pieniądze, ale też swój cenny czas.

Dziecinnie prosty serwis - nie musisz nic robić, ponieważ to my zajmiemy się serwisowaniem Twojego dystrybutora do wody. Aby urządzenie dobrze działało i zapewniało zawsze czystą i świeżą wodę, należy je poddawać przeglądom technicznym co rok lub co pół roku. Usterki usuwamy w ciągu 24 h lub zapewniamy urządzenie zastępcze.

Dobry wpływ na środowisko - bądź nowoczesnym przedsiębiorcą - nowoczesny przedsiębiorca jest ekologiczny. Przestań wyrzucać na śmietnik setek butelek po wodzie. Dbaj o środowisko i korzystaj z wody wodociągowej.

Ile kosztuje zdrowie Twoich pracowników? A ich dobre samopoczucie? Być może odpowiesz, że jest bezcenne. I słusznie. To od Ciebie zależy, czy zachowają zdrowie i dobre samopoczucie dzięki codziennemu piciu pysznej i świeżej wody. Wody oczyszczającej organizm, wpływającej pozytywnie na ciśnienie krwi, serce i poziom cholesterolu.

Dystrybutory do wody dla firm Neptune, Monsoon, Premium, Plus i Direct 700 GPD posiadają wszelkie atesty i certyfikaty - wymagane i niewymagane - to daje Ci pewność najwyższej jakości wody w Twoim biurze.

Zadbaj o zdrowie swoich pracowników już od 80 zł miesięcznie. Zapomnij o dźwiganiu i montażu - wszystko zrobimy za Ciebie.

Oszczędzaj czas i pieniądze. Oszczędzaj środowisko. Nie oszczędzaj na zdrowiu!

Skontaktuj się z nami już teraz i pozwól nam dopasować dystrybutor do potrzeb Twojej firmy. W ofercie mamy urządzenia w różnych cenach i o różnych parametrach.

ZADZWOŃ POD NUMER

[22] 867 07 20