• ARKA Sp. z o. o.
  • [22] 867 07 20

NAJCZYSTSZY SMAK W DOSKONAŁEJ OPRAWIE W TWOIM DOMU – RO_CO 2. CZY JUŻ WIESZ, GDZIE GO POSTAWISZ?

Cze 21, 2021 Brak kategorii
Najczystszy smak w doskonałej oprawie w Twoim domu  – RO_CO 2. CZY JUŻ WIESZ, GDZIE GO POSTAWISZ?

Niepowtarzalny dystrybutor filtrujący wodę w oparciu o technologię odwróconej osmozy.

RO_CO 2 idealnie będzie pasowało do wnętrza każdej kuchni w domu lub w biurze. Jego wyjątkowo luksusowy wygląd zrobi wrażenie na każdym z Twoich gości.

System odwróconej osmozy jest najlepszą i najbardziej skuteczną metodą zapewnienia czystej wody. Technologia ta jest naturalnym procesem, którego istotą jest oddzielenie wody od rozpuszczonych w niej substancji bez stosowania jakichkolwiek środków chemicznych. Proces ten jest uwarunkowany obecnością błony (półprzepuszczalnej membrany), przez którą mogą przeniknąć jedynie cząsteczki wody. Odwrócona osmoza (ang.: reverse osmosis – RO) jest to proces, w którym zanieczyszczona woda przenika przez półprzepuszczalną błonę (membranę). Pod wpływem ciśnienia woda, przechodząc przez membranę z roztworu o większym stężeniu do roztworu o mniejszym stężeniu, zostaje trwale oddzielona od zanieczyszczeń, które są odprowadzane do ścieków. Zastosowana w urządzeniach technologia odwróconej osmozy w połączeniu z systemem filtrów osadowych i aktywnych daje wodę praktycznie pozbawioną wszelkich szkodliwych zanieczyszczeń nasyconą w końcowym etapie o pierwiastki niezbędne dla zdrowia takie jak wapń, magnez czy potas.

Membrana usuwa z wody wszystkie mikroorganizmy, dzięki czemu uzyskujemy wodę wyjątkowo czystą. Dzieje się tak ze względu na nieproporcjonalnie mniejsze od bakterii otwory znajdujące się w półprzepuszczalnej błonie, z której zbudowana jest membrana. Technologia ta jest tak doskonała (stworzona przez NASA) że zabezpiecza użytkowników przed chemicznymi i bakteriologicznymi zanieczyszczeniami mogącymi skazić wodę.

Zatem filtr odwróconej osmozy, który eliminuje praktycznie wszystkie zanieczyszczenia znajdujące się w wodzie wodociągowej gwarantując całkowicie czystą i zdrową wodę jest najlepszym wyborem w obecnej sytuacji i jest doskonałą ochroną anty- COVID-19

Przez woda

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *