• ARKA Sp. z o. o.
  • [22] 867 07 20

BLUSODA

KOMPAKTOWY, WYGODNY I SUPER WYTRZYMAŁY

Jeden z najnowocześniejszych dystrybutorów do wody dostępny na Polskim rynku. Wykonany został w całości ze stali nierdzewnej z najwyższą jakością. Ceniony za zastosowane technologie bez zbędnych kompromisów. Doceniany za swoje bezpieczeństwo, higienę, ekologię i wiele innych opcji.

Daje do myślenia?

Każda woda jakiej tylko zechcesz w tak niewielkiej przestrzeni!

BLUSODA 30 HOT Fizz to jeden z najmniejszych dystrybutorów nablatowych z naszej oferty a jego przestrzeń do poboru wody wynosi aż 281 mm wysokości.

Doskonale sprawdzi się w biurze jak i w domu.

Ciesz się nieograniczonym dostępem do wody zimnej, gorącej, i gazowanej CO2. Dzięki zastosowaniu gazu naturalnego i ekologicznych technologii, dystrybutor do wody BLUSODA jest wyjątkowo przyjazny dla środowiska naturalnego bez wpływu na globalne ocieplenie.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ W MINIMALISTYCZNEJ OPRAWIE


Dystrybutor wody BLUSODA wykorzystuje technologię Dry Cooling – innowacyjny system bezpośredniego schładzania wody przy wykorzystaniu spirali ze stali nierdzewnej z wodą i gazu chłodzącego w spirali miedzianej osadzonych razem w pojedynczym odlewie aluminiowym.

BLUSODA pracuje cicho i niezawodnie. Do tego wyróżnia się wyjątkową łatwością konserwacji. To wyjątkowe urządzenie powstało z myślą o użytkowniku. Innowacyjny system Dry Cooling to doskonała wydajność przy niewielkich gabarytach urządzenia.

CO JESZCZE ZYSKASZ

Z DYSTRYBUTOREM WODY BLUSODA?


Wysokiej jakości przyciski ze stali nierdzewnej, doskonale znoszące nawet intensywną eksploatację.

Profesjonalny 1-litrowy zbiornik ciepłej wody ze stali nierdzewnej AISI 305.

Nowoczesną, kompaktową i doskonale wytrzymałą konstrukcję.

Szybką i łatwą instalację do użytku biurowego i domowego.

BEZPIECZEŃSTWO, HIGIENA, EKOLOGIA

BEZ KOMPROMISÓW

Cenisz ekologiczne rozwiązania? Dystrybutor wody BLUSODA wykorzystuje całkowicie naturalny czynnik chłodzący (HC), taki jak R290. W połączeniu z wyjątkowo cichym kompresorem system chłodzenia BLUSODA jest nie tylko ekologiczny, ale też wyjątkowo  skuteczny i żywotny.

Zyskaj doskonale czystą, świeżą i smaczną wodę. Wszystko dzięki profesjonalnemu systemowi filtrującemu ATLAS Filtri z filtrem węgla aktywnego.

W standardzie dystrybutor BLUSODA posiada lampę UV wbudowaną w kranik poboru wody zabezpieczając przed wtórnym skażeniem wody.


DANE TECHNICZNE:

Typ: Bezbutlowy dystrybutor do wody z CO2 do użytku biurowego

Wymiary (wys. × szer. × gł.): 418mm × 261mm × 499mm

Waga: 31 kg

Dostępne temperatury wody:  gorąca, zimna, gazowana

Ilość schładzanej wody ~5º C na godzinę: do 30 l/h

Ilość gazowanej wody ~5º C na godzinę: do 30 l/h

Ilość podgrzewanej wody  95º C na godzinę: do 8 l/h

Pobór mocy: 1220W