• ARKA Sp. z o. o.
  • [22] 867 07 20

Kategoria: Brak kategorii

NOWE DYSTRYBUTORY WODY W NASZEJ OFERCIE!

Stylowy Premium Top, wydajny i elegancki Premium Beauty, minimalistyczny i designerski ProSteam, a może HiClass – pierwszy w naszej ofercie dystrybutor zapewniający aż cztery rodzaje wody do wyboru? Oto nowe urządzenia, które podczas wakacji zdążyły na dobre zadomowić się w domach i biurach naszych Klientów. Który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom?

Czas letnich upałów powoli dobiega końca – apetyt na zdrową i smaczną wodę użytkowników naszych dystrybutorów trwa jednak cały rok. W biurach i domach na dobre zadomowiły się cztery nowe dystrybutory, które na początku wakacji pojawiły się w naszej ofercie. Jak zawsze postawiliśmy przede wszystkim na najwyższą jakość i nowoczesną technologię. Tak jak wszystkie bezbutlowe dystrybutory do wody z naszej oferty, HiClass, ProSteam, Premium Top i Premium Beauty wykorzystują proces wielostopniowej filtracji – ze zwykłej wody czynią wodę doskonale oczyszczoną, zachowującą swój znakomity smak i dobroczynne właściwości.

Nowe dystrybutory do wody kuszą nie tylko wysoką jakością, ale też nowoczesnym designem – doskonale wkomponowują się w wysmakowanych wnętrzach kuchni. Przeznaczone zarówno do użytku biurowego, jak i domowego, trafiają w potrzeby najbardziej wymagających użytkowników.

HICLASS

HiClass to pierwszy w naszej ofercie dystrybutor zapewniający aż cztery rodzaje wody do wyboru: gorącą, zimną, w temperaturze pokojowej oraz gazowaną. Regulowana wysokość wylewki pozwala z łatwością napełnić nawet wysokie naczynia. HiClass zachwyca wyjątkowym designem – połączenie stali nierdzewnej i hartowanego szkła doskonale wygląda we wnętrzach nowoczesnych kuchni. Wygodny, dotykowy panel znacznie ułatwia jego obsługę, a ekonomiczne funkcje oszczędzania energii pozwalają ograniczyć jej zużycie, a tym samym zmniejszyć rachunki.


PROSTREAM

ProStream to rozwiązanie polecane osobom ceniącym sobie minimalizm. Widoczna jest jedynie wyjątkowo elegancka, wysoka wylewka oraz nowoczesny, dotykowy panel obsługi. Ten bezbutlowy dystrybutor do wody doskonale sprawdzi się zarówno w biurze jak i domu. Doceniają go przede wszystkim użytkownicy posiadający niewielkie kuchnie, którzy nie chcą zajmować blatu dodatkowym sprzętem. Na uwagę zasługuje również konstrukcja modułowa, dzięki której możliwości dystrybutora można dopasować do potrzeb użytkowników – do modułu wody gorącej można dodać moduł wody zimnej oraz gazowanej!


PREMIUM TOP

Premium Top to bardzo eleganckie, nowoczesne urządzenie w stylowych kolorach, które pasują praktycznie do każdego kuchennego wnętrza – zarówno biurowego, jak i domowego. Wysoka wylewka umożliwia swobodne napełnienie różnego typu naczyń – zarówno małych szklanek czy bidonów, jak i dużych dzbanków oraz czajników. Wyjątkowa prostota obsługi oraz funkcje zapewniające bezpieczeństwo (np. blokada poboru wody gorącej) to dodatkowe atuty tego najwyższej jakości dystrybutora wody. Premium Top to dystrybutor nablatowy, który może stać się urządzeniem wolnostojącym po dodaniu dedykowanej podstawy.


PREMIUM BEAUTY

Premium Beauty to urządzenie polecane przede wszystkim do użytku biurowego. Dystrybutor ten wyróżnia się wyjątkową estetyką i najwyższą jakością wykonania. Trzy rodzaje wody do wyboru – zimna, gorąca i gazowana – trafią w gust każdego pracownika, klienta czy kontrahenta. Wysoka wylewka pozwalająca napełnić nawet wysokie naczynia, prosta obsługa za pomocą elektroprzycisków, blokada poboru gorącej wody – te i wiele innych zalet przekonało już wielu użytkowników do wyboru właśnie tego urządzenia.


BLUSODA

Nowoczesny, EKOLOGICZNY i funkcjonalny dystrybutor wody. Wykonany w 100% ze stali nierdzewnej wysokiej jakości, wpływając w ten sposób na wytrzymałość urządzenia. BLUSODA 30 HOT FIZZ to jeden z najmniejszych dystrybutorów nablatowych, który dopasuje się do każdego wnętrza biurowych pomieszczeń lub domowej kuchni zapewniając wszystkim użytkownikom luksus nieograniczonego dostępu do wody zimnej, gorącej i gazowanej. Ekologiczna technologia i zastosowanie naturalnego gazu sprawia, że BLUSODA jest wyjątkowo przyjazna dla naszego środowiska. Dystrybutor wody BLUSODA przeznaczona jest dla osób, które cenią sobie ekologiczne rozwiązania. Urządzenie wykorzystuje naturalny czynnik chłodzący.

W standardzie DYSTRYBUTOR WODY POSIADA LAMPĘ UV wbudowaną w kranik poboru wody ZABEZPIECZAJĄC W TEN SPOSÓB PRZED WTÓRNYM SKAŻENIEM WODY, RÓWNIEŻPRZED COVID 19


PREMIUM STREAM

Dystrybutor wody PREMIUM STREAM w trzech opcjach do wyboru. Dzięki PREMIUM STREAM zadbasz o zdrowie i bezpieczeństwo swoje, jak i swoich pracowników , kontrahentów i domowników.

