[22] 867 07 20

Bezbutlowe dystrybutory wody pitnej podnoszą standard w dostarczaniu wody pitnej pracowników firm.

Technologia XXI wieku cały czas się rozwija, zapewniając społeczeństwu lepsze życie. Jednym z przejawów poprawy standardów obsługi ludzi jest dostarczanie wody pitnej. Niemal w każdej instytucji publicznej, w firmach i w biurach dostępne są dla wszystkich bezbutlowe dystrybutory filtrujące wodę. Zasada działania takich dystrybutorów polega na wpięciu dystrybutora do sieci wodociągowej (za pomocą elastycznych, atestowanych wężyków), a następnie woda podlega filtracji uzyskując krystalicznie czystą postać. Można pokusić się o stwierdzenie, że nie ma lepszej wody do picia. Wodociągi z roku na rok poprawiają jakość wody, po dodatkowym uzdatnieniu poprzez przejście przez filtry, użytkownicy bezbutlowych rozwiązań uzyskują nielimitowany dostęp do świeżej, smacznej wody gotowej do spożycia.

W zależności od wybranego modelu osoby korzystające z dystrybutorów wody mają dostęp do wody schłodzonej, gorącej a nawet gazowanej. Dzięki opcji wody gorącej firmy mogą zrezygnować z użytkowania czajników. Woda gorąca podawana z takiego dystrybutora osiąga temperaturę do 98 stopni, dzięki czemu swobodnie można zaparzyć aromatyczną herbatę i kawę.

Oprócz wspomnianej nielimitowanej ilości wody, najważniejszym jest komfort z używania bezbutlowych dystrybutorów wody, ponieważ dzięki nim nie potrzebujemy magazynu na przetrzymywanie butli, brak uciążliwego przenoszenia ciężkich butli przez personel, brak czekania na dostawy. Dystrybutory bezbutlowe są całkowicie bezobsługowe ze strony najmującego. To wynajmujący instalują urządzenia, a potem dbają o ich prawidłową pracę, czyli dwa razy w roku dokonują przeglądu technicznego, wymiany filtrów i przeprowadzają „sanityzację”.