[22] 867 07 20

POSIADANIE DYSTRYBUTORA W FIRMIE TO GWARANCJA ZNACZNIE LEPSZEJ I DOSKONALE CZYSTEJ WODY KRANOWEJ.

 

Wiele polskich biur ruszyło z programem oszczędzania wody. Miejsca pracy coraz bardziej stają się przyjazne środowisku, dzięki ekologicznym rozwiązaniom. Dzięki temu wizerunek przedsiębiorstwa znacznie się poprawia jak również koszty utrzymania się zmniejszają. Dlatego coraz więcej firm decyduje się na instalację dystrybutorów wody filtrowanej.

Montaż dystrybutora filtrującego wodę w firmie to same korzyści.

Przygotowaliśmy dla Państwa najważniejsze plusy dzierżawy i wynajmu bezbutlowego dystrybutora.

POSIADANIE DYSTRYBUTORA TO GWARANCJA ZNACZNIE LEPSZEJ I DOSKONALE CZYSTEJ WODY KRANOWEJ.

Badania wykazały, że w wielu miastach picie kranówki może być bardzo szkodliwe, z uwagi występowanie mikrowłókien plastiku w wodzie. Z tego względu warto zdecydować się na zainstalowanie odpowiednich filtrów, które nam tę wodę oczyszczą i usuną wszelkie zanieczyszczenia i szkodliwe substancje.

W firmach, biurach czy lokalach gastronomicznych najbardziej praktycznym rozwiązaniem będzie montaż bezbutlowego dystrybutora filtrującego wodę. Wystarczy jedynie dostęp do instalacji wodno-kanalizacyjnej. Jeżeli zdecydujesz się na dystrybutor firmy Arka, możesz mieć pewność, że woda dostarczana pracownikom będzie zawsze świeża i pozbawiona jakichkolwiek wirusów i bakterii.

To zasługa systemów filtracyjnych, na których pracują takie urządzenia.

UŻYTKOWANIE DYSTRYBUTORA FILTRUJĄCEGO WODĘ TO PRAWDZIWA WYGODA.

Urządzenie serwuje wodę po naciśnięciu tylko jednego przycisku. W zależności od wybranego modelu dystrybutor może podawać wodę mocno schłodzoną, gorącą lub nawet gazowaną, co jest ogromnym atutem w większości firm.

Wynajem bezbutlowego dystrybutora sprawia, że osoby pracujące w biurach nie muszą wydzielać odrębnego miejsca na przechowywanie dużych butli z wodą czy zwykłych butelek PET. Znika także problem z utylizacją zbędnego plastiku. Natomiast rezygnacja z dostaw butli ułatwi optymalizację pracy jak również ograniczy kontakty z osobami z zewnątrz, a niestety w okresie pandemii jest to szczególnie bardzo ważne.

MONTAŻ BEZBUTLOWEGO DYSTRYBUTORA UMOŻLIWIA STAŁY DOSTĘP DO WODY PITNEJ.

Korzystanie z wody butelkowanej wymaga codziennych zakupów od osoby odpowiedzialnej za zaopatrzenie, co może okazać się bardzo niewygodne i nieefektywne. Przyjmijmy hipotetyczną sytuację, w której w firmie jest zatrudnionych 10 osób. Na każdą z nich pracownicy administracji chcą przeznaczyć przynajmniej 1,5 litra wody pitnej. Osoby odpowiedzialne za transport muszą więc zająć się dostarczeniem ponad 15 kilogramowego ładunku każdego dnia!