DZIĘKI NOWOCZESNEMU SYSTEMOWI OCZYSZCZANIA PRZY KAŻDYM POBORZE WYTWARZA SIĘ WIR WODNY, KTÓRY ZAPOBIEGA OSADZANIU SIĘ WARSTWY POWIERZCHNIOWEJ BAKTERII I WIRUSÓW.

Ponadto system chłodzący wykorzystuje antybakteryjną miedź, a hermetycznie zamknięty zbiornik wody spawany jest z wykorzystaniem srebra znanego ze swoich właściwości antybakteryjnych.

Sam wybierasz, który model będzie idealny dla Ciebie. Dostępne opcje to klasyczna wersja urządzenia z 5-cio funkcyjną lub z 3-funkcyjną wylewką elektryczną, lub designerska „kolumna H2O” z dotykowym panelem.


Korzystając z dystrybutora do wody z wielostopniowym systemem filtracji otrzymujesz źródło doskonale czystej i smacznej wody każdego dnia oszczędzając czas (nie ma potrzeby kupowania, zamawiania, rozstawiania baniaków), miejsce (niewielkie wymiary urządzeń) oraz pieniądze (stała opłata niezależnie od ilości wykorzystanej wody). Setki naszych Klientów przekonało się o ergonomii, wygodzie i wysokiej jakości dystrybutorów bezbutlowych. Prócz tych korzyści płynących dla firmy i jej pracowników możesz otrzymać produkt przyczyniający się  do ochrony środowiska – nasze dystrybutory nie tylko wykluczają plastikowe odpady w postaci butli i butelek, ale także zmniejszają ślad węglowy – nie wymagają transportowania oraz oszczędzają energię (funkcja uśpienia w czasie bezczynności). Nasze dystrybutory są bezpieczne dla użytkowników – każdy wyposażono w system zabezpieczenia przed przypadkowym poparzeniem oraz niekontrolowanym wyciekom. 

RODZAJE SYSTEMÓW FILTRUJĄCYCH ZASTOSOWANE W BEZBUTLOWYCH DYSTRYBUTORACH FILTRUJĄCYCH WODĘ.

RODZAJE SYSTEMÓW FILTRUJĄCYCH ZASTOSOWANE W BEZBUTLOWYCH DYSTRYBUTORACH FILTRUJĄCYCH WODĘ.

DYSTRYBUTOR FILTRUJĄCY – TANIA WODA DO FIRMY I DO BIURA.

Coraz częściej wybieranym rozwiązaniem zaopatrzenia w wodę pitną pracowników biur, firm czy lokali gastronomicznych są bezbutlowe dystrybutory filtrujące wodę. Zapewniają one dostęp do wody zimnej, gorącej a nawet gazowanej. Jest to zdecydowanie bardziej przystępny sposób, aby zapewnić pracownikom nieograniczony dostęp do wody pitnej. Głównym atutem zaopatrzenia się w taki dystrybutor jest fakt, że znika problem dystrybucji oraz utylizacji odpadów PET . Takie dystrybutory najczęściej ustawiane są w aneksach kuchennych lub korytarzach, aby ułatwić swobodny dostęp do urządzenia. Nie można też zapominać o bardzo istotnym czynniku mającym wpływ na wybór takiego rozwiązania: jest ono po prostu tańsze i nie pochłania czasu osobom z biura odpowiedzialnym za zaopatrzenie. Woda jest zawsze dostępna, zawsze świeża i w żądanej temperaturze.

JAK DZIAŁA BEZBUTLOWY DYSTRYBUTOR WODY?

Pobierana z sieci woda jest filtrowana w dystrybutorach wody w sposób mechaniczny. Niektóre urządzenia posiadają zbiorniki do jej przechowywania, inne działają przepływowo. Woda po filtracyjnym oczyszczeniu jest dodatkowo poddawana działaniu promieni UV lub ozonowaniu. Zabieg ten niszczy wszelkie drobnoustroje i bakterie, jeśli takowe ewentualnie znalazłyby się w sieci wodociągowej. Jedną z opcji jest gazowana woda z dystrybutora, którą otrzymujemy po wybraniu funkcji mieszania czystej cieczy z dwutlenkiem węgla. Stałe połączenie dystrybutora z siecią wodociągową gwarantuje otrzymywanie zawsze świeżej wody.

Popularne systemy filtracyjne.

Dużą popularnością szczególnie wśród małych firm cieszą się systemy filtracyjne oparte na technologii odwróconej osmozy, które podają zawsze świeżą i smaczną wodę. Dzięki filtrom woda zostaje oczyszczona z zanieczyszczeń pochodzących z instalacji wewnętrznych. Proces ten przekłada się na smak przygotowywanych napojów. Należy zwrócić uwagę, iż metoda ta jest bardzo ekologiczna. Przy jej stosowaniu nie powstają zbędne odpady. Ta opcja zarezerwowana jest dla bezbutlowych dystrybutorów filtrujących wodę podłączonych bezpośrednio do sieci wodociągowej.

Na czym polega filtracja system filtracyjny odwróconej osmozy?

Technologia odwróconej osmozy jest naturalnym procesem, którego istotą jest oddzielenie wody od rozpuszczonych w niej substancji bez stosowania jakichkolwiek środków chemicznych. Proces ten jest uwarunkowany obecnością błony (półprzepuszczalnej membrany), przez którą mogą przeniknąć jedynie cząsteczki wody. Odwrócona osmoza to- w uproszczeniu proces, w którym zanieczyszczona woda przenika przez półprzepuszczalną błonę. Wszelkie zanieczyszczenia pozostają na błonie membrany, na drugą stronę membrany przedostają się jedynie cząsteczki wody i prostych związków chemicznych takich jak niezłożone roztwory soli mineralnych. W efekcie klient otrzymuje do dyspozycji idealnie czystą wodę.

131338832 867071710726324 5334165177938422554 n

REGULARNE PICIE WODY TO WYBÓR I ŚWIADOMY DOBRY NAWYK.

REGULARNE PICIE WODY TO WYBÓR I ŚWIADOMY DOBRY NAWYK.

