[22] 867 07 20

Źródełko RIVER CIRCLE do montażu na otwartej przestrzeni jest już w naszej ofercie!

Czysta i orzeźwiająca woda w upalny dzień – bez ograniczeń, bez dźwigania plastikowych butelek, dla każdego i wszędzie? Teraz to możliwe! Z przyjemnością informujemy, że bezbutlowy dystrybutor dla przestrzeni publicznych River Circle jest już w naszej ofercie!

Im cieplej na zewnątrz, tym chętniej spędzamy czas na świeżym powietrzu. Biegamy, jeździmy na rowerze, nauczyciele planują lekcje WF-u na szkolnym boisku, dzieci nie mogą się doczekać, aż będą się bawić na placach zabaw. Powoli zaczyna się też sezon na rozmaite imprezy plenerowe – konkursy i zawody sportowe, koncerty, wyjazdy integracyjne itp.

Specjaliści, dietetycy, lekarze ciągle przypominają, ze rosnące temperatury i wzmożony wysiłek fizyczny wymaga picia większej ilości wody. Odwodnienie organizmu jest bardzo niebezpieczne – zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Nie zawsze jednak mamy ze sobą wodę w odpowiednich ilościach. Czasem jest to po prostu niewygodne. Trudno sobie wyobrazić, że na relaksującym spacerze czy dynamicznym biegu będziemy dźwigać z 1,5 litrową butelką wody. Z bólem serca patrzymy też nasze dzieci, które dźwigają plecaki większe niż one same, a moda na szkolne szafki wciąż jeszcze nie trafiła do Polski.

Od niedawna w polskich szkołach popularyzowane są na szczęście źródełka wody dla uczniów            

Źródełka wody

zdrowa moda w polskich szkołach!

Źródełka wody to bezbutlowe dystrybutory podłączane bezpośrednio do sieci wodociągowej. Woda przepływa przez system filtrujący – czysta i świeża pobierana jest przez dzieci, dzięki tzw. fontannie. Uczniowie nachylają się nad urządzeniem i po prostu piją – tyle, na ile mają ochotę i ile potrzebują, żeby zaspokoić pragnienie. Tak właśnie działają dystrybutory River, River Prime i River Junior. W wielu szkołach zamontowano je na korytarzu – żeby dzieci miały nieograniczony dostęp do czystej wody w każdej chwili.

A co, gdy zbliża się lato i uczniowie każdą przerwę najchętniej spędzaliby na powietrzu? Gdy lekcje WF-u odbywają się na szkolnym boisku? A może w Twojej szkole jest też plac zabaw dla najmłodszych, który dostępny jest też poza godzinami lekcyjnymi?

Istnieje niebezpieczeństwo, że dzieci zajęte zabawą, zapomną o piciu wody albo po prostu nie będzie im się chciało wracać do budynku, żeby tam skorzystać z poidełka.

Nie. Nie musimy przerywać im zabawy z rówieśnikami na powietrzu, której potrzebują dla prawidłowego rozwoju. Jednocześnie dbamy o to, by słońce i wysoka temperatura im nie zaszkodziły. Ty też możesz o to zadbać. Jak? Skoro uczniowie chętnie spędzają czas na zewnątrz, właśnie tam zapewnij im nieograniczony dostęp do wody. Postaw bezbutlowy dystrybutor dla dzieci blisko boiska lub placu zabaw!

Popatrz na źródełko RIVER CIRCLE

RIVER CIRCLE1

 znajdziesz je w naszej ofercie dla szkół

Gotowe do zamontowania i użytkowania na otwartej przestrzeni. Solidne, wytrzymałe, stabilne i bezpieczne. Specjalnie zaprojektowano wersję z myślą o dzieciach, która ma odpowiednią dla nich wysokość, żeby wygodnie piło im się z poidełka.

Niższy dystrybutor RIVER CIRCLE sprawdzi się nie tylko w szkołach, ale też na osiedlowych placach zabaw czy wszelkich miejscach rekreacji, z których korzystają najmłodsi.

Jesteś właścicielem parku linowego? Organizujesz imprezy dla dzieci? Warsztaty na świeżym powietrzu? Czemu nie miałbyś zamontować dla małych klientów poidełek, które zagwarantują im bezpieczną i zdrową zabawę przez długie godziny?

RIVER CIRCLE – zewnętrzne dystrybutory wody nie tylko dla dzieci

Źródełka River Circle to oczywiście urządzenia nie tylko dla dzieci czy młodzieży. Wersja o standardowej wysokości sprawdzi się w rozmaitych miejscach publicznych: parkach, aquaparkach, wszędzie tam, gdzie odbywają się imprezy sportowe czy kulturalne w plenerze. To także doskonałe rozwiązanie dla wyższych uczelni, którym zależy nie tylko na odpowiednim poziomie kształcenia, ale też odpowiednim wizerunku. Dlaczego źródełko River Circle nie miałoby stanąć na terenie Twojej placówki?

Nie zastanawiaj się dłużej! Żródełko River Circle dla przestrzeni publicznych to nowość na rynku dystrybutorów. MASZ OKAZJĘ BYĆ PIERWSZĄ OSOBĄ, SZKOŁĄ, FIRMĄ, UCZELNIĄ, która posiada poidełko z fontanną na swoim terenie! Taka okazja się nie powtórzy.    

 

Dane kontaktowe

  • "ARKA" Sp. z o.o.
  • ul. gen. K. Sosnkowskiego 5i
  • 02-495 Warszawa
  • tel: [22] 867 07 20
  • e-mail: biuro@arkafiltry.pl
  • Google+
  • Twitter