1 litr na 30 kilogramów masy ciała – tyle płynów dziennie powinien przyjmować dorosły człowiek. W praktyce przekłada się to na 1,5–2,5 litra, czyli 6–10 szklanek każdego dnia. Wzmożona aktywność oraz wyższa temperatura powietrza dodatkowo zwiększają zapotrzebowanie na płyny. Dlaczego jednak picie dużej ilości wody jest tak ważne?

Organizm człowieka w około 70% składa się z wody. W samym mózgu jest jej 80%, a we krwi – aż 86%. Niemal wszystkie organy wewnętrzne potrzebują jej do prawidłowego funkcjonowania. Nic więc dziwnego, że picie wody okazuje się tak istotne dla ludzkiego organizmu.

Utrata nawet 1–2% wody powoduje uczucie zmęczenia i problemy z koncentracją, natomiast 10-procentowy niedobór może zagrozić życiu. Stałe nawadnianie organizmu zwiększa efektywność i pozwala na podtrzymywanie procesów zachodzących w ludzkim ciele. Jakie jeszcze korzyści przynosi woda?

Picie wody pozwala zadbać o zdrowie i sprawność fizyczną. Co więcej określone warunki i aktywności zwiększają dodatkowo zapotrzebowanie na płyny. Picie dużej ilości wody jest szczególnie ważne, jeśli:

  • przebywasz w ciepłym pomieszczeniu (np. ogrzewanym biurze);
  • pijesz dużo kawy i herbaty, które mogą prowadzić do częściowej utraty wody z organizmu;
  • uprawiasz sporty lub czeka Cię duży wysiłek fizyczny.

Pamiętaj również, że woda w szczególny sposób jest potrzebna dzieciom, gdyż wspomaga ich prawidłowy rozwój. W 1. roku życia maluchy powinny otrzymać około 800 ml płynów na dobę (w tym ok. 400 ml wody). Dzieci między 1. a 3. rokiem życia powinny pić już około 1300 ml płynów na dobę, a ruchliwe przedszkolaki – nawet 1700 ml. Dlatego warto od najmłodszych lat budować w nich zdrowe nawyki.

Posiadanie dystrybutora filtrującego wodę w domu, w biurze czy w firmie wiąże się przede wszystkim z dużą wygodą jak i trendem.

Jeżeli do prawidłowego funkcjonowania organizmu niezbędne jest wypicie co najmniej 1,5 litra wody dziennie, to czteroosobowa rodzina potrzebuje aż 6 litrów płynu dziennie. 50 osobowa firma potrzebuje zatem 75 litrów wody. Gdy dbasz o zdrowie całej rodziny, czy pracowników kupujesz zgrzewki z wodą dość często. Jeśli jednak zdecydujesz się na bezbutlowy dystrybutor wody, wyeliminuje to konieczność dźwigania ciężkich butelek.

Wodę należy pić regularnie – najlepiej często, ale w mniejszych ilościach. Dzięki temu organizm lepiej przyswoi płyny. Jednorazowe przyjęcie zbyt dużej porcji wody może doprowadzić natomiast do wypłukiwania soli mineralnych. Organizm z reguły sam sygnalizuje, że potrzebuje płynów. Nie należy jednak doprowadzać do przedłużającego się, silnego uczucia pragnienia– świadczy to bowiem o odwodnieniu, które może być niebezpieczne dla zdrowia.

Warto sięgnąć po wodę tuż po przebudzeniu. Wypicie rano szklanki tego płynu pozwoli bowiem uzupełnić niedobory wody powstałe w nocy oraz pobudzić przemianę materii. Osobom odchudzającym się poleca się również picie szklanki wody na około 20 minut przed posiłkiem – sprawi to, że przyjmą mniejszą ilość pokarmu.

Korzystne dla organizmu jest zarówno picie wody niegazowanej, jak i gazowanej.

Wiadomym faktem jest to, że są osoby, które nie są w stanie pić regularnie zwykłej wody, wybierając wodę gazowaną. Woda gazowana ma również korzystny wpływ na organizm człowieka. Przy czym woda gazowana, ze względu na zawartość dwutlenku węgla, bywa uważana za bardziej orzeźwiającą. Statystyki pokazują, że w sezonie letnim 80% pracowników wybierają zimne napoje gazowane. Mając jednak swobodny dostęp do zimnej wody gazowanej, wybiorą właśnie taką, dzięki czemu zrezygnują z kupowania słodzonych napojów gazowanych i ich samopoczucie znacznie się poprawi, a ich wydajność w pracy będzie znacznie większa. Dzisiejsze technologie pozwalają na to, żeby otrzymać wodę gazowaną dzięki posiadaniu w firmie, czy też w domu bezbutlowego dystrybutora wody. Skorzystaj z bezpłatnego okresu próbnego, skontaktuj się z nami i pozwól nam pomóc wybrać idealne urządzenie dostosowane do Twoich potrzeb.

NAJCZYSTSZY SMAK W DOSKONAŁEJ OPRAWIE W TWOIM DOMU – RO_CO 2. CZY JUŻ WIESZ, GDZIE GO POSTAWISZ?

Najczystszy smak w doskonałej oprawie w Twoim domu  – RO_CO 2. CZY JUŻ WIESZ, GDZIE GO POSTAWISZ?

Niepowtarzalny dystrybutor filtrujący wodę w oparciu o technologię odwróconej osmozy.

RO_CO 2 idealnie będzie pasowało do wnętrza każdej kuchni w domu lub w biurze. Jego wyjątkowo luksusowy wygląd zrobi wrażenie na każdym z Twoich gości.

System odwróconej osmozy jest najlepszą i najbardziej skuteczną metodą zapewnienia czystej wody. Technologia ta jest naturalnym procesem, którego istotą jest oddzielenie wody od rozpuszczonych w niej substancji bez stosowania jakichkolwiek środków chemicznych. Proces ten jest uwarunkowany obecnością błony (półprzepuszczalnej membrany), przez którą mogą przeniknąć jedynie cząsteczki wody. Odwrócona osmoza (ang.: reverse osmosis – RO) jest to proces, w którym zanieczyszczona woda przenika przez półprzepuszczalną błonę (membranę). Pod wpływem ciśnienia woda, przechodząc przez membranę z roztworu o większym stężeniu do roztworu o mniejszym stężeniu, zostaje trwale oddzielona od zanieczyszczeń, które są odprowadzane do ścieków. Zastosowana w urządzeniach technologia odwróconej osmozy w połączeniu z systemem filtrów osadowych i aktywnych daje wodę praktycznie pozbawioną wszelkich szkodliwych zanieczyszczeń nasyconą w końcowym etapie o pierwiastki niezbędne dla zdrowia takie jak wapń, magnez czy potas.

Membrana usuwa z wody wszystkie mikroorganizmy, dzięki czemu uzyskujemy wodę wyjątkowo czystą. Dzieje się tak ze względu na nieproporcjonalnie mniejsze od bakterii otwory znajdujące się w półprzepuszczalnej błonie, z której zbudowana jest membrana. Technologia ta jest tak doskonała (stworzona przez NASA) że zabezpiecza użytkowników przed chemicznymi i bakteriologicznymi zanieczyszczeniami mogącymi skazić wodę.

Zatem filtr odwróconej osmozy, który eliminuje praktycznie wszystkie zanieczyszczenia znajdujące się w wodzie wodociągowej gwarantując całkowicie czystą i zdrową wodę jest najlepszym wyborem w obecnej sytuacji i jest doskonałą ochroną anty- COVID-19

BEZBUTLOWE DYSTRYBUTORY WODY DLA BIUR, FIRM

BEZBUTLOWE DYSTRYBUTORY WODY DLA BIUR, FIRM.

Dystrybutor wody to obecnie podstawowy element wyposażenia każdego biura. Obecnie jednak możemy wybierać ze znacznie szerszej oferty urządzeń, niż tradycyjny plastikowy dystrybutor butlowy.

Które z nich sprawdzi się w naszej firmie?

Od kilkunastu już lat bezbutlowe dystrybutory wody stają się powszechnym rozwiązaniem.

Wybierają je małe jak i duże firmy, sklepy, przychodnie czy nawet lokale gastronomiczne.

Filtrujące urządzenia tego typu pojawiają się również coraz częściej w domach.

Czy warto inwestować w tego typu urządzenia ?

Bezbutlowe dystrybutory wody to alternatywa dla kranówki

Jakość wody kranowej często wzbudza wiele kontrowersji. Związane jest to z problemem kamienia, znanym niemal wszystkim, nieciekawym posmakiem wody z kranu, charakterystycznym osadem na powierzchni kawy i herbaty. Chociaż woda w polskich wodociągach jest najwyższych standardów, niekoniecznie to samo można powiedzieć o rurociągach.

Należy jednak nadmienić, że nie jest to rozwiązanie idealne. I nie chodzi jedynie o niewygodę związaną z wymienianiem butli.

Od momentu, gdy weszła moda na wymianę zwykłych dyspenserów butlowych na bezbutlowe każdy zadawał sobie pytanie po co?

Tylko w przypadku niewielkich firm można pozwolić sobie na zakup zgrzewek wody mineralnej dostępnej dla pracowników. Przy większych przedsiębiorstwach jest to działanie zupełnie nieopłacalne.

Z użytkowania takich dystrybutorów wody firmy, biura i lokale gastronomiczne czerpią same korzyści.

Użytkownicy dystrybutorów bezbutlowych w firmach zachwycają się opcją wody gazowanej w takich dystrybutorach, ponieważ mogą oni zrezygnować z nieekologicznych zakupów wody gazowanej butelkowanej dla pracowników, którym zwykła woda po prostu nie odpowiada.

Bezbutlowy dystrybutor wody jest w stanie spełnić każde zapotrzebowanie, albowiem podaje wodę zimną, gorącą, w temp. pokojowej i gazowaną CO2

WYBIERZ ZATEM BEZBUTLOWE DYSTRYBUTORY WODY DLA FIRMY, DO BIURA I DO DOMU

Nie da się ukryć, że dystrybutory to oszczędna i ekologiczna alternatywa dla firm które jeszcze korzystają z wody butelkowanej. Woda posiada mnóstwo prozdrowotnych właściwości. Dzięki doskonale oczyszczonej wodzie łatwiej utrzymać odpowiedni poziom nawodnienia organizmu, które stanowi podstawę dobrego zdrowia i samopoczucia. Ponadto bezbutlowe dystrybutory wody idealnie komponują się w przestrzeniach kuchni biurowych, a za sprawą estetycznego wykonania idealnie wpływają na design całego pomieszczenia. Dodam jeszcze, że urządzenie takie po bardzo prostym podłączeniu do sieci wodno-kanalizacyjnej zapewnia nieograniczony dostęp do czystej wody, idealnej do bezpośredniego spożycia i zawsze świeżej.

POTRZEBUJESZ WODY W BIURZE, FIRMIE? BEZBUTLOWY DYSTRYBUTOR FILTRUJĄCY WODĘ TO NAJLEPSZY WYBÓR!

POTRZEBUJESZ WODY W BIURZE, FIRMIE? BEZBUTLOWY DYSTRYBUTOR FILTRUJĄCY WODĘ TO NAJLEPSZY WYBÓR!

Już dziś skorzystaj z oferty, która da Ci swobodę, wolność i przyczyni się do poprawy zdrowia Twojego jak również Twoich pracowników.

Korzystając z butlowych dyspenserów przedsiębiorcy, którzy prowadzą firmy mają świadomość, że wiąże się to z obowiązkiem podpisania wieloletniej umowy, określenia stałej ilości dostarczanych butli, koniecznością magazynowania pustych i pełnych plastikowych butli, co ogranicza swobodę. W lecie firmy zazwyczaj potrzebują więcej wody, zimą mniej. A zatem posiadanie butlowego dyspensera skutkuje tym, że raz wody będzie brakować, a innym razem będzie jej stanowczo za dużo.

Dlatego też, świadomi przedsiębiorcy decydują się na wybór bezbutlowych dystrybutorów wody. Wiedzą, że ilość wody jaka w danym okresie będzie potrzebna będzie dostępna o każdej porze dnia i nocy. I będzie ona zawsze czysta i świeża, ponieważ nie będzie stała tygodniami w szkodliwym dla zdrowia ludzkiego plastiku. Bezbutlowy dystrybutor produkuje doskonałą wodę na bieżąco.

 Postaw na jakość dystrybutora filtrującego wodę, który wybierzesz.

Dystrybutory bezbutlowe są coraz bardziej popularne. Jako świadomy klient weź pod uwagę takie rzeczy jak wygląd, wykonanie, sposób filtracji, atesty. Na rynku istnieje wiele firm, które oferując swoje dystrybutory w niskiej cenie niestety używają słabej jakości filtrów, co w gruncie rzeczy skutkuje tym, że mimo posiadania filtrującego dystrybutora w firmie jakość wody może okazać się bardzo zła.

Firma Arka wyposaża swoje dystrybutory w najwyższej jakości włoskie filtry z atestami, dając gwarancję otrzymywania wody wysokiej jakości. Można się o tym przekonać dzięki możliwości korzystania z dystrybutora przez bezpłatny okres próbny.

 Bądź nowoczesnym i ekologicznym pracodawcą i postaw na jakość wody, którą oferujesz swoim pracownikom.

Twój zespół doceni fakt, że świadomie rezygnujesz z plastiku i zapewniasz w firmie smaczną, zdrową i orzeźwiającą wodę. Woda z dystrybutora bezbutlowego jest dużo smaczniejsza niż plastikowa woda z butli. Nikt nie musi już nosić ciężkich butli i podrzucać ich w celu zamontowania na dystrybutorze. Jeden obowiązek z głowy. Stosując w firmie dystrybutory bezbutlowe, przyczyniasz się do ochrony środowiska. Transport wody, ropa stosowana do wytworzenia butli oraz wody do tych butli, plastik, zużyte w procesie eksploatacji butle i wiele innych czynników negatywnie wpływa na przyrodę. Przerwij ten niepotrzebny łańcuch szkodzący naszej planecie.

 Dzięki korzystaniu z bezbutlowego dystrybutora wody w firmie oszczędność pieniędze i czas.

Można przyjąć, że dystrybutor bezbutlowy, który wynajmiesz dla swojej firmy to inwestycja, która się zwraca. Miesięczny koszt dystrybutora to połowa kosztów, jakie przeznaczają firmy korzystając z innego sposobu zaopatrzenia w wodę pitną pracowników. Przekonaj się o tym sam przeglądając dotychczasowe faktury. Przez rok możesz zaoszczędzić na tym rozwiązaniu na wspaniały wakacyjny wyjazd. Przyjemnie, prawda?!

Postaw na wygodę i funkcjonalność wybierając bezbutlowy dystrybutor filtrujący wodę.

Stosując rozwiązanie w postaci dystrybutora wody bez butli, zyskujesz dodatkową powierzchnię w swojej firmie. Gdzieś przecież trzeba magazynować puste i pełne butle, a każdy metr kwadratowy Twojej firmy to pieniądze. Stojak z plastikowymi butlami również nie należy do najlepszych elementów wykończenia wnętrz i raczej stanowi zbędny i brzydki dodatek. Czekanie na dostawę, która latem potrafi się znacząco opóźniać, bywa frustrujące. Niech to woda czeka na Ciebie, a nie Ty na wodę!!

WARTO ZREZYGNOWAĆ Z PLASTIKU!Dystrybutory filtrujące wodę potrzebne są w większości miejsc użyteczności publicznej. W dobie rosnącej świadomości ekologicznej, warto zrezygnować z plastikowych pojemników i zastąpić je zdrowszymi dla ludzi i natury rozwiązaniami. Jak się okazuje, taka zmiana to także korzyść dla naszego portfela. Rynek oferuje dwa podstawowe typy dystrybutorów do wody. Rodzaje te różnią się sposobem budowy i zasadą działania. Dystrybutory butlowe i bezbutlowe najczęściej wybieranymi przez właścicieli biur, firm czy też lokali gastronomicznych są teraz bezbutlowe dystrybutory filtrujące wodę. Dlaczego?

Dystrybutory bezbutlowe pracują w oparciu o wodę pitną pochodzącą z wodociągów. Tym, co wyróżnia je na tle poprzednio omawianej grupy, jest fakt, że maszyny te mają zdolność do oczyszczania wody kranowej oraz poprawiania jej walorów jakościowych i smakowych.

Dystrybutory te wykorzystują zjawisko odwróconej osmozy i system skutecznych filtrów, które często można samodzielnie wymienić bez konieczności wzywania serwisu.

Co więcej, urządzenia te eliminują konieczność zmieniania butli, ich składowania, a także pozwalają na ograniczenie produkcji odpadów plastikowych.

Bezbutlowy dystrybutor wody.

W obudowie odpornej na wszelkie uszkodzenia zamknięte są filtry i elementy wywołujące odpowiednie ciśnienie służące transportowi wody. Systemy filtracyjne, skutecznie oczyszczające wodę z pierwiastków i związków odpowiadają za doskonałą jakość wody.

Zwykle w bezbutlowych dystrybutorach wody umieszcza się filtr wstępny i zasadniczy oraz filtry węglowe. Poza dozowaniem wody, dystrybutor ma za zadanie podnoszenie i obniżanie temperatury wody. Nowoczesne technologie dystrybutorów posiadają także zdolność produkcji wody gazowanej, dzięki wbudowanemu mieszalnikowi i możliwości zamontowania butli CO2.

Zasada działania dystrybutora bezbutlowego.

System filtrów w dystrybutorach podłączonych bezpośrednio do sieci wodno-kanalizacyjnej działa w oparciu o wielostopniową, odwróconą osmozę lub filtrację węglową. Za sprawą technologii odwróconej osmozy pozyskiwana woda z bezbutlowego dystrybutora jest krystalicznie czysta i smaczna.

Czym jest odwrócona osmoza?

Jest to proces przenikania rozpuszczalnika z roztworu o niższym stężeniu do tego, w którym stężenie jest wyższe. Zjawisko to zachodzi poprzez membrany półprzepuszczalne. Krótko mówiąc, polega to na tym, że woda przepłynie w kierunku roztworu, w którym znajduje się więcej jakiejś innej (poza wodą) substancji. Roztwory dążą bowiem do równowagi osmotycznej, czyli wyrównania stężeń.

Na czym zatem polega odwrócona osmoza? Projektanci filtrów stosowanych w dystrybutorach bezbutlowych wykorzystali zasadę osmozy, by oczyszczać wodę z zanieczyszczeń. Skoro jednak osmoza polega na przepływaniu rozpuszczalnika w kierunku cieczy bardziej stężonej, a nie odwrotnie, należy wymusić odwrócenie tej sytuacji.

Na skutek przyłożenia do membrany określonego ciśnienia, następuje przepływ w przeciwną do osmozy stronę, a więc rozpuszczalnik z roztworu o wyższym stężeniu przepływa w stronę cieczy o niższej zawartości różnych substancji. W ten sposób uzyskujemy wodę oczyszczoną i wyjątkowo smaczną.

DLA KOGO DYSTRYBUTORY BEZBUTLOWE?

Bezbutlowe dystrybutory to znakomite rozwiązania dla miejsc użyteczności publicznej. Higieniczne a także proste w obsłudze i spełniające kryteria i wymogi who, a wiadomo, że woda w naszzym życiu to ważna inwestycja ponieważ to dzięki niej mamy lepsze samopoczucie, a im bardziej smaczna woda tym zdrowsi i silniejsi jestemy.

Dystrybutory bezbutlowe to znakomite rozwiązanie dla miejsc użyteczności publicznej. Higieniczne, proste w obsłudze i tanie w eksploatacji, pozwalają oferować wodę o doskonałych parametrach.

Urządzenia w wersji stojącej wolno, a także podblatowe dystrybutory do wody to rozwiązanie dla zakładów gastronomicznych i miejsc użyteczności publicznej.

Warto pamiętać, że według Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 28 maja 1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów mówi, pracodawca jest zobowiązany do udostępniania zatrudnionym napojów:

– w sytuacji, gdy temperatura przewyższa 25°C lub jest niższa od 10°C – przy pracy na zewnątrz;

– gdy temperatura przekroczy 28°C – w przypadku wykonywania obowiązków w pomieszczeniach;

– zimą, gdy wskaźnik siły chłodzącej powietrza (WCI) wynosi więcej niż 1.000;

– w przypadku wykonywania pracy fizycznej.

Dystrybutor wody bez butli to dzisiaj standard w nowoczesnej firmie. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego urządzenia w swoim biurze lub firmie to zmień to już dzisiaj. Zamontuj w swojej firmie nowoczesny i prestiżowy bezbutlowy dystrybutor filtrujący wodę i ciesz się krystalicznie czystą wodą oszczędzając pieniądze.

BEZBUTLOWE DYSTRYBUTORY WODY DO BIURA, DLA FIRMY, DO LOKALI GASTRONOMICZNYCH I DO DOMU.

Bezbutlowe dystrybutory wody pitnej to najnowsza alternatywa dla butlowych dyspenserów wody.

Zasada ich działania jest prosta. Dystrybutory takie podłącza się do sieci wodociągowej za pomocą elastycznych, atestowanych wężyków, a następnie woda podlega filtracji uzyskując krystalicznie czystą doskonałą postać. Korzystanie z bezbutlowych dystrybutorów wody daje firmom nielimitowany dostęp do świeżej, smacznej i doskonałej wody do picia. W zależności od wybranego modelu wynajmujący mają dostęp do wody zimnej, gorącej i gazowanej.

BEZBUTLOWE DYSTRYBUTORY WODY PITNEJ PODNOSZĄ STANDARD W DOSTARCZANIU WODY PITNEJ DLA PRACOWNIKÓW!!

Technologia XXI wieku cały czas się rozwija, zapewniając społeczeństwu lepsze życie. Jednym z przejawów poprawy standardów obsługi ludzi jest dostarczanie wody pitnej. Niemal w każdej instytucji publicznej, w firmach i w biurach dostępne są dla wszystkich bezbutlowe dystrybutory filtrujące wodę. Można pokusić się o stwierdzenie, że nie ma lepszej wody do picia. Wodociągi z roku na rok poprawiają jakość wody. Po dodatkowym uzdatnieniu poprzez przejście przez filtry, użytkownicy bezbutlowych dystrybutorów uzyskują nielimitowany dostęp do świeżej, smacznej wody gotowej do spożycia.

W zależności od wybranego modelu osoby korzystające z dystrybutorów wody mają dostęp do wody schłodzonej, gorącej a nawet gazowanej. Dzięki opcji wody gorącej firmy mogą zrezygnować z użytkowania czajników. Woda gorąca podawana z takiego dystrybutora osiąga temperaturę do 98 stopni, dzięki czemu swobodnie można zaparzyć aromatyczną herbatę i kawę.

Oprócz wspomnianej nielimitowanej ilości wody, najważniejszym jest komfort z używania bezbutlowych dystrybutorów wody, ponieważ dzięki nim nie potrzebujemy magazynu na przetrzymywanie butli, brak uciążliwego przenoszenia ciężkich butli przez personel, brak czekania na dostawy. 

Dystrybutory bezbutlowe są całkowicie bezobsługowe ze strony najmującego!

Wynajmujący instalują urządzenia, potem przez cały okres umowy dbają o prawidłową pracę urządzenia, czyli wykonują przegląd techniczny, wymieniają filtry i sanityzują.

DYSTRYBUTORY BEZBUTLOWE- NAJLEPSZY WYBÓR DLA TWOJEJ FIRMY.

OCHRONA ANTY-COVID-19

PRODUCENCI OFEROWANYCH PRZEZ NAS DYSTRYBUTORÓW ZADBALI O WSZELKIE DETALE UŻYTKOWANIA, ABY BYŁO PRZYJAZNE I INTUICYJNE.WŚRÓD OFEROWANYCH DYSTRYBUTORÓW ZNALEŹĆ MOŻNA NABLATOWE DYSTRYBUTORY WODY DAJĄCE WODĘ ZIMNĄ, GORĄCĄ I GAZOWANĄ , WOLNOSTOJĄCE DYSTRYBUTORY WODY DO PICIA RÓWNIEŻ Z WODĄ ZIMNĄ, GORĄCĄ I GAZOWANĄ. A TAKŻE PODBLATOWY DYSTRYBUTOR WODY PRZEZNACZONY DLA KLIENTÓW CENIĄCYCH SOBIE LUKSUS, DLA KTÓRYCH NOWOCZESNOŚĆ I PRESTIŻ MAJĄ ZNACZENIE. ZASADNICZĄ CZĘŚCIĄ DYSTRYBUTORA BEZBUTLOWEGO JEST WYSOKIEJ KLASY FILTR WĘGLOWY ORAZ FILTR ODWRÓCONEJ OSMOZY, KTÓRY ELIMINUJE PRAKTYCZNIE WSZYSTKIE ZANIECZYSZCZENIA ZNAJDUJĄCE SIĘ W WODZIE WODOCIĄGOWEJ GWARANTUJĄC CAŁKOWICIE CZYSTĄ I ZDROWĄ WODĘ.

System odwróconej osmozy jest najlepszą i najbardziej skuteczną metodą zapewnienia czystej wody. Technologia ta jest naturalnym procesem, którego istotą jest oddzielenie wody od rozpuszczonych w niej substancji bez stosowania jakichkolwiek środków chemicznych.

Odwrócona osmoza (ang.: reverse osmosis – RO) jest to proces, w którym zanieczyszczona woda przenika przez półprzepuszczalną błonę (membranę). Pod wpływem ciśnienia woda, przechodząc przez membranę z roztworu o większym stężeniu do roztworu o mniejszym stężeniu, zostaje trwale oddzielona od zanieczyszczeń, które są odprowadzane do ścieków.

Zastosowana w urządzeniach technologia odwróconej osmozy w połączeniu z systemem filtrów osadowych i aktywnych daje wodę praktycznie pozbawioną wszelkich szkodliwych zanieczyszczeń nasyconą w końcowym etapie o pierwiastki niezbędne dla zdrowia takie jak wapń czy magnez. Membrana usuwa z wody wszystkie mikroorganizmy, dzięki czemu uzyskujemy wodę wyjątkowo czystą. Dzieje się tak ze względu na nieproporcjonalnie mniejsze od bakterii otwory znajdujące się w półprzepuszczalnej błonie, z której zbudowana jest membrana. Technologia ta jest tak doskonała (stworzona przez NASA) że zabezpiecza użytkowników przed chemicznymi i bakteriologicznymi zanieczyszczeniami mogącymi skazić wodę.

WODA DO BIURA – WIZYTÓWKA FIRMY

Woda do biura - wizytówka firmy

Firma, która zapewnia swoim pracownikom i klientom wodę do picia z dystrybutora, to firma działająca profesjonalnie. Jaka woda do biura jest najlepsza?

Może się wydawać, że woda do biura, nie jest sprawą wielkiej wagi. Nic bardziej mylnego. Jeśli zapraszasz kontrahentów na spotkania biznesowe, klientów do swojej siedziby albo oferujesz usługi, na których wykonanie trzeba poczekać w korytarzu, pomyśl o tym, jakie napoje zaoferujesz. Firma, która częstuje smaczną wodą dobrej jakości, będzie uchodzić za bardziej profesjonalną.

JAKA WODA DO BIURA NAJLEPIEJ SIĘ SPRAWDZI?

Odpada kranówka. W wielu miejscowościach jej smak i zapach pozostawia wiele do życzenia. Nawet podana w kryształowej szklance będzie absolutną antyreklamą. Kolejna opcja to woda butelkowana – smakuje lepiej, ale na dłuższą metę nie jest to dobre rozwiązanie, zwłaszcza w dużej firmie. Ekonomia, ekologia i estetyka podpowiadają inny wybór: dystrybutory wody.

DYSTRYBUTORY WODY –  JAKIE NAJLEPSZE?

Na rynku dostępne są dystrybutory w wymiennymi baniakami. To dość popularne rozwiązanie, ma swoich zwolenników, jak i przeciwników. Być może przy stosunkowo niewielkim spożyciu i jednoczesnym regularnym wymianom baniaka z wodą, jest to rozwiązanie do przyjęcia. Jednak należy pamiętać, że woda, aby była czysta, musi być w ciągłym ruchu. Wodę butelkowaną (wielkość pojemnika nie ma tu znaczenia), powinno się przechowywać w ciemnym, chłodnym pomieszczeniu i zużyć w ciągu kilku dni od otwarcia. Czy wiesz, jak długo przechowywana jest woda w magazynie, zanim zostanie dostarczona do Twojego biura? Czy masz przestrzeń na magazynowanie baniaków w swojej siedzibie? Pamiętaj też, że butla, w której pojawi się zielony osad, nie będzie dobrą wizytówką firmy.

A MOŻE BEZBUTLOWE DYSTRYBUTORY WODY?

Woda filtrowana to najlepsza opcja dla firm. Niestety w Polsce wciąż mało popularna. Z czego wynika taki stan rzeczy? Być może wciąż nie mamy zaufania do filtrów montowanych pod zlewem, a problem picia wody „prosto z kranu” ma uwarunkowanie psychologicznie. Woda z butelki wydaje się bardziej elegancka i w naszej świadomości – zdrowsza. Z drugiej strony koszt montażu urządzeń z system filtracji oceniamy za dość wysoki i nie warty swojej ceny. Nic bardziej mylnego. Jednorazowa instalacja filtrów wody szybko zwraca się w czteroosobowej rodzinie, a co dopiero w przedsiębiorstwie. Woda oczyszczana przez filtry odwróconej osmozy jest co najmniej tak samo czysta, jak woda butelkowana. A estetyka? Czy plastikowa butelka naprawdę ma bardziej estetyczną formę niż elegancki, minimalistyczny dystrybutor?

Oczywiście nie ma co demonizować faktycznego znaczenia, jakie ma woda do biura. Warto jednak nie pomijać tego szczegółu, bo składa się on na wizerunek firmy i dobre wrażenie, z jakim zostanie Twój klient lub kontrahent.

LETNIA PROMOCJA 2021 – SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY I SKORZYSTAJ JUŻ DZIŚ!

Dystrybutory nie wykorzystują żadnych butli,  podłączane bezpośrednio do wody bieżącej wykorzystując najnowocześniejszą technologię filtracji wody poprzez tzw. odwróconą osmozę (RO – reverse osmosis). Woda jest nisko zmineralizowana i zdatna do picia bez przegotowania.

Bezbutlowy dystrybutor wody PLUS jak i NEPTUNE został zaprojektowany z myślą o niewielkich biurach.

Urządzenia są wysokie i bardzo wygodne w użyciu. Dzięki wielokrotnym testom udało się stworzyć dystrybutory idealnie dopasowany zarówno do osób wysokich, jak i niskich. Podchodzisz, nalewasz wodę jednym ruchem, pijesz. Nie musisz się schylać, szukać przycisków czy gimnastykować. Takie właśnie są bezbutlowe dystrybutory wody PLUS i NEPTUNE- praktyczne i wygodne.

  NEPTUNE

ODWRÓCONA OSMOZA – ŚWIADOMY WYBÓR ŚWIADOMYCH PRZEDSIĘBIORCÓW

Sugerowana ilość użytkowników50-60 osób
Dostępne temperaturyPokojowa, zimna 2 – 10℃, gorąca 94℃
System filtracji5-cio stopniowa RO (reverse osmosis)
Wydajność11,8 l/h
Wymiary (wys. x szer. x gł.) cm115 x 26 x 44
Waga29 kg
JUŻ TERAZ MOŻESZ GO MIEĆ W SWOJEJ FIRMIE/BIURZE W DZIERŻAWIE MIESIĘCZNEJ 100ZŁ!

PLUS

ODWRÓCONA OSMOZA – W TROSCE O SIEBIE I SWOICH PRACOWNIKÓW

Sugerowana ilość użytkowników100-120 osób
Dostępne temperaturyPokojowa, zimna 4- 10℃, gorąca 95℃
System filtracji5-cio stopniowa RO (reverse osmosis)
Wydajność11,8 l/h – 25,5 l/h
Wymiary (wys. x szer. x gł.) cm128 x 40 x 36
Waga33 kg

JUŻ TERAZ MOŻESZ GO MIEĆ W SWOJEJ FIRMIE/BIURZE W DZIERŻAWIE MIESIĘCZNEJ 80ZŁ!


 

PREMIUM TOP – WODA GAZOWANA W FIRMIE ZA GROSZE!

W ofercie promocyjnej mamy również dostępny bardzo praktyczny dystrybutor, który zmieści się na każdym blacie kuchennym. Niewielki, lecz niepozorny w swojej wydajności wydajności. Idealnie sprawdzi się w olbrzymich firmach i biurach, w której pracownicy to entuzjaści wody gazowanej. Dystrybutor Premium Topj est w stanie nagazować wodę za pomocą gazu spożywczego CO2, co sprawia, że woda ma wyśmienity smak.

Sugerowana ilość użytkownikówNieograniczona liczba osób
Dostępne temperaturyPokojowa, zimna 6- 10℃, gorąca 95℃
System filtracjiZestaw filtrujący Atlas Filtri
Wydajność20 l/h
Wymiary (wys. x szer. x gł.) cm36 x 23 x 36
Waga23 kg
DZIERŻAWA MIESIĘCZNA W WYSOKOŚCI 100 ZŁ

 


 

PREMIUM TAP

Wyobraź sobie filtr do wody, którego „serce” ustawiasz pod blatem w kuchni. Wodę nalewasz za pomocą eleganckiej wylewki z podświetlanymi przyciskami LED, które bardzo ułatwiają użytkowanie. Korzystanie z dystrybutora wody jeszcze nigdy nie było tak proste! 

Sugerowania ilość użytkownikówNieograniczona liczba osób
Dostępne temperaturyPokojowa, zimna 2 – 10℃, gazowana Co2
System filtracjiZestaw filtrujący Atlas filtri
Wydajność20l/h
Wymiary (wys. x szer. x gł.) cm39 x 23 x 39
Waga20kg
MOŻESZ GO MIEĆ W SWOJEJ FIRMIE/ BIURZE, A NAWET W DOMU W DZIERŻAWIE MIESIĘCZNEJ  100 ZŁ

* ILOŚĆ URZĄDZEŃ OBJĘTYCH PROMOCJĄ OGRANICZONA !!!

SKONTAKTUJ SIĘ JUŻ DZIŚ Z NASZYM KONSULTANTEM W CELU OMÓWIENIA SZCZEGÓŁÓW, LUB POZOSTAW SWÓJ NUMER, A MY DO CIEBIE ZADZWONIMY.

TEL.: 22 867 07 20